Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem tudom, de jobb a békesség.

Pl kedden voltam téli átvizsgáláson (nem nagy szám, de egy opelesülésfütést küldenek, annyit megér az 990ft), és akkor kérdeztem, hogy mennyit csúszhatok, azt mondták, jobb ha keveset, lehetőleg max +-1-2 hét, mert ha nagyobb gond van vele, kötekednek a gari miatt. Igaz nem tudom a hozott olajal is ez lesz-e. :D Szóval ezért mondom első 2 évben jobb a békesség. Ha pl a hátsó dobbal lenne valami tuti nem cserélnéék, mert az user hozzányúlt. ;)

én még gar előtt lecseréltem, nem szóltak egy szót se (Ivanits & Bárkány)

Link to comment
Megosztás:

így már más....ne dísztárcsát cserélj, hanem alura vmi szépre a lemezt ;) egyébként oldalról azért sokkal jobban néz ki... :D

Ja azt elfelejtettem mondani , már megvettem 4 felnit nagyon szépek ,de jön ugye a tél és a disztárcsát tettem fel! Majd tavasszal jöhet a felni!1.2 gcc

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is jól néz ki, Gari után Én is beujítók egy hasonlót! :D

Hol vetted, s mennyiért? Bilincses felfogatású?

Hali! 1200 Ft volt autósboltban! Tescóban 3000 Ft körül van Piacon meg még 1200- nál is kevesebb! Nem bilincses hanem csavaros felfogatású!

Link to comment
Megosztás:

Olvastam valahol, hogy csak a szép tiszta, kontúros táblákat ismerik fel (és aból is csak 3 fajtát, sebességkorlátozó, feloldó, meg talán előzni tilos, de utóbbibban nem vagyok biztos.) Innentől kezdve Magyarországon nem használható :D Meg valami sávelhagyási rendszer is lesz benne, de az is csak a szépen, kontrasztosan felfestett csíkokat érzékeli. Rgo ezt sem lehet (pályán kívül) Mo-n használni.

Viszont a új világítása nem semmi az Insignanak.

Link to comment
Megosztás:

Nem...ez nem márkafüggő dolog...biztos van ebből is abból is...de egy biztos...most ezt látom, ezt olvasom, és ez szánalmasan röhejesen siralmas... :P :D

(editáltam a hozzászólást, mert nem szeretnék senkit bántani. Anti! Az ajánlatom él, ha olvastad :D ;) )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Olajcsere előtt állok,de kissé elbizonytalanodtam, miután elolvastam az olajokkal kapcsolatos hozzászólásokat.

Az autóm 1,4-es ecotec motoros,motorkódja:Z14XE és 73000 kilométert futott (hamarosan 8 éves lesz).Szervizkönyve szerint eddig 5W40-es olajat kapott.Megint ilyen viszkozitásút tegyek bele,vagy ekkora futásteljesítménynél esetleg már a 10W40 is jó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Olajcsere előtt állok,de kissé elbizonytalanodtam, miután elolvastam az olajokkal kapcsolatos hozzászólásokat.

Az autóm 1,4-es ecotec motoros,motorkódja:Z14XE és 73000 kilométert futott (hamarosan 8 éves lesz).Szervizkönyve szerint eddig 5W40-es olajat kapott.Megint ilyen viszkozitásút tegyek bele,vagy ekkora futásteljesítménynél esetleg már a 10W40 is jó?

Ha nem ette nagyobb mértékben, akkor !csakis! 5W-s olajat tegyéle bele!!!

Link to comment
Megosztás:

Ha nem ette nagyobb mértékben, akkor !csakis! 5W-s olajat tegyéle bele!!!

Nem eszi az olajat.Akkor 5W-40-es olajat kap ismét.Most két márka között vacillálok,az egyik Mobil Synt S 5W-40 (ez rendelkezik az Opel GM-LL-B-025 minősítéssel),a másik pedig a Castrol Magnatec 5W-40 C3 (ennek nincs GM minősítése).Melyik lenne jobb választás?És még egy kérdésem lenne.Az olajleeresztő csavar torx,ez alatt van tömítőalátét?Ha igen hányas?Köszi a válaszokat:

Link to comment
Megosztás:

Nem eszi az olajat.Akkor 5W-40-es olajat kap ismét.Most két márka között vacillálok,az egyik Mobil Synt S 5W-40 (ez rendelkezik az Opel GM-LL-B-025 minősítéssel),a másik pedig a Castrol Magnatec 5W-40 C3 (ennek nincs GM minősítése).Melyik lenne jobb választás?És még egy kérdésem lenne.Az olajleeresztő csavar torx,ez alatt van tömítőalátét?Ha igen hányas?Köszi a válaszokat:

Nekem Magnatec van a gépben. De a Te dolgod a döntés.

Egy gumigyűrű van, de az több cserét kibír. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem eszi az olajat.Akkor 5W-40-es olajat kap ismét.Most két márka között vacillálok,az egyik Mobil Synt S 5W-40 (ez rendelkezik az Opel GM-LL-B-025 minősítéssel),a másik pedig a Castrol Magnatec 5W-40 C3 (ennek nincs GM minősítése).Melyik lenne jobb választás?És még egy kérdésem lenne.Az olajleeresztő csavar torx,ez alatt van tömítőalátét?Ha igen hányas?Köszi a válaszokat:

Nekem volt mind a kettő, jelenleg a Mobil 1 van az autóban, de csak azért mert ehhez olcsóbban jutottam hozzá. Szerintem mind a kettő nagyon jó! Nézd meg itt én tőlük rendeltem. Igaz, hogy összefogtunk négy munkatársammal, így a postaköltség is négy felé ment. :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Imy és Gezoli köszönöm a válaszokat!Holnap megnézem melyik kapható itt valamelyik autósboltban és milyen áron.Ha drágán adják,inkább megrendelem az Autótékától,ott tényleg elég olcsó.

Jó áron van a Castrol, én a 4l-est vettem 8-ért (3*4l-t, akkor nem volt postaköltség) az olajshoptól.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.