Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kori

Recommended Posts

A manuálisra alakításra is rámegy a gatyád. Vagy felújítás, vagy manual, de mindegyiknek 5K lesz a vége..

Az a helyzet,hogy van egy manuális mv6-om is csak az 95-ös aminek hengerfejes az egyik oldala!motor csere lesz!de viszont így sok alkatrészem lesz eladásra,ha valakit valami érdekel akkor szóljon!

Link to comment
Megosztás:

sedan-kombi? milyen színű? kasztnit is bontod, vagy mi?

ha csak motorcsere, akkor miért kapod szét?

sedán.gyöngyház kék.az egyiknek a motorja szar a másiknak a váltója.a kettőből lesz egy jó a többi meg felesleges!csak a pénz áll benne,meg állásukba tönkre is mennek a dolgok,inkább így eladom öket!

Link to comment
Megosztás:

Simán. A halott hengersorról le kell venni a hengerfejet, lyukakat betömni, azt cső :D

Kispolskit lehetett beindítani 1 hengerrel is :)

Állat, fűnyíró hangja lett :(

A fenéket.Ellensúly-mechanikát szerelni a halott sor dugóinak a helyére,mint a Ducati Supermono-nál B)

31614d1210638132-la-storia-della-ducati-superbike-750-f1-07-1098-1992supermonoprinzip.gif

Link to comment
Megosztás:

Értem.Köszönöm.Kérdésem az lenne, hogy a kisebb dekni is le kell venni(az a olajhűtő,vagy nem tudom micsoda, ami a motorhoz közelebb van a váltón)?

Ha igen azt külön kell feltölteni, vagy a másik deknin lévő betöltő nyíláson az is feltöltődik?

Köszönöm.

M.

Sztem nem kell. De azt tanácsolta egy szerelő, hogy legalább fél napig hagyuk kifolyni az olajat, mert akkor állítólag a citromból is kifolyik az olaj nagy része.

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem kell. De azt tanácsolta egy szerelő, hogy legalább fél napig hagyuk kifolyni az olajat, mert akkor állítólag a citromból is kifolyik az olaj nagy része.

Szia.Köszönöm a válaszod, illetve segítségeset.Szerintem leveszem a kisebbet is,mert azon már nem múlik,az a szutyok olaj ne keveredjen az újjal.

M

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

!

Nos múlt hétvégén megtörtént az olaj feltöltés a váltóba.Utána olyan lett mint az álom.Gyönyörűen működöt.

Na de ma egy erős gyorsítás után Sport fokozatban történt az hogy egyszer csak nem hajlandó előre fele megmozdulni.

Előre semmi egyik fokozatban sem. Rükfercbe tökéletes.És persze megint kiírta Autoatikgetriebe.

Lövésem sincsen mi lehet.

Link to comment
Megosztás:

Oké értettem.Köszönöm a kioktatást.

Én a helyedben eltolnám a bringát vissza, oda, ahol "felújították" a váltót. Az csak úgy, magától, az állástól nem romlik el.

Bár aki ilyen munkát végez, arról nemigazán tudom feltételezni, hogy lenyeli a békát, és ingyé' szétborítja... pedig valószínű hogy ő barmolta el. Mint írtam, nem zacskóstej, hogy az állástól megdögöljön (arról nem is beszélve, hogy a váltóolaj se az a fajta folyadék, ami iszonyatosan párologna B) :D :) - értem ezt az eltűnt olajra... )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.