Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Meglepő és mulatságos. :(

Működik és kész. ;)

Hát gondolhatod hogy mi volt mikor mentem kocsinézőbe... Nézem kívül-belül a kocsit, beültem s egyből feltünt hogy mi ez a zöld hülyeség a kormánynál.. <_< Ismerőseim egyből vágták hogy vonóhorog-visszajelző.. Én meg csak néztem.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nekem nincs ilyen gondom, horgom sincs. <_<

Ha őszinte akarok lenni akkor engem zavar a vonóhorog.. Amikor autót néztem akkor csúnyán néztem a vonóhorgos autókra.. Aztán nézd, mégis azt vettem! Azért is nem szeretem mert ki tudja hogy a kocsival illetve a vonóhoroggal mennyi minden volt előtte cincálva..

Link to comment
Megosztás:

Ady19

Ha még keresed a választ <_<

Nekem ugyanott volt a riasztó+immobi visszajelzője (ködlámpa mellett piros kis lámpa). Ha nem csuktam be az autót gyorsan villogott, ha becsuktam riasztóstul akkor lassan.

Az egyik gomb a kulcson (nekem nem ilyen menő kulcstartóm volt, hanem spéci kulcs volt készítve az autóhoz gombokkal) nyitotta és csukta az autót illetve kapcsolta ki/be a riasztót. A másik arra volt, hogy nyitás után 1perc mulva ha nem gyújtottam, kikapcsolta a gyújtást, és addig nem engedte amig meg nem nyomtam a másik gombot.

Szval szerintem a tiednek is riasztónak kell lennie.

Link to comment
Megosztás:

Ady19

Ha még keresed a választ :wacko:

Nekem ugyanott volt a riasztó+immobi visszajelzője (ködlámpa mellett piros kis lámpa). Ha nem csuktam be az autót gyorsan villogott, ha becsuktam riasztóstul akkor lassan.

Az egyik gomb a kulcson (nekem nem ilyen menő kulcstartóm volt, hanem spéci kulcs volt készítve az autóhoz gombokkal) nyitotta és csukta az autót illetve kapcsolta ki/be a riasztót. A másik arra volt, hogy nyitás után 1perc mulva ha nem gyújtottam, kikapcsolta a gyújtást, és addig nem engedte amig meg nem nyomtam a másik gombot.

Szval szerintem a tiednek is riasztónak kell lennie.

Hát hogyne keresném a választ, csak még mindig nem volt időm utánanézni a dolgoknak, majd hétvégén tervezem hogy átnézem a kocsit ezügyben!

A visszajelzőre rátérve, nos nekem egyáltalán nem világít semmikor sem, se kinyitásra se becsukásra, ezért is érdekel hogy mi lehet, de úgy is ki fogom majd deríteni! <_<

Amúgy köszi a tippet neked is, kíváncsi leszek rá!

Link to comment
Megosztás:

Az évzáró bringaversenyen újból 2. lett a nagyfiam, a kisebbik 5. Összetettben a nagy 2., a picur 4.

91860-20100917-l7ZyQ3.jpg

Sajnos a fekvőrendőrön átugratva leesett a lánc és mint a Tour-on gyorsjavítás volt apuka által, így hatalmas hajrával az utolsó előtti helyről jött fel a lurkó a 2.-ra. A technikai malőr előtt még vezetett.

A kis fickó az éves helytállásért különdíjat kapott, mint a legfiatalabb versenyző.

91861-20100917-KDF6gQ.jpg

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy szakadt az eső a verseny napján, ekkor volt a vadfőzőfesztivál is.

Gianni is eljött főleg, hogy vett itt 1 pincét magának. Meg szereti az itteni erdőket.(ő nyilatkozta)

Összeállhattunk volna 1 kép erejéig, a 2 Szakács. Bár ő csak tanulta, én meg annak születtem. :wacko:

Na, majd jövőre elnyomom neki a poént. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ki a szórakozott férj?

- Aki a nászéjszakája után lerak egy ezrest az éjjeli szekrényre.

Ki a szórakozott feleség?

- Aki elteszi a melltartójába az ezrest, és közli, hogy máskor ezért hármat szokott kapni.

Két rendőr horgászik a Balatonban.

- Te, nincs még egy úszód?

- Miért?

- Az enyém elmerült!

Sztorik - Ügyfélszolgálat ELMŰ

Ügyfél: - Nincs áram itt a fatelepen.

Ü.i.: - Felvesszük a bejelentést, de mivel éjszaka van, csak holnap reggel mennek a szerelők.

Ügyfél: - Az kérem, nem lehet. Én vagyok itt a biztonsági őr és félek.

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam megírom hogy mire jutottam riasztó ügyileg! Először is semmire! :)

Nálam is riasztó a nyerő tipp.

Nézz szét a biztitábla fölött, van hogy odarakják a vezérlődobozt. A motortérben aksi körül néznék szét a szirénát keresve.

Remélem meglesz.

Lehet csak valami biztosíték ment ki benne és ezért nem jó.

Megnéztem itt is ahol mondtad Thor de nem találltam semmit se, se a motortérben se a biztitábla fölött! Kiszedtem a biztitáblát de semmit se találtam. Le is fényképeztem hogy gépen is meglegyen..

vagy nézd meg az anyós oldali kárpit alatt. ahol a motorháztető felnyitó kallantyú van, azt leszeded és kábelkötegek rengetege fog fogadni. az fölé is szoktak tenni vezérlőket.

Manó-gabesz! A motorháztető kallantyú fölött nekem a biztitábla van és ott ahogy Thor is írta nekem, megnéztem, semmi! Az anyós oldalon a kesztyűtartó környékét gondoltad?? Ott lehetséges még hogy esetleg ott helyeztek el valamit??

Amúgy egyre nagyobb a gyanúm hogy volt ebbe a kocsiba riasztó csak hát valami miatt kiszerelték?? Már csak abból is kiindulva hogy nem találok sehol sem vezérlő egységet illetve kürtöt, de a visszajelző lámpa a kormány mellett ott van... :D

Link to comment
Megosztás:

...

Hát akkor már csak 1 tippem maradt:

A fűtőradiátor és a fűtéskapcsoló között féluton :) Nah ez így első olvasatra elég kusza lehet, de most nem tudom jobban megfogalmazni :D

Tehát a középbox mögötti részre gondolok. Nekem oda suvasztották be a kihangosítót.

Más:

Sanszos, hogy az van amit mondtál: Volt benne, de már nincs.

Vagy nem is volt benne, csak egy visszajelzőt raktak bele "elrettentésnek" :D

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor már csak 1 tippem maradt:

A fűtőradiátor és a fűtéskapcsoló között féluton :) Nah ez így első olvasatra elég kusza lehet, de most nem tudom jobban megfogalmazni :D

Tehát a középbox mögötti részre gondolok. Nekem oda suvasztották be a kihangosítót.

Más:

Sanszos, hogy az van amit mondtál: Volt benne, de már nincs.

Vagy nem is volt benne, csak egy visszajelzőt raktak bele "elrettentésnek" :D

A középkonzol mögötti részt kizártnak tartom mert azt már kb. 2szer szétszedtem (izzócsere miatt) és feltünt volna...

Viszont ha tényleg ez csak "elrettentés" céljából van bent akkor az szerintem tök gáz.. Nem hiszem hogy ezmiatt megijedne bárki is.. :D Még arra gondoltam hogy lehet hogy azon a szálon kéne elinduluni hogy egyáltalán hova van bekötve ez a visszajelző lámpa, már ha egyáltalán be van kötve valahova.... Nem??

Amúgy egy normális riasztót mennyiért vesztegethetnek mostanában?? Mert én ebben nem vagyok képben, azt se tudom hogy mennyi lehet a bekötési díjja.. :D

Link to comment
Megosztás:

A középkonzol mögötti részt kizártnak tartom mert azt már kb. 2szer szétszedtem (izzócsere miatt) és feltünt volna...

Viszont ha tényleg ez csak "elrettentés" céljából van bent akkor az szerintem tök gáz.. Nem hiszem hogy ezmiatt megijedne bárki is.. :D Még arra gondoltam hogy lehet hogy azon a szálon kéne elinduluni hogy egyáltalán hova van bekötve ez a visszajelző lámpa, már ha egyáltalán be van kötve valahova.... Nem??

Amúgy egy normális riasztót mennyiért vesztegethetnek mostanában?? Mert én ebben nem vagyok képben, azt se tudom hogy mennyi lehet a bekötési díjja.. :D

Hidd el, ha villogna az a led, akkor volna egy "népcsoport" bizonyos százalékánál akik nem mernének hozzányúlni... Sajnos tapasztalat... Polskimat felnyomták még Dabason. De ott csak a risztó nélküliekhez mertek nyúlni a b*zik. Annyira szerencsétlenek voltak, hogy még az üres illatosítómat is el akarták vinni, de a kocsijuknál kidobták, mert üres volt :)

Hát már gombokért lehet venni risztókat, de azt sajna nem tudom, hogy mennyit is érnek. Talán lesz valaki aki jártas a témában.

Jó ötlet a vezeték lekövetése! Hajrá! Ez lesz a megoldás :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.