Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Köszi, az a bajom vele, hogy nem tudom, hogy ez fekete árnyalatú lehetett-e újkorában vagy ilyen mint a képen. Mert javítani kellene az egyiket és hát, a környékünkön a kárpitosok nem annyira segítőkészek. Mikor olyan feketét mutat aminek köze nincs hozzá, akkor kicsit nézek :D Igaz nem sürgős megcsinálni, de azért valahogy nézzen ki.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Mai nappal bekerült az új zöld, szürke fényvédős szélvédő. Nemrég értem haza, hát ég és a föld a különbség sötétbe menni ezzel, meg a karcossal.

Illetve vettem Elring gyártmányú olajteknőtömítést, miután hiába vadásztam külön terelős vagy alu karterre (bontóba). De hogy ez fel lesz pasztázva, meg menetrögzítőzve is az ziher.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Érdekesek ezek a Chevyk :D

Érdekes, hogy ezekből alig látni facelift előttit, pedig létezik, én már találtam.

Ennél már csak a japán exportos opel emblémás, ám jobbkormányos darabok a perverzebbek. :D (az egyik Jackie Chan-es filmben látni is egy JTCC-set felborulni)

De egy utolsó szériás fullextrás arab verziót is megnéznék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.