Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A szomszédomnak erősen meghúzták a ház előtt parkoló Corsa-ját.

Betétlap nincs,casco nincs,kötelező ugye van.

Lehet valamit tenni, hogy NE neki kelljen a teljes javítást ( lakatos munka+ fényezés) fizetni?

Off

Hát persze, hogy lehet!!!

Kell fogadni valami Sherlock Holmes félét, kinyomoztatni, hogy ki volt a tettes, bíróságon bizonyítani, hogy Ő volt, és behjtatni a végrehajtóval a javítást, vagy annak költségét!

Tessék, ez egy lehetséges, és nem bunkón adott válasz!! ;)

Uhu tanujjá vazzeg! :lol: :lol:

Aztán meg megyünk gyógypedagógusi diplomát kérni! 8) (na jó ez csak vicc volt!)

Szóval Off barátunk nem tudom mire gondolt amikor feltette a kérdést...

Gondolta valami csodareceptet fogunk neki adni??

Link to comment
Megosztás:

Hát persze, hogy lehet!!!

Kell fogadni valami Sherlock Holmes félét, kinyomoztatni, hogy ki volt a tettes, bíróságon bizonyítani, hogy Ő volt, és behjtatni a végrehajtóval a javítást, vagy annak költségét!

Szerintem meg van még egy megoldás.

Tessék, ez egy lehetséges, és nem bunkón adott válasz!! ;)

Uhu tanujjá vazzeg! :lol: :lol:

Aztán meg megyünk gyógypedagógusi diplomát kérni! 8) (na jó ez csak vicc volt!)

Szóval Off barátunk nem tudom mire gondolt amikor feltette a kérdést...

Gondolta valami csodareceptet fogunk neki adni??

Esetleg Off beszáll a javítási költségekbe, és akkor nem a szomszéd fizeti egyedül.

Link to comment
Megosztás:

Blitz kollega te mit csinász?? Átfaragod a hozzászólásomat??? ;)

Amúgy meg nem bacogatni akarunk ám, csak ugyi ez a kérdés valljuk meg az őszintét kicsit fárasztós volt.... bevallom néha én is szoktzam ám iet!! 8)

NE haragudj, de most már nem is tudom mi volt az amit elbactam :oops:

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha még létezik az, hogy teherautó kötelezőjére nincs malus, akkor kell valami teherautóstól betétlepot szerezni :wink:

Vagy jobbkezesnél villogjál a balról jövőnek, hogy jöhet és mikor elindul, akkor gyorsan vágjál be elé. Természetesen a Te autódban legalább 1-gyel többen üljenek, mint a másikban, hogy tanúvallomásnál te legyl a nyerő. :twisted:

Egyébként az utóbbit nem mondtam komolyan, mert genyó dolog. De ez is egy ötlet :twisted: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.