Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Úgy néz ki, hogy jövő héten megyünk szétnézni a bécsi karácsonyi vásárba.

Annyit tudok, hogy az osztrák rendőrök nézik, hogy téli gumi van-e a kocsin, meg a láthatósági mellények számán is kekeckedhetnek, így ezekre készültem. Hóláncot is szereztem, de az csak 165/60 14" (30-as)méretű. (Legalábbis ez áll legközelebb a 175/70 14"-es mérethez) Ha rápróbálom és rámegy a kerékre elvihetem magammal, vagy beleköthetnek?

Van még valamilyen tipp amire Ausztriában érdemes odafigyelni?

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki, hogy jövő héten megyünk szétnézni a bécsi karácsonyi vásárba.

Annyit tudok, hogy az osztrák rendőrök nézik, hogy téli gumi van-e a kocsin, meg a láthatósági mellények számán is kekeckedhetnek, így ezekre készültem. Hóláncot is szereztem, de az csak 165/60 14" (30-as)méretű. (Legalábbis ez áll legközelebb a 175/70 14"-es mérethez) Ha rápróbálom és rámegy a kerékre elvihetem magammal, vagy beleköthetnek?

Van még valamilyen tipp amire Ausztriában érdemes odafigyelni?

Ha rámegy és van "E" szám rajta akkor el kell fogadniuk (legvégső esetben még mindig rárakhatod előttük :lol: )

EÜ. doboz legyen érvényes, izzókészlet, elakadás háromszög, talán még ezek lehetnek a sarkalatos pontok.

Valamint a nemzetközi zöldkártyát vidd feltétlen magaddal.

Link to comment
Megosztás:

Ha rámegy és van "E" szám rajta akkor el kell fogadniuk (legvégső esetben még mindig rárakhatod előttük :lol: )

EÜ. doboz legyen érvényes, izzókészlet, elakadás háromszög, talán még ezek lehetnek a sarkalatos pontok.

Valamint a nemzetközi zöldkártyát vidd feltétlen magaddal.

Ezek rendben vannak! :)

A zöldkártyát is megküldte a biztosító.

Ezek szerint csak a hólánc a gyenge láncszem! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.