Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Valami igazábó fém randszámtáblatartót hol lehet kapni?

Keresgettem, de valamelyik olyan hogy 2 oldalassal lehet rá rögzíteni a rendszámot (abban nem bízok)

A másik meg fémutánzat (műanyag krómszínűre lefujva)

Azért kellene, mert 5 ajtós AstraG csomagtartóját ha lecsukom, zörög a műanyag....Néztem, normálissan nem lehet feltenni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Valami igazábó fém randszámtáblatartót hol lehet kapni?

Keresgettem, de valamelyik olyan hogy 2 oldalassal lehet rá rögzíteni a rendszámot (abban nem bízok)

A másik meg fémutánzat (műanyag krómszínűre lefujva)

Azért kellene, mert 5 ajtós AstraG csomagtartóját ha lecsukom, zörög a műanyag....Néztem, normálissan nem lehet feltenni. :huh:

mi mindig zajcsillapitot rakunk fel a rendszámtábla mögé

Link to comment
Megosztás:

mi mindig zajcsillapitot rakunk fel a rendszámtábla mögé

Az egész mögé, vagy a rendszámtábla keret mögé?

Azt a műanyagot hogyan lehet szétpatintani, hogy ne törjön szét. Mintha az alján lenne valami, de nem mertem feszegetni.

A motoron egyszeröbb volt, és nem zörgött. :lol: az az egy :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az egész mögé, vagy a rendszámtábla keret mögé?

Azt a műanyagot hogyan lehet szétpatintani, hogy ne törjön szét. Mintha az alján lenne valami, de nem mertem feszegetni.

A motoron egyszeröbb volt, és nem zörgött. :lol: az az egy :huh:

egész mögé

Link to comment
Megosztás:

az jó, megpróbálom majd szétszedni, habár nem tudom hogyan lehet, hogy ne törjem szét :huh: és teszek mögé olyan gumis öntapadós valamit, ami felfogja, hogy ne zörögjön :)

Attól még ugyanúgy zörögni fog.....(nekem caravan van, az is ezt csinálja...)

Megoldás a rendszámot kell átfúrni és nem fog zörögni.... (ezt Rastalos gépén láttam... :) :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Nekem krómozott műanyag van. A hátsó jól bírja, de az elsőt már többször cseréltem.Nem bírja a bogarakat 200-nál :huh: . Na komolyan, lepattog a bevonat róla.

Amúgy hátul a zörgésre jó az a gyurmaszerű anyag, amit mosogató tálakhoz adnak tömítőnek. Nálam nem zörög a caravánon, pedig a mélyláda próbálgatja rendesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valami igazábó fém randszámtáblatartót hol lehet kapni?

Keresgettem, de valamelyik olyan hogy 2 oldalassal lehet rá rögzíteni a rendszámot (abban nem bízok)

A másik meg fémutánzat (műanyag krómszínűre lefujva)

Azért kellene, mert 5 ajtós AstraG csomagtartóját ha lecsukom, zörög a műanyag....Néztem, normálissan nem lehet feltenni. :huh:

Kecskeméten egy tuning shopban láttam fém rendszámtáblatartót... ha gondolod holnap megnézem, hogy mennyi és ha van gyártó azt is. Kacérkodtam már én is a gondolattal. Krómozott műanyag az nagyon gagyi, lekopik fél év alatt...

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Segítség kellene! Ha valaki meg tudná mondani a képen pirossal bekarikázott alkatrész nevét estleg rendelési számát :huh: az jól jönne. Ez egyébként a hátsó féknyergen található a kézifékbovden befogója alatt. Gyártmánya TRW. Köszönöm előre is

A kérdéses alkatrész pirossal:

f_ktusk__004_01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hali.Van valakinek tapasztalata fényezés karceltüntetés ügyben?Kedves jóakaró szomszédom nem tudott elmenni az autóm mellett, hogy ne mélyessze bele a kulcsát egy 20 centis szakaszon. :huh: Két helyen lement egészen alapozóig.Jobb hátsó sárvédőelem a tanknyílás alatt.Festő szerint repaints 15-ért.Azon kívül, hogy szájba vágom az illetőt tudok még valamit tenni az autóm érdekében? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali.Van valakinek tapasztalata fényezés karceltüntetés ügyben?Kedves jóakaró szomszédom nem tudott elmenni az autóm mellett, hogy ne mélyessze bele a kulcsát egy 20 centis szakaszon. :huh: Két helyen lement egészen alapozóig.Jobb hátsó sárvédőelem a tanknyílás alatt.Festő szerint repaints 15-ért.Azon kívül, hogy szájba vágom az illetőt tudok még valamit tenni az autóm érdekében? :lol:

Nekem a szomszéd 16 éves kölyke köpte le a frissen mosott autómat az erkélyükről.

Elbeszélgettem az anyjával, hogy vagy én rendezem le vagy ő.

Másnap elég szép monoklival jött a gyerek. Anyuci lerendezte.

Néha az erőszak csodákra képes ám :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.