Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Igen :lol:  

De még megvan az Astrám is:) A Jeky lett a "családi autó":)

És esetleg nem jössz le vmelyikkel a Balatonszemesi talira? :roll:

Van teteje, ha akarom.

Mai időjárást tekintve, hát ma akartam:(

Hát medencének én sem szívesen használnám azt a szép autót... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziaszok!

Üdvözlet mindenkinek régi és új tagoknak. Gratula nyuszmusznak az új gépéhez. Naaggyon állat!

Kicsit eltűntem az utóbbi időben de eléggé sűrűk voltak a hétvégék. Úgyhogy most van egy csomó utánna olvasnivalóm. De vhogy majd csak behozom a lemaradást. A csütörtöki Lurdy talit lehet hogy betudom iktatni. Nagyon dolgozok a dolgon, mert már egy csomóról remaradtam :lol: .

Telo neked meg küldöm a szupertitkos infót, amúgy ha jól emlékszem a bemutatkozó írásomban elárultam, de inkább elküldöm, mert úgy egyszerűbb, mint kikeresgélni.

Addig is minden jót! Sziaszok!

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre ellopták a kocsimat :lol: gyári riasztó imobiliser két rejtett kapcsoló.Azóta se térek magamhoz holnap mentünk volna nyaralni.Örülhetek ha a biztosító annyit fizet hogy fedezze a hiteltartosást.és akkor még holvan az új kerék futömű kipuf stb......Volt már jobb napom is.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre ellopták a kocsimat :) gyári riasztó imobiliser két rejtett kapcsoló.Azóta se térek magamhoz holnap mentünk volna nyaralni.Örülhetek ha a biztosító annyit fizet hogy fedezze a hiteltartosást.és akkor még holvan az új kerék futömű kipuf stb......Volt már jobb napom is.

Részvétem! :lol:

A biztosítóval kapcsolatban jobb ha megkeresel egy ügyvédet, mert nem csak a hitelező, hanem a saját károdat is meg kell téríteniük. Erre általában csak jogi felszólítás után hajlandóak. Saját tapasztalatom nincs, de sokat informálódtam mire belementem a hitelre vásárolt autóba.

Link to comment
Megosztás:

Részvétem! :lol:

A biztosítóval kapcsolatban jobb ha megkeresel egy ügyvédet, mert nem csak a hitelező, hanem a saját károdat is meg kell téríteniük. Erre általában csak jogi felszólítás után hajlandóak. Saját tapasztalatom nincs, de sokat informálódtam mire belementem a hitelre vásárolt autóba.

Ja annyit még: az összeg nem csak autó piaci értékéig terjedhet. Persze ez a biztosítási szerződéstől függ.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre ellopták a kocsimat :) gyári riasztó imobiliser két rejtett kapcsoló.Azóta se térek magamhoz holnap mentünk volna nyaralni.Örülhetek ha a biztosító annyit fizet hogy fedezze a hiteltartosást.és akkor még holvan az új kerék futömű kipuf stb......Volt már jobb napom is.

Hogy azt a jóóóóóó édes.... .....anyjukat! :evil: Már elnézést a kifejezésért. Őszintén sajnálom. :lol:

Hol történt az eset?

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre ellopták a kocsimat :lol: gyári riasztó imobiliser két rejtett kapcsoló.Azóta se térek magamhoz holnap mentünk volna nyaralni.Örülhetek ha a biztosító annyit fizet hogy fedezze a hiteltartosást.és akkor még holvan az új kerék futömű kipuf stb......Volt már jobb napom is.

Nagyon sajnálom, hogy ilyesmi esett meg veled :) :( :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre ellopták a kocsimat :lol: gyári riasztó imobiliser két rejtett kapcsoló.Azóta se térek magamhoz holnap mentünk volna nyaralni.Örülhetek ha a biztosító annyit fizet hogy fedezze a hiteltartosást.és akkor még holvan az új kerék futömű kipuf stb......Volt már jobb napom is.

Te jó ég. Sajnálom. Remélem megbűnhődnek érte a szemetek!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre ellopták a kocsimat :lol: gyári riasztó imobiliser két rejtett kapcsoló.Azóta se térek magamhoz holnap mentünk volna nyaralni.Örülhetek ha a biztosító annyit fizet hogy fedezze a hiteltartosást.és akkor még holvan az új kerék futömű kipuf stb......Volt már jobb napom is.

HÁTBASSZUS! :shock:

Részvétem és nagyon sajnálom!

Ilyenkor egy kicsit nekem is eszembe jut az érzés, amikor tavaly a 400eFt-os robogómat ellopták(szintén X.ker.!!!), meg hogy ez az én autómmal is bármikor megtörténhet.

Szerencsére nekem garázsban parkol, de ha elmegyek valahova és parkolóban hagyom, akkor fenn áll a lehetőség.

Az azért durva, hogy ennyi riasztó és lopásgátló ellenére is elvitték!

Szerintem a környéken nézni kellene ki járkál autómentővel!

Link to comment
Megosztás:

Minoalovag írta:

Erőteljesen gondolkodom egy twinport motoros astra vételén, de nem tudom, hogy hogy áll ennek a típusnak az olajfogyasztása.

Most egy 98-as 1.4-es ecotech-es gépem van, ennek elmegy(kevesebb mint egy liter /10.000km).

Vannak már erről tapasztalatok?

Én 2 hónapja vettem 1,6 TWP-t és eddig 4000 km körül van benne, de olajfogyi az nem volt. Egyébként nagyon megy a kicsike :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.