Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Hali,

ha valakinél van elfekvőben ilyen első lökös kérem tájékoztasson az árról és hogy mikor lehet elmenni érte.

(olyan árat kérek amiből nem kell alkudni ;) )

Első lökhárító

előre is köszöntem. G

Hát ha elfogadsz egy tanácsot és találsz egy ilyen lökhárítót, akkor jól kend be gépzsírral és vágd bele a dunába. :D ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Hát ha elfogadsz egy tanácsot és találsz egy ilyen lökhárítót, akkor jól kend be gépzsírral és vágd bele a dunába. :D ^_^ :P

a tanácsot nem kértem tartsd meg magadnak amúgy te gyárid se sokkal szebb szal zsírt neki oszt be a Dunába ha rám hallgatsz!!! csak ha valakinek van és nem kell megvenném ! ennyi ! amúgy meg ilyen volt rajta és ilyen is lesz MERT NEKEM EZ TETSZIK!!!

(amúgy meg az ilyen parasztok miatt nem fórumozok)

téma lezárva off-okat nem kérek a hozzászólásomhoz, mert nem ezért írtam

Link to comment
Megosztás:

a tanácsot nem kértem tartsd meg magadnak amúgy te gyárid se sokkal szebb szal zsírt neki oszt be a Dunába ha rám hallgatsz!!! csak ha valakinek van és nem kell megvenném ! ennyi ! amúgy meg ilyen volt rajta és ilyen is lesz MERT NEKEM EZ TETSZIK!!!

(amúgy meg az ilyen parasztok miatt nem fórumozok)

téma lezárva off-okat nem kérek a hozzászólásomhoz, mert nem ezért írtam

Legközelebb átrakom majd a keresek topicba,amúgy is odavaló! ^_^

Jaaa és attól,hogy valami gyári,még lehet szép...pl gsi lökös feltöltve. :D

Link to comment
Megosztás:

a tanácsot nem kértem tartsd meg magadnak amúgy te gyárid se sokkal szebb szal zsírt neki oszt be a Dunába ha rám hallgatsz!!! csak ha valakinek van és nem kell megvenném ! ennyi ! amúgy meg ilyen volt rajta és ilyen is lesz MERT NEKEM EZ TETSZIK!!!

(amúgy meg az ilyen parasztok miatt nem fórumozok)

téma lezárva off-okat nem kérek a hozzászólásomhoz, mert nem ezért írtam

Én kérek elnézést, nekem volt kellemetlen, az Én anyám is a társadalom aktív tagja. :D ^_^

Jah és egyébként sok ilyen paraszt van itt a fórumon, akinek hasonló gyárija van mint nekem és a Cicás autó topicba linkeli a hasonló hótoló lökhárítókkal felvértezett Opeleket, Suzukikat meg mindenféle autócsodát.

Szóval gyári autós cartársaim, mindenki vágja be a dunába a kocsiját, vagy vegyen rá üvegszálas lököst és csirkerácsot, mert az JÓ. :P

Link to comment
Megosztás:

Legközelebb átrakom majd a keresek topicba,amúgy is odavaló! :P

Jaaa és attól,hogy valami gyári,még lehet szép...pl gsi lökös feltöltve. :D

ja sorry lehet hogy ott jobb lett volna.

Én kérek elnézést, nekem volt kellemetlen, az Én anyám is a társadalom aktív tagja. :P ;)

Jah és egyébként sok ilyen paraszt van itt a fórumon, akinek hasonló gyárija van mint nekem és a Cicás autó topicba linkeli a hasonló hótoló lökhárítókkal felvértezett Opeleket, Suzukikat meg mindenféle autócsodát.

Szóval gyári autós cartársaim, mindenki vágja be a dunába a kocsiját, vagy vegyen rá üvegszálas lököst és csirkerácsot, mert az JÓ. ;)

nos felvilágosítanálak, hogy nekem nem a gyári dolgokkal van bajom hanem az első hozzászólásoddal amivel nem segítettél semmit hanem magyarul leszaroztad ezt a lököst (NEKEM AKKOR IS EZ TETSZIK). nagyon szépen meglehet csinálni a gyári cumókkal is a gépeket és nagyon sok tetszik is DE nekem akkor is a hozzászólásoddal van bajom nem pedig a gyári lökhárítókkal. Bocs mindenkitől akit esetleg megbántottam de én akkor is csak neked írtam és csak azért mert a gépemről alkotott véleményt (főleg ha negatív) elég nehezen tolerálom ugyanis nem kevés munkám van benne. nem szervíz csinálta meg lajos bácsi meg béla hanem ÉN.

szal ennyi tényleg befejeztem és bocs nekem se kellett volna ilyen bunkóba válaszolnom (remélem eléggé benyaltam) :D

a stílusom sem egyszerű aki ismer tudja. de meg lehet szokni. akinek meg tudok segítek úgyis .

mindenkinek kellemes benzin folyást.

MAKE PEACE NOT WAR ^_^ G

Link to comment
Megosztás:

Tudni, hogy mi a terv vele ?;)

Hát ha elfogadsz egy tanácsot és találsz egy ilyen lökhárítót, akkor jól kend be gépzsírral és vágd bele a dunába. ^_^ :P ;)

Nem is annyira gáz, láttunk már roszabbat ! Ne csak azt nézd, hogy mekkora a rács, azt is nézd, hogy NEM GÁNY MUNKA! Ez tesz széppé valamit, ami mi magunk csináltunk ,és tényleg, nagyon jó munkával! Ha tényleg maXtreme -csinálta, akkor nagyon is gratula neki, mert nem tűnik a sufni tunningnak :D

Link to comment
Megosztás:

Tudni, hogy mi a terv vele ?:D

Nem is annyira gáz, láttunk már roszabbat ! Ne csak azt nézd, hogy mekkora a rács, azt is nézd, hogy NEM GÁNY MUNKA! Ez tesz széppé valamit, ami mi magunk csináltunk ,és tényleg, nagyon jó munkával! Ha tényleg maXtreme -csinálta, akkor nagyon is gratula neki, mert nem tűnik a sufni tunningnak ^_^

Nem ő csinálta. Ez egy kaptafára készülő frigate gyártmányú borzalom. Sok autóra gyártanak, de ettől megint csak nem lesz szebb.

Link to comment
Megosztás:

Nem ő csinálta. Ez egy kaptafára készülő frigate gyártmányú borzalom. Sok autóra gyártanak, de ettől megint csak nem lesz szebb.

igaz magát a lököst nem én csináltam az frigate de ízlések és pofonok :D amugy az autót sem én csináltam hanem az opel ^_^ (poén volt még ha szar is)

amúgy meg hűtés miatt mindenféle képen olyan lököst akartam ami nyitott elöl. ez még mindig jobb mint ha a gyárit faragtam volna át. az agyoncsicsázott mindenhol likas meg beömlős nem tetszik. ez egyszerű van rajta 3 nagy lik azt kész. de ha valaki tud olyat ami nem gyári és van rajta nagy lik nem össze vissza beömlő mint a mad-max-ben akkor jelezze. thx

folyon a benzin a csapból.

mindenkinek respect G

Link to comment
Megosztás:

ez is tetszik. semmi extra nincs rajta mégis jól néz ki és ezzel is szellőzik szal okés. már csak annyi a kérdésem hogy hol lehet beszerezni és mennyi magyar pénzegységbe kerül?

thx. G

Ezt mondtam én is, hogy nem fontos azt az univerzális hulladékot rávenni a kocsidra, mikor vannak szolidabb és a kocsihoz jobban illő lökösök is, mint pl az amit J0hnny linkelt. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.