Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nem minden vectrás cserélne corsára!

Őszintén megvallva lehet őszre rászánom magam és beruházunk egy fiatalabb kocsira.

Két esélyes lenne. Az egyik a C vectra, a másik a modelfrissített B omega. A család miatt kisebb autóban nem gondolkodom. Tudom, hogy mind szervíz, mind fenntartási költségek tekintetében drágábbak, de lényegesen komfortosabb a felszerelésük, mint a jelenlegi kocsimnak. Lehetne beklímázni, űlésfűtést keríteni bele, stb. stb., de az már nem olyan mintha eredetileg benne lett volna.

Ráadásul egy halom pénzbe kerül!

Persze őszig még sok víz folyik le a Dunán. Az is lehet, hogy inkább majd a lakáshitelbe törlesztünk elő!

De álmodni csak kell egy kicsit! <_<

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Mindig az erősebbé :D

Asszem itt jobb helyen vagyok, mint az általános műszaki... topicban <_<

Hát lassan elfogadom, hogy "ő" az erősebb (csupa kisbetűvel, mert haragszom rá :D )

Kedd - 19:48: Véget ért a Magyarország - Canada bartáságos vízilabda mérkőzés... irány haza... de csak az autó.

A hátsó dob negyedúton úgy döntött, hogy nem tart velünk :D

Agyam eldobom ettől a taligától... CORSÁT AKAROK!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem még "C" van a forgalmiban :D

Nah de már nem sokáig :)

Thor úgy látom hogy egy csónakban evezünk! Mikor megvettem a kocsit s megkaptam a forgalmit hozzá majd hülyét kaptam! C veki van beleírva 1994-es évjárattal! Ha van egy kis eszük akkor rájönnének hogy C veki akkor még állatira nem volt. Vagy az enyém már egy bemutató autó?? :D :D :lol:

A hatósági vizsga papírra is rá lett írva nekem hogy a tényleges adatok eltérnek a forgalmiban szereplő adatoktól... :D <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Asszem itt jobb helyen vagyok, mint az általános műszaki... topicban <_<

Hát lassan elfogadom, hogy "ő" az erősebb (csupa kisbetűvel, mert haragszom rá :D )

Kedd - 19:48: Véget ért a Magyarország - Canada bartáságos vízilabda mérkőzés... irány haza... de csak az autó.

A hátsó dob negyedúton úgy döntött, hogy nem tart velünk :D

Agyam eldobom ettől a taligától... CORSÁT AKAROK!!! :lol:

Na ne kezd már te is! :) :D :D

Lehet hogy tényle terjed ez a pestis??? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok Pestis, csak Pest megyei :D ezt kikérem magamnak xD :lol:

<_< :D :D Nem rád gondoltam konkrétan, hanem Rátok akik a Vekijüket egy Corsára elcserélik! :)

Viszont olvastam a Corsa topicban hogy már most szenvedés van a verdáddal! :D Kérdezem ismét, biztos megérte ez neked??? :D

Link to comment
Megosztás:

Hát mondom! <_< Ez a Corsa nem szép!!!! Csak a Vectra lehet ilyen szép! :D :) :D

Viccet félretérve, valóban jól néz ki, képek alapján nagyon úgy tünik hogy egyben van a kasztni.. Csak hát ez mégsem Vectra! :D

Amúgy tetszik a sötétítés is, tavasszal én is ilyenre illetve egy kicsit sötétebbre szeretném megcsináltatni az én kocsim üvegeit...

Link to comment
Megosztás:

<_< :D :D Nem rád gondoltam konkrétan, hanem Rátok akik a Vekijüket egy Corsára elcserélik! :)

Viszont olvastam a Corsa topicban hogy már most szenvedés van a verdáddal! :D Kérdezem ismét, biztos megérte ez neked??? :D

Termosztát csere, nem nyit ki, 1x felforrt teljesen a vizem. Sztem megérte, mert enyémnek 10x ennyi baja volt :/ Srác már megbánta, mert nem tudja eladni, corsikára meg volt több vevő is, csak én úgy kitakaritottam, kipucoltam, lemostam a motort hogy megtetszett neki :D Még az alufelnit is rajta hagytam :/

Link to comment
Megosztás:

Hát mondom! <_< Ez a Corsa nem szép!!!! Csak a Vectra lehet ilyen szép! :D :D :)

Viccet félretérve, valóban nagyon jól néz ki, képek alapján nagyon úgy tünik hogy egyben van a kasztni, sehol egy rozsdapötty.. :D Csak hát ez mégsem Vectra! :D

Amúgy tetszik a sötétítés is, tavasszal én is ilyenre illetve egy kicsit sötétebbre szeretném megcsináltatni az én kocsim üvegeit...

Hátsó kettő ablak van lesőtétitve. Igy tökéletes mert este simán kilátok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Kb. egy hete váltottam astráról vectrára, és tegnap egy 20km-re lévő faluban ráakadtam egy ugyanilyen 95-ös évjáratú x20xev motorszámú vekire amiből a hajtókar kiütötte a blokk oldalát. Viszont sok mindenben egyezik az enyémmel, klíma, x20xev,kaszni detto ugyanaz rozsdamentes, elektromos ablak, stb. csak éppen nem automata hanem manuális. A srác 100 ezerért adná legalábbis ennyit mondott irányárnak. Szerintetek megérné megvenni, alkatrésznek?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy van- e valakinek rajza 2.5-ös motor olaj és vízköréről. Olyan problémám van ugyanis hogy a hűtővízbe belefolyik az olaj, és viszont, valamint nagymértékben fogy az olajam. Most cseréltem hengerfejtömítést de úgy látom a helyzet változatlan. Vagy esetleg van-e valakinek ilyen irányú rossz tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sikerült beraknunk a másik motort a kocsiba.C16nz.Csak az istennek nem akar elindulni.Benzin van,szikra van.Vezérlés jelen van.Apropó a vezérlés nem volt jelen kb 1centivel el volt rakva,de most már helyen van.De igy sem indul.A gyujtás elosztón a kábeleket már raktuk ide oda de semmi.Egyáltalán mi a sorrend a gyujtás elosztó fedélen?Sajnos nincsen megszámozva.Nincs valami ötletetek mit nézzek meg rajta?Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sikerült beraknunk a másik motort a kocsiba.C16nz.Csak az istennek nem akar elindulni.Benzin van,szikra van.Vezérlés jelen van.Apropó a vezérlés nem volt jelen kb 1centivel el volt rakva,de most már helyen van.De igy sem indul.A gyujtás elosztón a kábeleket már raktuk ide oda de semmi.Egyáltalán mi a sorrend a gyujtás elosztó fedélen?Sajnos nincsen megszámozva.Nincs valami ötletetek mit nézzek meg rajta?Köszi

1-3-4-2 és a felső holtponttól a motor forgásirányával megegyezően kell a vezetékeket csatlakoztatni. <_<

Link to comment
Megosztás:

45 ös hibakódót dobta ki.Labdaszonda feszülrség...Dus keverék.Széthuztam a labdaszonda csatiját,és elinditottam a sárga lámpa nem világitott.Majd menetközben összedugtam.(ez volt a baj):)Lefulladt.Majd urja indit és pörög mint a meszes:)Lehet fentakadt az alapjárati motor?Vagy mi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.