Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Én igazából erre gondoltam: "ahozá értök ne hivjanak az autó cég nevén van nem tudok üzembentartoit adni a törzskönyv pasziválva van remélem ezt értik de ha mégsem bizalomal hivjanak a nap bármej szakán késégel álok rendelkezésükre"

Figy, mondom neki nem értek hozzá, és tényleg annyi baja van hogy nincs lükverc akkor megéri. De van egy gyanúm hogy a kép nem az autóról készült, mivel leirásba 5sebességes kézi váltó van irva, mig a képen egy automata váltó van.

Lehet levan lakva meg minden, akkor meg nem éri meg. De írok neki hogy itt lakok nagykátán megszeretném nézni. Úgyis hozzom jövö héten haza az automat Donkitól és erre jövök Isaszeg fele kiváncsiságból.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Én igazából erre gondoltam: "ahozá értök ne hivjanak az autó cég nevén van nem tudok üzembentartoit adni a törzskönyv pasziválva van remélem ezt értik de ha mégsem bizalomal hivjanak a nap bármej szakán késégel álok rendelkezésükre"

Milyen okból szoktak törzskönyvet passziválni?? :excl: Utánajártam magam a dolognak... :(

Amúgy a helyesírása az valami csapnivaló, ebből kifolyólag biztos nagyon "intelligens" emberről lehet szó... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem nagy mozgás volt a mai nap itt a fórumon!

Én is most értem haza a családdal Vasárnapicsaládiebédről!

Öcsém megy kedden vissza írországba melózni, Édesanyánk meg összeütött egy lightos ebédet!

Nem volt más csak egy kis húsleves, bundában sajtal sonkával töltött husi, bundában zelleres tojásos cumóval töltött gombafej, sült csirkecomb. Na meg egy kis desszert: gyümölcsös vaníliás krém tejszínhabbal, almás és túrós rétes, no meg aki megkívánta jutott neki egy kis zserbó!

Igazából a család már a második fogás után kidőlt Anyum meg csak pattogott, hogy miért csak ennyit ettünk, és mikor hozza a desszertet?

Ennyit a leadott kilóimról!

Remélem mindenkinek legalább ennyire kellemesen tellt a mai napja!

:lol: :excl: :(

Link to comment
Megosztás:

Hát nem nagy mozgás volt a mai nap itt a fórumon!

Én is most értem haza a családdal Vasárnapicsaládiebédről!

Öcsém megy kedden vissza írországba melózni, Édesanyánk meg összeütött egy lightos ebédet!

Nem volt más csak egy kis húsleves, bundában sajtal sonkával töltött husi, bundában zelleres tojásos cumóval töltött gombafej, sült csirkecomb. Na meg egy kis desszert: gyümölcsös vaníliás krém tejszínhabbal, almás és túrós rétes, no meg aki megkívánta jutott neki egy kis zserbó!

Igazából a család már a második fogás után kidőlt Anyum meg csak pattogott, hogy miért csak ennyit ettünk, és mikor hozza a desszertet?

Ennyit a leadott kilóimról!

Remélem mindenkinek legalább ennyire kellemesen tellt a mai napja!

:lol: :excl: :(

Én reggel fél10-től szinte folyamatosan pizzáztam úgy délután 4-ig. Néha megszakítottam a dolgot egy ki töltött káposztával vagy !!!Sült Vadkacsával!!! :lol: Nyami!!!

Link to comment
Megosztás:

Kérhetek képet, és ez olyan amilyet Msanyesz küldött nekem?? Fekete plüss csikok vannak benne

Cső! Igazán távol álljon tőlem, hogy belerondítsak Öcsibácsi üzletébe de az én üléseim is eladóak. Találtam neten olyan kárpitost mint az enyém. Ha érdekel akkor szólj és megbeszéljük!

Link to comment
Megosztás:

Igen én vagyok. Milyen ülést kérdeztem, vagy nem értem.

Küldjetek mindketten képet :excl:

Én ha nem gond nem fotózkodnék. A kárpitja ugyan az mint az elsőknek. Szép állapotú és nem foltos. Megvan minden biztonsági öv tartó pöcök. A vaterán van hirdetve egy hátsó ülés ami hasonlít az enyémre, csak az a baj, hogy a széle plüss. Nekem meg sima szövet. Amúgy itt a link: ülés

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.