Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok skacok. Van egy G Astrám, xe12 motorkódú, 55kw-os, 2003-as. Tönkrement a vezérlőkompjúterem, nem tudnátok ajánlani valakit, akinek van bontott, és ki is cserélné a hétvégén? e-mail címem vajkfia@postafiok.hu. Segítségeteket előre is köszönöm

Minek 20 helyre beleírni???

Link to comment
Megosztás:

Tegnap Hungarorungen egy 1.8 AstraG kabrió gyorsulgatott...De hogy az mennyire nem ment, mindenki lenyomta... És ilyen égeti magát vele, szánalmas...

1.3 Suzuki swit porrá alázta, igaz a chevrolett camarot is, igaz ott meg a pilóta volt halovány...

Link to comment
Megosztás:

Megérkeztünk horvátba'

Így utaztunk:

2012-08-03_09.50.58_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120806/2012-08-03_09.50.58_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csomagtartó plafonig, 2 felnőtt, 2 gyerek, 2 gyerekbicikli a tetőn, klíma, pálya 120-125 végig, eddig 5,2 körül a fogyi.

Jó idő van itt Rovinjban, csak ajánlani tudom.

Sajna az ideúton felvillant a sárga ördög, kivillogtattam: 0335-ös hiba: Főtengelyhelyzet-jeladó funkció-rendellenesség

Tavaly már volt egy ilyenem, kitisztították az egész motort, meg a szenzort (McElek ajánlásával :icon1:), eddig tökéletes volt, lehet, hogy csereérett a szenzor.

Remélem azért van még benne 1000 km, hogy hazajussak, nem lenne jó lerohadni itt...

Link to comment
Megosztás:

Elek miatt ez nagyon megtetszett: http://www.hasznalta...to.full-6036298

Látni rajta valami hibát? Pénzem lenne rá, csak fene sem tudja használt kocsinál, meg LPG kellene bele, de ez lehet nem bírná. :D

csak úgy válald be ha lesz keret az átírásra kb 170e, és a nem szerény alkatrészárakra ...pl olajszűrő kb 7.5e ft és sorolhatnám még a többit is :)

így nem láni semmit ...

lpg-t bírja mert nátriumos szelep van benne és tőkés a motor ;)

Link to comment
Megosztás:

Opel astra Classic II 2007/12 85e km, 1.4 LPG optima felszereltség (légkondi, el. elektromos ablakok, el. tükrök, ködlámpa, stb) szerintetek mennyit ér? 1.5M ?

Tavaly novemberben az enyémet 1,45 M-ért vettem. 2007/06 havi és 101 ezer volt benne. Viszont sokatmondó volt az, hogy a papírt 1,32-re írtuk. :-) Úgyhogy szerintem valahol a kettő között.

Link to comment
Megosztás:

Opel astra Classic II 2007/12 85e km, 1.4 LPG optima felszereltség (légkondi, el. elektromos ablakok, el. tükrök, ködlámpa, stb) szerintetek mennyit ér? 1.5M ?

az enyém 1.2M ment el...

többet nem fogsz szerintem kapni érte

szinte lehetetlen eladni .... 1583 eladó gastra van eladó a használtautón..

én is 1.5ről kezdetem

majd 1.4

eltelt 3hét egy hívás nélkül...

majd 1.2 és 4 nap múlva elment...

Link to comment
Megosztás:

az enyém 1.2M ment el...

többet nem fogsz szerintem kapni érte

szinte lehetetlen eladni .... 1583 eladó gastra van eladó a használtautón..

én is 1.5ről kezdetem

majd 1.4

eltelt 3hét egy hívás nélkül...

majd 1.2 és 4 nap múlva elment...

Húú, az nagyon olcsó, akkor lehet inkább marad, mivel 4 éves múlt, és tudom, hogy mi volt eddig vele, egy másik használt kocsi pedig lutri...

Link to comment
Megosztás:

Húú, az nagyon olcsó, akkor lehet inkább marad, mivel 4 éves múlt, és tudom, hogy mi volt eddig vele, egy másik használt kocsi pedig lutri...

Vagy inkább öt lesz ? :omg:

Link to comment
Megosztás:

Tavaly novemberben az enyémet 1,45 M-ért vettem. 2007/06 havi és 101 ezer volt benne. Viszont sokatmondó volt az, hogy a papírt 1,32-re írtuk. :-) Úgyhogy szerintem valahol a kettő között.

Vectra-c kerül ennyibe. Abba pedig több extra van.Most az tök mindegy hogy 2007 vagy 2005-ös. Astra-H kombi 2007-es 1.45 millió

Akkor a tied hol kerülne ennyibe?....

Link to comment
Megosztás:

Vectra-c kerül ennyibe. Abba pedig több extra van.Most az tök mindegy hogy 2007 vagy 2005-ös. Astra-H kombi 2007-es 1.45 millió

Akkor a tied hol kerülne ennyibe?....

Akkor ezek szerint sehol. Az az igazság, hogy azóta én nem igen nézegettem az árakat. Nem gondoltam, hogy egy év alatt még ennyit veszít az értékéből. Sajnos ez van.

Link to comment
Megosztás:

Amit kinéztem kocsit az eladó (kiderült kereskedő) elég érdekes figura.

A rendszámot mindig más ok miatt nem akarja kiadni, valamiért titkolja.

Megbeszéltem vele, ha kell, akkor irány márkaszerviz (amit én választok ki) és átnézetjük, ha valami hiba van, és elállok, akkor Ő fizeti... Nem tetszett neki, és azt mondta, hogy oda visszük, amit Ő mond, különben ha nem jó, nem fog fizetni... Szerintem ezt jobb elkerülni, valami nem stimmel.

Link to comment
Megosztás:

Amit kinéztem kocsit az eladó (kiderült kereskedő) elég érdekes figura.

A rendszámot mindig más ok miatt nem akarja kiadni, valamiért titkolja.

Megbeszéltem vele, ha kell, akkor irány márkaszerviz (amit én választok ki) és átnézetjük, ha valami hiba van, és elállok, akkor Ő fizeti... Nem tetszett neki, és azt mondta, hogy oda visszük, amit Ő mond, különben ha nem jó, nem fog fizetni... Szerintem ezt jobb elkerülni, valami nem stimmel.

hol van ez helyileg??

ki kéne lesni a váz számot :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.