Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Közben sikerült szereznem egy GSI lököst. :unsure:

verkauf01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A piros jelölésnél van egy kis repedés, különben semmi baja.

50 eurónál tartunk eddig, de szerintem még nem végleges az ár. :rolleyes:

Meg sikerült 22 bordás GSI tengelyeket is szereznem 45 euróért. :D

Lassan összeáll a másik Projekt is. :lol:

Már csak azt kell eldöntenem, hogy a lököst fessem át a kocsi színére, vagy a kocsit a lökösére. :mellow:

Nekem bejön A Corsán ez a zöld.

Link to comment
Megosztás:

A motor szakaszon van egy videó.Amikor meghallottam a verda hangját, a ford.szám emelkedésével nyúlt meg egyre jobban a képem, és vigyorogtam, a monitorra.Brutál......teccik! :unsure: :rolleyes:

Báz, isten a hangja! De mutogassatok ilyeneket, mert meghülyülök és én is ilyet akarok csinálni a Corsa-mból! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

lehet. de ha nem hívja fel, akkor sose tudja meg, mennyi lenne.

Hát le van írva, szerintem olyan nagyságrenddel kell számolni 1.4 esetében is. :rolleyes:

Meg ugye a nyomaték még itt sincs sehol egy C20XE-hez képest, ami fillérekért benne van (ehhez képest persze).

Link to comment
Megosztás:

Hát le van írva, szerintem olyan nagyságrenddel kell számolni 1.4 esetében is. :rolleyes:

Meg ugye a nyomaték még itt sincs sehol egy C20XE-hez képest, ami fillérekért benne van (ehhez képest persze).

Így van. Ha valaki nem pályán versenyez a Corsájával, akkor böven jó a C20XE. Versenyekre viszont a súlya miatt nem a legjobb.

Link to comment
Megosztás:

Most adtam Ferinek is két Pirelli slicket, kíváncsi leszek, hogy ezután mi lesz a felállás? <_<

Nekem már van halovány sejtésem......... ;)

Amúgy holnap végre elviszem a Corsát futóműveshez.Végre már............

Amúgy örülnék, ha látna benne v.ki fanáziát. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

szerintem sokan látnak benne fantáziát, csak a megvalósítási alap hiányzik hozzá. Sajna. <_<

A kulcsszó, a zsé.Meg sokan paráznak a rendőröktől.Mondjuk okkal, de ha nem kapja el az e3mbert túl sűrűn, és túl látványosan a harcihév, akkor nincs gáz.

Mondjuk utóbbit elég nehéz kiálni! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A kulcsszó, a zsé.Meg sokan paráznak a rendőröktől.Mondjuk okkal, de ha nem kapja el az e3mbert túl sűrűn, és túl látványosan a harcihév, akkor nincs gáz.

Reggel hallottam, hogy az uniós országokban (igen nálunk is....attól hogy kőhülye az ország 95%-a még EU tagok vagyunk) megint giganagy országúti razzia van...eddig összesen több mint 300 000 gyorshajtót fogtak

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.