Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Havernak kell, aki volt nálatok interjún, de emiatt nem sikerült neki, mert nem értett hozzá.

Tanulná a dolgot.

Aha: akkor neki a TIS2000 kellene neki.

a Tech2 progi, az müszerre való, ahoz müszer és autó is kell :wub:

van egy régi TIS2000 em. ha kell odaadom szivesen.

Link to comment
Megosztás:

akkor mégse kell átprograsmozni a TID et?

De, át kellett állítani, csak pénteken már nem tudott hozzátok bemenni a Tomi,

így asszem a Sztrádánál csináltatta meg.

Köszi az infót és a segítséget!

egy képet mutatsz róla, hogy hogy néz ki beépítve?

Nem látszik tulajdonképpen semmi, hogy be lenne építve. A gyári kijelzőt használja,

ahol a gyári rádió RDS üzenetei is megjelennek. Továbbá az ablaktörlőkapcsoló ki

van cserélve, az újabb végén két gomb van (gyárilag), amivel tudod kezelni a komputert.

Később egyébként lesznek képek arról is, hogy hogy néznek ki a kijelzőn a feliratok,

csak most nem volt nálam a fényképező.

Link to comment
Megosztás:

De, át kellett állítani, csak pénteken már nem tudott hozzátok bemenni a Tomi,

így asszem a Sztrádánál csináltatta meg.

Köszi az infót és a segítséget!

Nem látszik tulajdonképpen semmi, hogy be lenne építve. A gyári kijelzőt használja,

ahol a gyári rádió RDS üzenetei is megjelennek. Továbbá az ablaktörlőkapcsoló ki

van cserélve, az újabb végén két gomb van (gyárilag), amivel tudod kezelni a komputert.

Később egyébként lesznek képek arról is, hogy hogy néznek ki a kijelzőn a feliratok,

csak most nem volt nálam a fényképező.

Akkor ez jó a Corsa © be is?

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez jó a Corsa © be is?

Elméletileg igen, mert ugyanaz a kijelző :wub:

Még vizsgálom a többi alapvető dolog meglétét (fordszámjel, sebességjel, tankszint és vízhőjel),

valamint hogy milyen az ablaktörlőkapcsoló (ránézésre az mint a G Astrában, vagy más?).

Link to comment
Megosztás:

Jelentem, működik az első saját BoardComputer egy 2004-es twinportos G Astrában. :lol:

Akit érdekel, itt olvashat róla: http://www.opel16v.hu/CDL_hasznalati.zip

2006-os, de lényegtelen. :wub:

Nagyon tuti a cucc, egész úton hazafele azt nézegettük. :P

Ajánlom mindenkinek! Profi a beépítés is. :P

Köszönet itt is!

Tomka

u.i.: vicces látni, hogy mennyi üzemanyagot le tud nyelni a motor pillanatnyi fogyasztásnál gyorsuláskor.. B)

Link to comment
Megosztás:

akkor mégse kell átprograsmozni a TID et?

Hi!

Sorry, csak nem tudtam volna már odaérni hozzátok, kegyetlen dugó van a városban péntekenként, melóhelyrõl meg nem tudtam ellépni olyan hamar, hogy Egerbõl f4re odaérjek.. Így az M3on, jó pénzért, de megcsinálták. Amikor kiderült, hogy milyen cucc van benne, elég nagy csoportosulás lett. :P

De köszönet mégegyszer a felajánlásért! Ettõl függetlenül lehet megyek majd egyszer hozzátok, havi útvonal az Eger - Bük táv, M3, M1. :wub:

Tomka

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg igen, mert ugyanaz a kijelző :P

Még vizsgálom a többi alapvető dolog meglétét (fordszámjel, sebességjel, tankszint és vízhőjel),

valamint hogy milyen az ablaktörlőkapcsoló (ránézésre az mint a G Astrában, vagy más?).

A bajusz ugyanaz, a többit x re veszem...:wub:

Link to comment
Megosztás:

TADAAAA!!!! Ma bekerültek a (A Vectra) Recaro sportülések a Van-be!!!! :P

Nem kicsit kellett faragni, a vezetőoldalon vót egy kis hegesztgetés is, hogy megmaradjon a magasságállítás... de most már bent van - minden patent. Kb. 2 cm-el magasabban ülök, mert a gyári sínt nem volt kedvem szétbarmolni, de végre legalább kényelmes az ülés. Sajna a Van putri alapkivitel, tehát nem van benne állítható kormányoszlop (nem találtam legalábbis, hogy kéne állítani)... kicsit nem lenne rossz, ha lejjebb-közelebb tudnám hozni... :wub: na de ne legyek telhetetlen... :P

Link to comment
Megosztás:

TADAAAA!!!! Ma bekerültek a (A Vectra) Recaro sportülések a Van-be!!!! :P

Nem kicsit kellett faragni, a vezetőoldalon vót egy kis hegesztgetés is, hogy megmaradjon a magasságállítás... de most már bent van - minden patent. Kb. 2 cm-el magasabban ülök, mert a gyári sínt nem volt kedvem szétbarmolni, de végre legalább kényelmes az ülés. Sajna a Van putri alapkivitel, tehát nem van benne állítható kormányoszlop (nem találtam legalábbis, hogy kéne állítani)... kicsit nem lenne rossz, ha lejjebb-közelebb tudnám hozni... :P na de ne legyek telhetetlen... B)

Tökre király! A gyujtásba ahogy belerakod a kulcsot, az alsó borítás egy darabját kell lehajtani az állítható kormány bizergetése elött. Ha nincs ilyened, akkor nem állítható a kormányod. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Tökre király! A gyujtásba ahogy belerakod a kulcsot, az alsó borítás egy darabját kell lehajtani az állítható kormány bizergetése elött. Ha nincs ilyened, akkor nem állítható a kormányod. :wub:

Hehehe..... B) vakegér voltam..... :P tényleg úgy van, ahogy mondod, megtaláltam! Eddig minden autómon a kormányoszlop alján volt a kar, a gyújtáskapcsoló körül nem is keresgéltem. Mondjuk, ha esetleg nem csak matattam volna, hanem meg is nézem, lehet, hogy észreveszem... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.