Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Sziasztok !

A vezető oldali ülésem oldaltámasza a lábnál mozog / eltört. Hogyan tudom megjavítani?

Ill a háttámla állításnál pár nap után egy picit mindig rá kell állítanom a normál pozícióba. Hogyan tudnám "szorosabbra" venni az állítást, hogy ne tudjon olyan könnyen elállítódni?

Köszönettel !

Levente

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Én is hasonló problémában járok, amelyiket nem tudja lehúzni, nálad ezek szerint a hátsó kettő, meg kell nézni a mechanikáját, lehet segít egy kis zsír vagy valami hasonló kenőanyag. Ilyen hidegben nincs kedvem szétszedni, bár neked kicsit gázosabb, mert visszanyit akkor is nekem mondjuk nem, ha lenyomom. De biztos szorul valahol.

Nem feltétlen szorul, lehet csak nincs jól beállítva. Akkor nem érzékeli hogy lezárt-ea zár, azt hiszi megakadt, és ugyanúgy visszanyit.
Link to comment
Megosztás:

Köszi!

A küszöb az gyárilag hogy van rögzítve?

Mert a bolhák is megvannak hozzá arra lennék kíváncsi hogy ezek a bolhák mivel vannak a küszöbhöz rögzítve?

Közelről még sosem láttam,de képek alapján kis szegecsek vannak ponthegesztve az ajtóra/küszöbre, és arra kattannak fel a patentek.
Link to comment
Megosztás:

Én is hasonló problémában járok, amelyiket nem tudja lehúzni, nálad ezek szerint a hátsó kettő, meg kell nézni a mechanikáját, lehet segít egy kis zsír vagy valami hasonló kenőanyag. Ilyen hidegben nincs kedvem szétszedni, bár neked kicsit gázosabb, mert visszanyit akkor is nekem mondjuk nem, ha lenyomom. De biztos szorul valahol.

szét lett szedve , és semmi baja a központinak mindenhol szuper nem szorul meg semmi a központi agya is jó :confused: szóval nem tom mi baja van :icon2: de néha meg tök remekül müködik és minden ajtót zár :angry2: de ez naon ritka :hehe: most a szerelő azt mondta hogy a riasztot cseréljem ki benne mert a mostaninak nincs meg a távírányitója :( és lehet az kavarja be :confused: de szerintem attól még normálisan kéne hogy müködjön :cry:

Link to comment
Megosztás:

szét lett szedve , és semmi baja a központinak mindenhol szuper nem szorul meg semmi a központi agya is jó :confused: szóval nem tom mi baja van :icon2: de néha meg tök remekül müködik és minden ajtót zár :angry2: de ez naon ritka :hehe: most a szerelő azt mondta hogy a riasztot cseréljem ki benne mert a mostaninak nincs meg a távírányitója :( és lehet az kavarja be :confused: de szerintem attól még normálisan kéne hogy müködjön :cry:

Vezeték is lehet megtörve.Ki kéne méregetni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a jobb hátsó csinálja csak.

Ezt a hideg miatt csinálja csak. Melegebb időbe semmi gond...

2 megoldás segíthet.

1. ha le van szedve a kárpit akkor simán kiszeded a zár részéből a rudazat végét és ennyi.

Ekkor tény hogy nem lehet lezárni ha "gáz" van de magától szépen be fog zárni.

2. a teljes rudazat mentén még a zárnál is minden mozgó részt zsirozni vagy wd-40.

Ez nekem tavaly segített, de idénre újra előjött.

A lényeg hogy az első ajtónál + tanksapka zár + csomizárnál nincs közvetlen mechanikai ellenállás.

Míg a hátsó ajtónál ahhoz hogy vissza jelezze hoyg nyitva / zárva van e ahhoz egy több csuklóponton megtört mechanikát kell mozgatnia, ami ha szorul, akkor nem engedi bezárni vagy épp kinyitni a zárat. Én most pénteken fogom kipróbálni hogyha lekötöm akkor is csinálja e, ha igen akkor a mechanika a gon, ha nem akkor a zár sajnos.

De ez nálam csak hidegebb +5' tól lefelé fordul elő....

-------------------------

Ülést javított már valamelyikőtök ?

-------------------------

Főtengely szimmering cserénél mike kellenek? 1 v. 2 szimering? Mert több méretü van.

Gondolom olaj leereszt + váltó + féltengelyek leszed + kuplung kompletten és utána csak kipattint és berak vagy bonyolultabb ?

Csöpög az olajam, és olajteknő tömítés csere után is jelentkezik... A motor részét néztük de szelepfedél tömítést is cseréltem így onnan se jöhet.

A féltengelyeknél szerencsére száraz....

Link to comment
Megosztás:

Mi a kérdés?

"Sziasztok !

A vezető oldali ülésem oldaltámasza a lábnál mozog / eltört. Hogyan tudom megjavítani?

Ill a háttámla állításnál pár nap után egy picit mindig rá kell állítanom a normál pozícióba. Hogyan tudnám "szorosabbra" venni az állítást, hogy ne tudjon olyan könnyen elállítódni?

Köszönettel !

Levente"

Most Pénteken lesz szabadnapom, és akkor állnék neki.

Ill a két ülés megcserélhető e?

Főként a csavarfelfogatás és a háttámla állítás miatt kérdezem...

Link to comment
Megosztás:

"Sziasztok !

A vezető oldali ülésem oldaltámasza a lábnál mozog / eltört. Hogyan tudom megjavítani?

Ill a háttámla állításnál pár nap után egy picit mindig rá kell állítanom a normál pozícióba. Hogyan tudnám "szorosabbra" venni az állítást, hogy ne tudjon olyan könnyen elállítódni?

Köszönettel !

Levente"

Most Pénteken lesz szabadnapom, és akkor állnék neki.

Ill a két ülés megcserélhető e?

Főként a csavarfelfogatás és a háttámla állítás miatt kérdezem...

Megcserélhetőek, csak akkor a "rossz"oldalon lesz a tekerője.

Az oldal támaszra nem tudok mit mondani, azt a részét még nem szedtem szét, az enyémek még jók. A háttámla mechanikád meg ki van kopva szerintem, azzal nagyon nem tudom hogy lehet e valamit kezdeni. Max kicsit megkalapálni a szegecselést.

Bár az nem tudom mennyire lesz hosszú életű.

Link to comment
Megosztás:

Nem cserélhetők meg, mert akkor a biztonsági öv csatja is rossz oldalra fog esni, lévén az az üléssínre van rászerelve...

Megcserélhetőek.Az üléssínről le lehet szedni az üléseket. Az üléssín viszont nem szimmetrikus, így azzal együt ttényleg nem lehet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Küszöböt kell cserélnem a kérdésem az lenne hogy lehet kapni olyan küszöböt amin rajta vannak azok a szegecsek amivel rögziteni lehet a műanyag küszöbb patentjait ?

Én is kerestem a GT vectramhoz, de nem találtam. Én nem raktam vissza mert így talán többet bír az utángyártott küszöb mintha "szép" lenne de bemegy mögé a víz / hólé stb...

A haverom vekijén 100-as szög fejét vágtuk le és az lett felhegesztve. babra munka de jó lett...

Sárvédő ívet is cserélsz vagy csak küszöböt ?

Mert nekem az utángyártott sárvédőívet elpréselték 1 cm-rel és győztem lejavítani a hibát...

Nem tudom csináltál e már de ha kell tudok küldeni képet az enyémről, mert minden lépést lefényképeztem aprólékosan... Egy német oldalról merítettem én is ihletet

Link to comment
Megosztás:

Én is kerestem a GT vectramhoz, de nem találtam. Én nem raktam vissza mert így talán többet bír az utángyártott küszöb mintha "szép" lenne de bemegy mögé a víz / hólé stb...

A haverom vekijén 100-as szög fejét vágtuk le és az lett felhegesztve. babra munka de jó lett...

Sárvédő ívet is cserélsz vagy csak küszöböt ?

Mert nekem az utángyártott sárvédőívet elpréselték 1 cm-rel és győztem lejavítani a hibát...

Nem tudom csináltál e már de ha kell tudok küldeni képet az enyémről, mert minden lépést lefényképeztem aprólékosan... Egy német oldalról merítettem én is ihletet

Bár az én vecim rendben van, már lettek cserélve az ívek,a küszöbök meg hálistennek rendben vannak, de nekem is elküldhetnéd a képeket.

Javítóívből a klokkerholt érdemes megvenni.Drágább, de csak fel kell tenni.

Link to comment
Megosztás:

Bár az én vecim rendben van, már lettek cserélve az ívek,a küszöbök meg hálistennek rendben vannak, de nekem is elküldhetnéd a képeket.

Javítóívből a klokkerholt érdemes megvenni.Drágább, de csak fel kell tenni.

szia!

nem bánom ha küldesz képeket megköszönném!

Link to comment
Megosztás:

Az otthoni gépemen vannak a képek de szervizbe van, így egy kis türelmet kérnék még...

szép napot mindenkinek!

Köszi!

Vetcra a lökös ! hogy jön szét?

Úgy értem van egy külső héj meg egy belső ... hogy érdes leszedni ha leveszem a vasal együtt vagy külön is le lehet patintani na tehát hogy kezdjek hozzá???

Link to comment
Megosztás:

szép napot mindenkinek!

Köszi!

Vetcra a lökös ! hogy jön szét?

Úgy értem van egy külső héj meg egy belső ... hogy érdes leszedni ha leveszem a vasal együtt vagy külön is le lehet patintani na tehát hogy kezdjek hozzá???

Az egész lököst le kell szedni.

Két csavar a lökös sarknál a sárvédőnél (8 vagy 10es fejű) jobb elöl lent a műanyag burkolatnak is van vagy 2-3 csavarja, bal lent ha van külső hömérséklet érzékelőd azt ki kell pattintani, nyilván ha van ködös azt szintén lekötni. Majd a két hossztartón keresztben van egy egy 8-as csavar, ami a vasat fogja. A duda mellett felnyúlva lehet megtalálni. Aztán csak előrefele le kell húzni az egészet.

Ha a2-es lökösöd van, akkor a vasat is le kell szedni, ha a1-es, akkor nem, a müanyag fülek amik a külső héjat tartják meg már látszanak.

Ja igen, a hátsó meg csomagtartó müanyag kárpit leszed, belül két 8-as csavar, valamint szintén a lökös sarkánál a sárvédőnél meg oldalanként egy egy patent. Csavarhúzóval benyúlva lehet lepattintani, de már pontosan nem emléxem hogyan.Azt tudom hogy elég szar meló.

Link to comment
Megosztás:

Van valaki a Posta biztosítónál?

Hihetetlen, hogy még mindig nem tudták a KGFB-t elintézni.

Na, de írtam nekik 1 gyönyörű levelet. Nyalják meg, dilettáns banda. :sick:

Én nem is merek az ilyen noname biztosítókhoz menni, inkább fizetek éves szinten pár száz forinttal többet de egy ismertebb biztosítóhoz megyek..

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Egy rokonomnak van egy astra amin c16se szivósor van!!! az autó ált hátúról egy kamion felült rá totál lett a motor az ép!!!

Nekem ugye e16nz motorom van!

Kérdés hogyan tudom átülteni az enyémbe szívósort ? menyi plusz pacit kapnék? kábelköteget kell cserélnem vagy elég az ecut stb...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.