Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

(bocs de lemaradt , hogy kinek idézem ) Szóval

TO Warwolf :De most komolyan hol nézzek szét ! És jobb lesz , ha jó tanácsokkal látsz el mert hétfőn én viszem az ültetőrugóidat a Gyuláékhoz és még valami véletlen baleset történik velük az úton :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

(bocs de lemaradt , hogy kinek idézem ) Szóval

TO Warwolf :De most komolyan hol nézzek szét ! És jobb lesz , ha jó tanácsokkal látsz el mert hétfőn én viszem az ültetőrugóidat a Gyuláékhoz és még valami véletlen baleset történik velük az úton :) ;) ;)

Rárakod a géptetőt? ;) :D :lol:

Info ITT

Link to comment
Megosztás:

Rárakod a géptetőt? :) ;) ;)

Info ITT

Nem a géptetőt rakom rá ,hanem az ótót azt majd jól leülsz Te is meg a Vectra is ;) :D :lol: :D

Az olvasott hozzászólásoktól pedig inkább c sak szebb lettem mint okosabb mert akkor OZ vagy nem OZ meg mindenki mást mond úgyhogy megkérdezem ott ahol felrakatom a gumit meg a felnit ! De azért köszi !!

Link to comment
Megosztás:

mindenki mást mond úgyhogy megkérdezem ott ahol felrakatom a gumit meg a felnit ! De azért köszi !!

Szerintem meg ezek a cuccok csak a kispályás lopósoktól védenek.Kerékőr jobbra, v. balra.Ha el akarják vinni, elviszik.

Szal tegyél rá, a biztonság kedvéért.Ami olcsó, értelemszerűen gyanus is.

Link to comment
Megosztás:

Okés ! Köszi !

Egyébként nekem is van, de szinte csak dísznek jó.Van egy tőcsavar, és azon van egy anya.Csak egyféle kulccsal lehet megfogni.Lemezfelninél pedig elég egy síma csőfogó.Könnyűfémfelninél azért mér lényegesen macerásabban, és hangosabban lehet csak leszedni, mert kalapálni kell.Szal egynek jó.Asszem 5800ft-ért vettem.De a célnak megfelel, mert az amatőröket elriasztja.Szerencsére nem túl drága felni van a verdán, ezért elvileg nem kell attól félnem, hogy 1Xcsak nem lesz alatta.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nekem is van, de szinte csak dísznek jó.Van egy tőcsavar, és azon van egy anya.Csak egyféle kulccsal lehet megfogni.Lemezfelninél pedig elég egy síma csőfogó.Könnyűfémfelninél azért mér lényegesen macerásabban, és hangosabban lehet csak leszedni, mert kalapálni kell.Szal egynek jó.Asszem 5800ft-ért vettem.De a célnak megfelel, mert az amatőröket elriasztja.Szerencsére nem túl drága felni van a verdán, ezért elvileg nem kell attól félnem, hogy 1Xcsak nem lesz alatta.

Na csak jó az , ha van !! Én is aztmondtam , hogy a pancsert elriasztja a profit meg lelassítja !Úgylátom az ára sem vészes mert eddig a legdrágább amit olvastam 9000 Huf volt gondolom ez a 4 db os garnitúra a 4 felni gumivam meg majd 2 kiló szóval ez a ráforgítás teljesen gazdaságos :)

Egészen véletlenül nem emlékszel , hogy Te hol jutottál hozzájuk ??

Link to comment
Megosztás:

Na csak jó az , ha van !! Én is aztmondtam , hogy a pancsert elriasztja a profit meg lelassítja !Úgylátom az ára sem vészes mert eddig a legdrágább amit olvastam 9000 Huf volt gondolom ez a 4 db os garnitúra a 4 felni gumivam meg majd 2 kiló szóval ez a ráforgítás teljesen gazdaságos ;)

Egészen véletlenül nem emlékszel , hogy Te hol jutottál hozzájuk ??

Serviconál érdeklődj, de szerintem az Antin keresztül tudsz szerezni elég kedvezményes áron... :)

Link to comment
Megosztás:

Serviconál érdeklődj, de szerintem az Antin keresztül tudsz szerezni elég kedvezményes áron... ;)

Mindenki az Antival jön nekem mintha ismernem kellene valahonnan :) ;) ;)

Tudom , hogy offolok egy kicsit , de meg kell kérdeznem mi a helyzet a DE SZÉP ÓTÓ projektel????

UFFF

Link to comment
Megosztás:

Mindenki az Antival jön nekem mintha ismernem kellene valahonnan ;) ;) ;)

Tudom , hogy offolok egy kicsit , de meg kell kérdeznem mi a helyzet a DE SZÉP ÓTÓ projektel????

UFFF

Antit jobb is ha kerülöd, még a végén megfertőz... :D :( :(

Elvileg ez az egyéb csevegés, úgyhogy olyan nagyon nem lehet off. :)

Projekt halad, ismerkedek a kedves és villámgyors magyar bankokkal. :lol:

Jövő hétre remélem a kezemben lesz a pénz. Aztán meg a kocsikulcs és a forgalmi. :D

Link to comment
Megosztás:

Antit jobb is ha kerülöd, még a végén megfertőz... :lol: :D :(

Elvileg ez az egyéb csevegés, úgyhogy olyan nagyon nem lehet off. ;)

Projekt halad, ismerkedek a kedves és villámgyors magyar bankokkal. :D

Jövő hétre remélem a kezemben lesz a pénz. Aztán meg a kocsikulcs és a forgalmi. ;)

A bankok lehet , hogy lassúak ,de majd az új vas annál villámgyorsabb lesz !! Csak így tovább !!!!

Ja és az Anti már megfertőzött ! Sajnos elkéstetek a jótanáccsal :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért valami nem stimmel... vagy csak én vagyok ilyen dili...

1. a km számláló nem megy!!!

2. az ucsó 2-3 másodpercben a kamera mutatja az utat... elég "lassú" a tempó... szerintem! :)

Szóval lehet olyan az órája, mint Uhuhu-nak a corsában!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért valami nem stimmel... vagy csak én vagyok ilyen dili...

1. a km számláló nem megy!!!

2. az ucsó 2-3 másodpercben a kamera mutatja az utat... elég "lassú" a tempó... szerintem! :(

Szóval lehet olyan az órája, mint Uhuhu-nak a corsában!!! :(

Nahát ezeket kikérem a kedves Vectra A tulaj nevében ! ;) :) ;) ;)

Nem megy a számláló mer oan gyors az ótó , hogy má mérni se tudja ! Táj meg azé lassú mer még nem érte utol az A vectráknak e remekét !! :D :lol: :D

Szóval szerintem jól megy !!! A boltba le lehet vele szaladni :D

Link to comment
Megosztás:

1. a km számláló nem megy!!!

2. az ucsó 2-3 másodpercben a kamera mutatja az utat... elég "lassú" a tempó... szerintem! :)

1. mér' nem megy? A napi számlálón tisztán látszik amikor átfordul 19-ről 20-ra, és a végén már 21-et mutat.

2. szvsz a kamera sokat csal ilyen helyzetben. Én csináltam belső kamerás felvételt az M3-on 180-as tempónál, és ha nem én vezettem volna, el sem hiszem hogy annyival mentem, mert utólag talán 100-nak látszott a felvételt visszanézve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.