Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

egy cimborámtól kaptam poroltót a kocsiba

Mit szólnak ezek a ketyerék, ha a kocsi a napon kissé felmelegszik?

???

Csak nem az ablakba teszed?

Amúgy szerintem semmit. A csomagtartóban, vagy az ülés alatt nincs olyan iszonyat meleg...

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Érdekességképpen leírom, milyen "jó" dolog történt az új kocsival. :)

Kifogyott az ablakmosófolyadék és pont mentünk Olaszországba. Apám kitalálta, h neki van téli, beleöntjük, aztán desztvíz hozzá, felhigítva jó lesz. Mondom nem kell, erősködött, ráhagytam, gondoltam, majd hamar kinyomom belőle, aztán kész, hadd legyen meg az öröme. :D

Meg is történt, csak fura volt, h nem akarta mosni a szélvédőt rendesen, meg valahogy nem száradt meg az oldalsó ablakokon.. Benzinkútnál mikor megálltunk, nézem, ez csúszós folyadék.. Fura, a víz meg szokott száradni, a téli meg alkoholos, az pláne.. Este rácsörögtem, megnézi jobban, higítás gyanánt vízkőoldót öntött bele.. Frankó.. Örültem nagyon.. :unsure:

Jövünk vissza nyaralás után, teleöntöttem nyárival, hogy most már jó legyen és persze nem működött a spricni. Eredmény: két szélvédőmosó fúvóka alja szétmaródott, kuka, a szélvédő melletti műnyag takaró rögzítőpántjaiból kettő, a tetőcsomagtartó kapaszkodó takarólemez műanyag része szó szerint eltűnt. :lol:

De észre se vettem volna, ha az a takarólemez a mosásnál ki nem esik csak úgy. Valamint minden gumi cuccon fehér lerakódás..

Szal csak óvatosan.. Mehetek alkatrészekért.. A fényezés kibírta..

Tomka

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Mától kezdve én is G Astrás vagyok! :D :)

Nagyon szép az autóm, éééééééééééééés..... tetőablakos, amit imádok rajta! persze a klimát is, de annak még oroszlánszaga van egyelőre. :) meg a váltórúdján is állítani kell, mert néha nehezen veszi az 1. és a 2., de Wolfi szerint nem vészes, mert nem recseg, ropog és amúgy finoman hangtalanul vált. :D

Szóval, nagyon szép az autókám, kép még nincs róla, a szine ezüst. :lol: Hehehe, pont ezt az egyetlen szin amit nem akartam. :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Mától kezdve én is G Astrás vagyok! :D :)

Nagyon szép az autóm, éééééééééééééés..... tetőablakos, amit imádok rajta! persze a klimát is, de annak még oroszlánszaga van egyelőre. :) meg a váltórúdján is állítani kell, mert néha nehezen veszi az 1. és a 2., de Wolfi szerint nem vészes, mert nem recseg, ropog és amúgy finoman hangtalanul vált. :D

Szóval, nagyon szép az autókám, kép még nincs róla, a szine ezüst. :lol: Hehehe, pont ezt az egyetlen szin amit nem akartam. :unsure: )

Gratulalok a szep uj autohoz, Rulezke! Mostanaban csupa jo dolog törtenik veled!

Regisztralj is be izibe a g-astra szekcioba!

(bocs az ekezetekert, a baratomnal vagyok Nürnbergben, nemet a billentyüzet...)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Mától kezdve én is G Astrás vagyok! :D :)

Nagyon szép az autóm, éééééééééééééés..... tetőablakos, amit imádok rajta! persze a klimát is, de annak még oroszlánszaga van egyelőre. :) meg a váltórúdján is állítani kell, mert néha nehezen veszi az 1. és a 2., de Wolfi szerint nem vészes, mert nem recseg, ropog és amúgy finoman hangtalanul vált. :D

Szóval, nagyon szép az autókám, kép még nincs róla, a szine ezüst. :lol: Hehehe, pont ezt az egyetlen szin amit nem akartam. :unsure: )

Grat! Sok boldogságot :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Mától kezdve én is G Astrás vagyok! :D :D

Nagyon szép az autóm, éééééééééééééés..... tetőablakos, amit imádok rajta! persze a klimát is, de annak még oroszlánszaga van egyelőre. :) meg a váltórúdján is állítani kell, mert néha nehezen veszi az 1. és a 2., de Wolfi szerint nem vészes, mert nem recseg, ropog és amúgy finoman hangtalanul vált. :D

Szóval, nagyon szép az autókám, kép még nincs róla, a szine ezüst. :lol: Hehehe, pont ezt az egyetlen szin amit nem akartam. :unsure: )

:D A Tetőablak nagyon COOOL! :)

Gratulálok én is a szekérhez! Remélem, hogy pénteken megmutatod Kecso-n a CP-ben! :D

jaaa, és örülök, hogy végül 1,6-ost vettél! Hidd el, sokkal jobb lesz, mintha 1,2-es lett volna! :D

Link to comment
Megosztás:

Annyi az új dolog most az életedben, gratula mindenhez! De akkor most mit szeretsz jobban? Rapid, G Astra, vagy Peti a nyerő? :lol:

Tényleg, nagyon összejött, el is fáradtam rendesen. :unsure:

Mind a 3 -at szeretem, persze, a férjem az első. :D (még ha nem 101 lóerős is!) :) :D

Az 1.6 tényleg jól megy és meglepően keveset fogyaszt, klímával is rezzenéstelenül gyorsít. A tetőablak a kedvencünk benne, csak a sok gombot kell megszokni, meg azt, hogy nem kulccsal nyílik. :)

A csomagtartóba milyen hálót lehet tenni, holgy ne szaladgáljanak a cuccok?

Azt az egyet sajnálom, hogy nem kazettás magnó van benne, hanem a saját gyári cd-s rádiója....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.