Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Simán! B)

Macskafogó, Micimackó és a Zelefánt, Jégkorszak...

De még fel kell zárkóóznom, asszem... :blink:

Most sok új mese is lesz, de valahogy a régieket én is jobban szeretem :D De hogy maradjunk a kocsiknál, megnézhetnénk pl. a Verdák című mesét, még csak ajánlót láttam, de....hátha, egy ötlet :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok segítsetek, egy ismerősöm bombáz kérdésekkel.

Az 1.4 twinport már változó szelepvezérléses?

És rendelhető 4 irányba állítható kormánnyal? :blink:

Tudtommal mind G Astra rendelhető 4 irányba állítható kormánnyal...

(vagy tévedek? B) )

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal mind G Astra rendelhető 4 irányba állítható kormánnyal...

(vagy tévedek? :blink: )

az a baja az illetőnek, hogy az enyémbe nem fér el rendesen, de eddig nem szertte az opelt egyáltalán, míg engem meg nem ismert B) És nagyon megszerette a kocsiimat, és kellene neki is egy :D

És ha a kormányt tudná kicsit másképp állítani, akkor talán beleférne rendesen, és.....

Vagy nem tudom....kinlódik

Link to comment
Megosztás:

Srácok segítsetek, egy ismerősöm bombáz kérdésekkel.

Az 1.4 twinport már változó szelepvezérléses?

És rendelhető 4 irányba állítható kormánnyal? :blink:

A Twinport rendszer működésének a nagy mennyiségű visszavezetett kipufogógáz az alapelve. A módszer csökkenti a szívási veszteségeket, amit a fojtószelep okoz, amellyel a benzinesek teljesítményét szabályozzák.

A Twinport részterhelésnél egy második csatornán, a fojtószelep megkerülésével szívja be az égéshez szükséges levegőt, ami a visszavezetett kipufogógázból érkezik. A közvetlen benzinbefecskendezéses motorokkal szemben a Twinport benzinesek nem igényelnek kénszegény benzint.

befecskenedezes_big.jpg

Link to comment
Megosztás:

:D

Á, szal ez a kifogás a meghívásoddal kapcs?! Ejnye, a rossz vendéglátó, ebadta kölke! B) :D ;)

Amúgy, csak megsúgom, h a MATRAC (ha így jobban tetszik: ágybetét) az bent figyel a szobácskájában.

1előre a talajon funkcionál. De funkcionál!!! :D

De ne rajtam múljon a míííting! Hamarosan szállítom! HALLOD/LÁTOD, TELO?!

Nyuszifül inda hausz!!! ;)

Peace

Látom, hallom... ;) :blink:

Király! :D

Link to comment
Megosztás:

Szega!

Van valakinek tippje,hogy mi kattoghat a kuplung pedálnál?Nekem úgy tűnik,hogy valahonnan arról hallom.Olyan hangja van,mintha egy mikrókapcsoló kapcsolna amikor hosszabb idő után elindulok.Eleinte akkor hallottam amikor álltam ki a garázsból és engedtem fel a pedált,amint teljesen fent volt kattant egyet valami.De mostanában csak kigurulok és akkor is kattan,pedig-asszem-nem is érek a kuplunghoz.Van valami kapcsoló vagy ilyesmi arrafelé?És ha van mi a funkciója? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szega!

Van valakinek tippje,hogy mi kattoghat a kuplung pedálnál?Nekem úgy tűnik,hogy valahonnan arról hallom.Olyan hangja van,mintha egy mikrókapcsoló kapcsolna amikor hosszabb idő után elindulok.Eleinte akkor hallottam amikor álltam ki a garázsból és engedtem fel a pedált,amint teljesen fent volt kattant egyet valami.De mostanában csak kigurulok és akkor is kattan,pedig-asszem-nem is érek a kuplunghoz.Van valami kapcsoló vagy ilyesmi arrafelé?És ha van mi a funkciója? :blink:

Sztem te azt a hangot hallod, amit akkor idézhetsz elő, ha a lábad / talpad / sarkad az ülés előtti padlólemez részre rakod illetve ott mozgatod picit. Ott szokott ropogni-kattogni vmi a G Astrában (legalábbis nekem mindkettőnél előfordult).

Link to comment
Megosztás:

Áááááá,nem zörej,tuti,hogy valami kapcsoló vagy relé.Mindig csinálja,de nem tűnik rendellenesnek.Csak kíváncsi vagyok,hogy mi lehet az.

Akkor nem tóóóm... Azért mondtam ezt a hangot, mert nekem is gyakran akkor jött elő, amikor kuplungoltam és elvettem a sarkam a helyéről... Megtévesztő a hang, de lehet, hogy nálad tényleg vmi más van.

Link to comment
Megosztás:

Most hétvégén (29-30) egy kis római parti dunaparti dumapartyhoz kinek lenne kedve? (hal, kolbász lángos és egyebek, hadd nőjön a begyetek B))

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...75entry187775

Ha jó idő lesz (állítólag vasárnap már az lesz) akkor szívesen kinézek családostól egy kis hekkezésre... persze ez még elég rugalmas, lehet, hogy majális lesz belőle sörvirslivel. :blink: Meglátjuk, az ötlet nem rossz. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.