Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Pontosítanátok egy picit ezt a hangot? Búgó-morgó, mélyebb hang? Bentről a műszerfal felől? Leállítás után 1-2 perccel?

Akkor helyben vagyunk. Az van, amit Telo is írt, valamelyik szervomotort hallani. (összeszedtem már a levelzést időrendben, mielőtt végképp elvesztjük a fonalat a levéláradatban...)
Link to comment
Megosztás:

[align=center:7946fb0886][shadow=gray:7946fb0886]Halló emberek![/shadow:7946fb0886][/align:7946fb0886]

[align=center:7946fb0886]Tessék jelentkezni a Blitz talira! [/align:7946fb0886]

Aug 25-ig lehet utalni a szállásdíját, úgyhogy kérem szépen igyekezni!!!!

Schok01, Gyugyó, többi új G Astrás, hol vagytok? Ébresztő :!: Itt az ideje megismerkedni! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ma én is atom királyat kirándultam. Elmentünk feleségemmel a veresegyházi medve-farkas razervátumba. Ingyen parkoló, ingyen belépő. Láthatsz ott mindenféle kis-nagy macit, fát döntögetni, pocit vakargatni,pancsolni,pukizni(ÁÁáá de büdi volt!),mancsolni a bokorral, meg ilyenek.Kaphatsz fakanalat és mézet és nyalogattadhatod a macikkal. A farkasok megcsak voltak, futkároztak és nagyokat heverésztek a bokrok alatt. :lol:

pocivakar.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.