Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hát, az enyém pl club felszereltség elvileg, pontosabban CC, de hogy most mit tartalmaz pontosan, azt nem tom. Anno (99') raktak bele elektromos ablakot előre, elektromos tükröt, fűthető tükröt (sofőr oldalon), állítható sofőrülés magasság (ez szvsz mindben széria), állítható kormányoszlop, 2 lufi, klíma.

Hogy most mi kerül a Club-ba, azt nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Hát, az enyém pl club felszereltség elvileg, pontosabban CC, de hogy most mit tartalmaz pontosan, azt nem tom. Anno (99') raktak bele elektromos ablakot előre, elektromos tükröt, fűthető tükröt (sofőr oldalon), állítható sofőrülés magasság (ez szvsz mindben széria), állítható kormányoszlop, 2 lufi, klíma.

Hogy most mi kerül a Club-ba, azt nem tudom.

Nah, az Optima az pont ugyanez a felszereltség, csak más néven.

+még adtak 8.000,- Ft-ért egy "szépség" csomagot, ami a krómozott belső ajtókilincseket és a színre fújt visszapillantókat jelenti... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah, az Optima az pont ugyanez a felszereltség, csak más néven.

+még adtak 8.000,- Ft-ért egy "szépség" csomagot, ami a krómozott belső ajtókilincseket és a színre fújt visszapillantókat jelenti... :lol:

azok vannak nekem is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah, az Optima az pont ugyanez a felszereltség, csak más néven.

és ne felejtsük ki a távirányítós centrálzárat sem. Én pl egy hét nyaralásra elvittem a pótkulcsot (Classicéknál az már nem távirányítós), mert "meghalt" benne az elem (nem volt időm cserélni), de alig vártam, hogy újra üzembe helyezzem a távirányítós kulcsot.

optima felszereltség = családi csomag + elektromos csomag

a disz csomag a maga 8000 Ft-jával már nem fért bele, aztán most végülis optima + dísz csomagos autót lehet venni

Link to comment
Megosztás:

és ne felejtsük ki a távirányítós centrálzárat sem. Én pl egy hét nyaralásra elvittem a pótkulcsot (Classicéknál az már nem távirányítós), mert "meghalt" benne az elem (nem volt időm cserélni), de alig vártam, hogy újra üzembe helyezzem a távirányítós kulcsot.

optima felszereltség = családi csomag + elektromos csomag

a disz csomag a maga 8000 Ft-jával már nem fért bele, aztán most végülis optima + dísz csomagos autót lehet venni

Ja... azt majdnem elfelejtettem, meg a gyári riasztót. Nekem is távirányítós mind a 2 kulcsom :lol:

Link to comment
Megosztás:

+még adtak 8.000,- Ft-ért egy "szépség" csomagot, ami a krómozott belső ajtókilincseket és a színre fújt visszapillantókat jelenti... :lol:

Csak hogy szakadnának meg a dísz csomagukkal mert sajna 2005től (?) nem lehetett színrefújt külső kilinccsel rendelni ezeket a gyönyörűségeket.

Link to comment
Megosztás:

+még adtak 8.000,- Ft-ért egy "szépség" csomagot, ami a krómozott belső ajtókilincseket és a színre fújt visszapillantókat jelenti... :lol:

Csak hogy szakadnának meg a dísz csomagukkal mert sajna 2005től (?) nem lehetett színrefújt külső kilinccsel rendelni ezeket a gyönyörűségeket.

Nézd a jó oldalát, legalább nehezebben karcolódik össze a gyűrűktől... :lol:

Link to comment
Megosztás:

+még adtak 8.000,- Ft-ért egy "szépség" csomagot, ami a krómozott belső ajtókilincseket és a színre fújt visszapillantókat jelenti... :lol:

Csak hogy szakadnának meg a dísz csomagukkal mert sajna 2005től (?) nem lehetett színrefújt külső kilinccsel rendelni ezeket a gyönyörűségeket.

Na ez hibádzik nálam: nincs színre fújt kilincsem :lol:

Viszont tényleg nem karcolódik így :lol:

Link to comment
Megosztás:

a CC a forgalmiban az 5 ajtóst, másnéven a ferdehátut jelöli... semmi köze a felszereltséghez...

Jaja. Asszem CombiCoupe a hivatalos terminológia szerint, és már az E Kadettnál is így hívták (sőt a 3 ajtós B Mantánál is), de emlékeim szerint nem csak az ötajtóst, hanem a háromajtóst is.

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy szakadnának meg a dísz csomagukkal mert sajna 2005től (?) nem lehetett színrefújt külső kilinccsel rendelni ezeket a gyönyörűségeket.

jah én úgy tudom, hogy ez privilégium. Amelyik Astra szírnefújt kilics+díszléces azt még Bocumba (Németo) rakták össze, a lengyelek meg nem tudnak műanyagot festeni, vagy nem festhetnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.