Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

élő burleszk film? ;)

vigyázz magadra.

A0-as scanner? az nem lehet semmi.

mire használjátok, ha szabad kérdezni.

KI

nagy tervlapok scannelésére.

Az A0 az csak szélesség (90cm), a hossza akár több méter is lehet ;)

amikor megvettük még az akkori winchesterek nem tudták követni az adatátviteli sebességét teljes szélesség esetén ;)

meg-meg kellett állnia scannelés közben :P

Tervező irodában dolgozom, települési és térségi szintű szennyvízcsatorna hálózatokat és ivóvízhálózatokat tervezünk.

BE

Link to comment
Megosztás:

KI

nagy tervlapok scannelésére.

Az A0 az csak szélesség (90cm), a hossza akár több méter is lehet ;)

amikor megvettük még az akkori winchesterek nem tudták követni az adatátviteli sebességét teljes szélesség esetén ;)

meg-meg kellett állnia scannelés közben :P

Tervező irodában dolgozom, települési és térségi szintű szennyvízcsatorna hálózatokat és ivóvízhálózatokat tervezünk.

BE

Asszonyéknak is kiadták, hogy kicsit használják az ugyanilyen méretű scannerüket. Két hónapig bírta napi nyolc órában. Három napon belül megint csatasorba állt. Nem tom mi baja lett, titok. ;)

Link to comment
Megosztás:

értem.

valami ilyesmire gondoltam.

én is tervező irodában ülök. csak mi statikusok vagyunk.

mi csak plottoljuk az asztalterítőt. 1800x1066 eddig a rekord. ;)

plottolásban nekem 913 x ~ 7000 körül volt ;) ;)

mondjuk az nem klasszikus tervlap volt hanem egy nagy hosszú szöveg

a Kőleves Fesztiválra

amit egyébként mindenkinek ajánlok :P

Én minden évben ott szoktam lenni (főleg hogy részben rendező is vagyok)

Link to comment
Megosztás:

plottolásban nekem 913 x ~ 7000 körül volt ;) ;)

mondjuk az nem klasszikus tervlap volt hanem egy nagy hosszú szöveg

a Kőleves Fesztiválra

amit egyébként mindenkinek ajánlok :P

Én minden évben ott szoktam lenni (főleg hogy részben rendező is vagyok)

Tényleg.. nem is rossz ötlet (szerintem) ha lenne érdeklődés össze lehetne hozni egy OPELFÓRUM nevű főzőcsapatot a Kőleves fesztiválra ;) lehet, hogy találkozna 1-2 emberke aki eddig csak itt beszélgetett...

Jó tudom vannak direkte opeles találkozók, de ha van kedv akkor ide is tudok intézni ezt azt még időben.

Mielőtt még valaki azt hinné, hogy most üzleti céllal reklámozom a rendezvényt, gyorsan elmondom, hogy ez non-profit rendezvény, sőt!

Link to comment
Megosztás:

Tényleg.. nem is rossz ötlet (szerintem) ha lenne érdeklődés össze lehetne hozni egy OPELFÓRUM nevű főzőcsapatot a Kőleves fesztiválra ;) lehet, hogy találkozna 1-2 emberke aki eddig csak itt beszélgetett...

Jó tudom vannak direkte opeles találkozók, de ha van kedv akkor ide is tudok intézni ezt azt még időben.

Mielőtt még valaki azt hinné, hogy most üzleti céllal reklámozom a rendezvényt, gyorsan elmondom, hogy ez non-profit rendezvény, sőt!

Az ötlet szerintem kitűnő, beszélj valamelyik adminnal hogy rakja ki a főoldalra a hirdetésekhez mint friss hírt. Meg kell szervezni és ebből lehetne akár egy belföldi Blitz Weekend is

Ha nem jön közbe semmi akkor simán elgurulok oda egy bográccsal meg egy adag ismerőssel a kocsiban.

Legalább két opeles legyen! ;)

Link to comment
Megosztás:

Az ötlet szerintem kitűnő, beszélj valamelyik adminnal hogy rakja ki a főoldalra a hirdetésekhez mint friss hírt. Meg kell szervezni és ebből lehetne akár egy belföldi Blitz Weekend is

Ha nem jön közbe semmi akkor simán elgurulok oda egy bográccsal meg egy adag ismerőssel a kocsiban.

Legalább két opeles legyen! ;)

Voltak már Veszprém mellől is, úgyhogy még-csak nem is te lennél a legtávolabbi látogató :P

2008-ban kb 2000 főre főztek az egyébként 373 lelket számoló faluban ;)

Az olyan mintha Budapesten ott lenne az egész ország ;)

najó persze ez csak matematikailag igaz...

Link to comment
Megosztás:

nem hiszem el ! caravan modellhez kétfajta küszöb létezik. mindenben ugyan az a méret de az egyiken a gumi ,ami összeköti a műanyag küszöböt az igazival ott van eltérés az egyiken van egy függőleges toldás a másik simán végződik ez az a rész amire nálam felül a gumi

de sikerült olyat vennem ami simán végződik és most próbálkozhatok alkudozni hogy hátha van más fajtája.

nincs valakinek ilyenfajta jobbos küszöbe , elcserélném hibátlan nem törött. az emelőpontok takarói is megvannak. vagy 6 e ért vihető

Link to comment
Megosztás:

nem hiszem el ! caravan modellhez kétfajta küszöb létezik. mindenben ugyan az a méret de az egyiken a gumi ,ami összeköti a műanyag küszöböt az igazival ott van eltérés az egyiken van egy függőleges toldás a másik simán végződik ez az a rész amire nálam felül a gumi

de sikerült olyat vennem ami simán végződik és most próbálkozhatok alkudozni hogy hátha van más fajtája.

nincs valakinek ilyenfajta jobbos küszöbe , elcserélném hibátlan nem törött. az emelőpontok takarói is megvannak. vagy 6 e ért vihető

és még valami valaki megmondaná mennyibe kerülnek a felfogató műanyagok amik a fém küszöbből kiálló pontokra mennek rá

Link to comment
Megosztás:

DOLGOS TIBORNAK:

Szia! én a próbaverziót szoktam használni. Egy hátránya, hogy egy hónap után lejár, de akkor mindig újat töltök le ugyanonnan, leszedem a régit és az újat felteszem. Ez így még legálisnak is mondható magánhasználatra. innen tudod leszedni:

Üdv...

U.i: bass...a meg a citromail, 2x próbáltam válaszoni de visszadobta a leveleimet

Azért írtam ide nyilvánosba, mert nem jutott eszembe az itteni neved.

Ha nem akarod felfedni magad a nagyérdemű előtt, akkor itt ne válaszolj, max PÜ ben

ÜDV:FRZ

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.