Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Kérem én a trafikosMarikától vettem a jegyem, ő azt mondta lesz kép, itt a számla, ha nincs kép, akkor kérem vissza az összeget, mégsem járja, hogy az ember fizet aztán ez van.....vagy legalább adjanak helyette egy Korda Gyuri dedikált posztert.....istenadta tehetség az az ember....egy szent !

:) :D <_< :icon13:

Nah itt fordultam le a röhögéstől a székről :D ;) :D

Inkább Liza Minnelli koncertre kérj jegyet. :P

Ha már kívánságműsör, akkor én meg BalázsPali koncerte mennék :lol:

Nah moti! Kösd fel a gatyót -_- Enni kér a nép :lol:

Panem et circenses B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ahogy írod!

És ahogy látom cirkusz már van csak a kenyér hiányzik!

Hogy mentsem motit valószínűleg csak a postást lesi, mert most valamikor kell megkapnia a hőn áhított ablakemelőt!

Legalábbis feltételezem, hogy csak ez van a háttérben!

Aki másra gondol ezek után is az szégyelje össze magát!

:D B) <_< :D :)

Nah itt fordultam le a röhögéstől a székről ;) :D :P

Ha már kívánságműsör, akkor én meg BalázsPali koncerte mennék :icon13:

Nah moti! Kösd fel a gatyót :lol: Enni kér a nép :lol:

Panem et circenses -_-

Link to comment
Megosztás:

Inkább Liza Minnelli koncertre kérj jegyet. :D

ÓÓóóóóóóóó hát a Lujzaaaa, ő a másik kedvencem, itt született nem messze tőlünk, 36ban, a Kulipintyó utcában, csak elszármaztak később :)

Mindig mondom is a Bélának, amikor látjuk a televizióban : látod milyen sokra vitte a Minotaiék lánya !

Igazán énekelhetnének egy duettet a Korda művészÚrral !

Az a.... Zoltán....nem....a....Balázs....Klári méltatlan arra, hogy egy ilyen géniusszal énekeljen.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy írod!

És ahogy látom cirkusz már van csak a kenyér hiányzik!

Hogy mentsem motit valószínűleg csak a postást lesi, mert most valamikor kell megkapnia a hőn áhított ablakemelőt!

Legalábbis feltételezem, hogy csak ez van a háttérben!

Aki másra gondol ezek után is az szégyelje össze magát!

:D :icon13: <_< :lol: :)

Látom jól elszórakoztok rajtam xD már probáltam képet csinálni de olyat csinál a digitális fényképezőgép hogy belerakom az új elemet és fél perc alatt lemerül :S Sztetek?

Igen jézus ma megjött az ablakszerkezet, lefúrtam a régi popszegecseket, és holnap megy amit igértem -_-

Így hogy este 4kor érek haza és alig van időm, elmegyek nemsokár boltba és veszek vmi jó elemet, de nem igaz hogy a sony csak fél percig birja, igaz 90ftért vettem darabját.

Link to comment
Megosztás:

Látom jól elszórakoztok rajtam xD már probáltam képet csinálni de olyat csinál a digitális fényképezőgép hogy belerakom az új elemet és fél perc alatt lemerül :S Sztetek?

Igen jézus ma megjött az ablakszerkezet, lefúrtam a régi popszegecseket, és holnap megy amit igértem :D

Így hogy este 4kor érek haza és alig van időm, elmegyek nemsokár boltba és veszek vmi jó elemet, de nem igaz hogy a sony csak fél percig birja, igaz 90ftért vettem darabját.

:)

Link to comment
Megosztás:

Nem hanem Sony, de bekapcsolodik fél percig müködik és kiirja lemerül és utána már csak világit és nem tolja ki a lencséjét

Vagy a fényképezővel lehet ilyesmi gond?

Milyen géped van? Garanciális? Próbáltad már ceruzaelem méretű aksival? Tudod, amelyik akkora mint a ceruzaelem de tölthető.

Link to comment
Megosztás:

Milyen géped van? Garanciális? Próbáltad már ceruzaelem méretű aksival? Tudod, amelyik akkora mint a ceruzaelem de tölthető.

Valószinű, hogy az elem a kuka. Vagy a fényképező, hogyha HP. azok szeretik gyorsan leszivni az elemeket.

Én is Akkumulátort használok. Nekem Olympos van és vettem Duracell akkumulátorokat 4db-ot. Érdemes normális akkumulátort venni, mert sokra csak rá van írva, hogy x ezer mah... Én duracellből a legerősebbet vettem és akár 140képet tudok csinálni vele ugy hogy vakuzok, makró-zok stb..

Link to comment
Megosztás:

Valószinű, hogy az elem a kuka. Vagy a fényképező, hogyha HP. azok szeretik gyorsan leszivni az elemeket.

Én is Akkumulátort használok. Nekem Olympos van és vettem Duracell akkumulátorokat 4db-ot. Érdemes normális akkumulátort venni, mert sokra csak rá van írva, hogy x ezer mah... Én duracellből a legerősebbet vettem és akár 140képet tudok csinálni vele ugy hogy vakuzok, makró-zok stb..

Nekem is Olymposom van és szeretem! Ilyen. Ehhez sajna nincs ceruzaelem aksi csak a gyári lapos aksija de az is sokat bír! :)

Link to comment
Megosztás:

Valószinű, hogy az elem a kuka. Vagy a fényképező, hogyha HP. azok szeretik gyorsan leszivni az elemeket.

Én is Akkumulátort használok. Nekem Olympos van és vettem Duracell akkumulátorokat 4db-ot. Érdemes normális akkumulátort venni, mert sokra csak rá van írva, hogy x ezer mah... Én duracellből a legerősebbet vettem és akár 140képet tudok csinálni vele ugy hogy vakuzok, makró-zok stb..

Nálam is jól muzsikálnak a 2650-es Duracellek :)

Link to comment
Megosztás:

Valószinű, hogy az elem a kuka. Vagy a fényképező, hogyha HP. azok szeretik gyorsan leszivni az elemeket.

Én is Akkumulátort használok. Nekem Olympos van és vettem Duracell akkumulátorokat 4db-ot. Érdemes normális akkumulátort venni, mert sokra csak rá van írva, hogy x ezer mah... Én duracellből a legerősebbet vettem és akár 140képet tudok csinálni vele ugy hogy vakuzok, makró-zok stb..

Igen HP fényképezőgép, eddig nem volt vele gond, de mostanába :| Én a sonyval max 1-et és annyi, most vettem Duracell elemet holnap kiderül mi lesz

Link to comment
Megosztás:

Sajna fényezőnél van, ahogy írtam is korábban. De amint hazakerül, kikapom és fotografálok.

Előre is köszi :) Hétvégére meglesz <_<?? Kiváncsi leszek milyen szép lesz az autó meg hogy mennyi lesz a fényezés :icon13:

Esetleg más aki kikapná a magnóját és lefényképezné az autó kábelkötegét ami rámegy az iso csatlakozóra hogy melyik szin hova megy :D

Link to comment
Megosztás:

Előre is köszi :D Hétvégére meglesz :icon13:?? Kiváncsi leszek milyen szép lesz az autó meg hogy mennyi lesz a fényezés :lol:

Esetleg más aki kikapná a magnóját és lefényképezné az autó kábelkötegét ami rámegy az iso csatlakozóra hogy melyik szin hova megy <_<

Sajna csak jövő héten lesz belőle valami. A tetőn meg a hátsó lökösön kívül minden fújva lesz :)

Kész anyagi csőd... akkor volt nálam utoljára ekkora megszorítás a pénzügyekben amikor vettem tavaly -_-

De sajnos a muszáj nagy úr.

Link to comment
Megosztás:

Áthoztam ide a Karosszériából.

Hát Thor! Csatlakozom az előttem szólokhoz! Nagyon szép ez az autó! S ahogy látom még szebb lesz! Látszik hogy nagyon gondos gazdira talált! <_<

Köszke Srácok. :D

Hát Párom szokta volt mondani, hogy szegény Gina nem nagyon gondolta volna, hogy ilyen helyre kerül :icon13:

De meg is hálálja a gondoskodást :lol: (megbízhatóság, fogyasztás, menetstabilitás)

Remélem így a kasztnizás, konzerválás és fényezés után sokáig marad gyárihoz közeli állapotban.

Ha jól emlékszem h.adam-nek is hasonló állapotban van (persze rozsdás helyek nélkül) a verdája.

És amúgy is az számít, hogy mennyire törődik az ember a szeretett géppel (sajnos igen nagy korlátokat szab a pénz :S ). Nekem is egy év és tömérdek apránként összerakott lovetta kellett ahhoz, hogy idáig eljussak (és még van az utastérben is mit mókolni :) ).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.