Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Sárfogó gumira gondolsz, ami a kerekek mögött "lóg" a kerékjáratiívből? Olyan én még nem láttam gyárilag :)

2db zsír új dobbetétem van hátra, ha az érdekel :D

HALI! ;)

Igen a sárfogó gumira gondoltam! Már láttam,de azok inkább a 93-95-ig gyártottakon volt!

A dobbetét érdekelne!!!!!! Mennyibe fájna?Mert én néztem egy helyet,ahol lehet ilyet kapni Bp.16.ker-ben és ott 6e a pár.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Van ám keresek topic is. Miért nem oda irkáljátok az ilyet???

Szia Hening!

Bocsi, csak azért nem írtam a keresés topicba, mert féltem, hogy azt ott senki nem olvassa el!

Személy szerint én, ha nem akarom eladni az esetleg elfekvőben lévő ilyen sárfogómat,amit csak azért vettem le, mert nem tetszett akkor én nem nézek olyan rovatot,hogy ki mit keres!

Azért bocsi!

Lehetne magán a Vectra A-n belül is nyitni egy keresek topicot?

Mert a meglévő az nagyon el van dugva...

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szia Hening!

Bocsi, csak azért nem írtam a keresés topicba, mert féltem, hogy azt ott senki nem olvassa el!

Személy szerint én, ha nem akarom eladni az esetleg elfekvőben lévő ilyen sárfogómat,amit csak azért vettem le, mert nem tetszett akkor én nem nézek olyan rovatot,hogy ki mit keres!

Azért bocsi!

Lehetne magán a Vectra A-n belül is nyitni egy keresek topicot?

Mert a meglévő az nagyon el van dugva...

Köszi!

Nem, tessék használni a meglévőt. Ne borítsuk fel a fórum szerkezetét.

Link to comment
Megosztás:

Na ma bontás közben lecsúszott a kulcs a csavarról és úgy vágtam magam szájon vele, hogy 3 helyről köptem a pirosat. :D :)

ÚÚÚ részvét...

Nekem most volt pár hete a legdurvább önpusztításom ;) A bal oldali kormányösszekötőnek az állítócsavarját akartam meglazítani (kb fél órája szenvedtem vele, mert volt már melegítés is meg minden) és volt rajta egy speciális kulcs és a végén egy 60 centis vascső. A jobb kezemet odatettem a sárvédőívhez, hogy ha lecsúszik a kulcs akkor ne b@ssza szét a kocsit (hát nem is lett baja ;) ), csak ebben a pillanatban lecsúszott és full erőből halántékon vágtam magam a cső végével...

Volt szédülés rendesen, de rögtön elindultam a kerítésbe kapaszkodva oda vissza és kellett 10-15 perc mire kitisztult a fejem...

A halántékomnál az arccsontom akkora lett mint a fene :P

Na de ezt is túléltük ;)

Szóval csak óvatosan Skacok ;)

Link to comment
Megosztás:

ÚÚÚ részvét...

Nekem most volt pár hete a legdurvább önpusztításom :) A bal oldali kormányösszekötőnek az állítócsavarját akartam meglazítani (kb fél órája szenvedtem vele, mert volt már melegítés is meg minden) és volt rajta egy speciális kulcs és a végén egy 60 centis vascső. A jobb kezemet odatettem a sárvédőívhez, hogy ha lecsúszik a kulcs akkor ne b@ssza szét a kocsit (hát nem is lett baja :D ), csak ebben a pillanatban lecsúszott és full erőből halántékon vágtam magam a cső végével...

Volt szédülés rendesen, de rögtön elindultam a kerítésbe kapaszkodva oda vissza és kellett 10-15 perc mire kitisztult a fejem...

A halántékomnál az arccsontom akkora lett mint a fene ;)

Na de ezt is túléltük ;)

Szóval csak óvatosan Skacok :P

Inkább a Húsvéti iszogatás miatt legyen tudat módosúlt kerítés melletti sétálgatás!!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Mint ahogy a SZÁM is mondja?

Hát tényleg öregszem :) , de idén elmaradt a nagy iszogatós mulatság.

Viszont a Vekit "félig telenyomtam szesszel (etanol)", idén ő volt az ügyeletes :)

Nálatok hogy alakult a dolog?

Nálunk is elmaradt a nagy iszogatás!!!!

Tiszta szégyen vagyok!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.