Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Projekt reális bekerülési költsége x M = projekt kiszámlázott költsége, mely egyenletben M, minden esetben 1-nél nagyobb valós szám (Mutyi-együttható). <_<

Kbeszerzés érdekes dolog. Pofátlanul drágán adhatod a dolgaidat és még akkor is te vagy a legolcsóbb. Nem egyszer nyertek az ismeretségi körömben úgy, hogy 150% hasznuk volt a bizniszen, mert a következő pályázó 400%-t akart kaszálni. A pályázatokra a meghívás meg úgy M együttható alapján működik.

Link to comment
Megosztás:

Már volt róla szó sokszor, de kb még hány liter van a tankban, amikor kigyullad a tankolás jelző lámpa? És mikor kezd villogni? Mindig elfelejtem. <_<

Világít: kb 10 liter

Villog: kb 5 liter

De tapasztalaton szerint ez függ attól is, hogy az autó mennyire dől előre/hátra és oldalra. Ha baloldala magasabban van akkor sokal hamarabb világitani kezd a lámpa, de menet közben újre beáll reális értékre.

Link to comment
Megosztás:

Már volt róla szó sokszor, de kb még hány liter van a tankban, amikor kigyullad a tankolás jelző lámpa? És mikor kezd villogni? Mindig elfelejtem. <_<

Nálam kb 10-11 liter van a tankban,amikor el kezd világítani a lámpa.

Link to comment
Megosztás:

Nálam kb 10-11 liter van a tankban,amikor el kezd világítani a lámpa.

Ma reggel már világító lámpával álltam be a kútra, és 43.5 litert tudtam tankolni, tehát az 52 literes tankban még volt elvileg 8 és fél liter. Hozzáteszem én paragép vagyok, és az 1.8 Coupéval a lámpa világításától kezdve max. 40km-t mertem eddig csak elmenni, aztán elkezdett villogni, és én pánikszerűen rohantam az első kúthoz...

(A telkünk oda-vissza 30km-re van a lakástól, és ha világító lámpával kell elindulnom, akkor csak tojással a gázpedál alatt merek közlekedni <_< )

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel már világító lámpával álltam be a kútra, és 43.5 litert tudtam tankolni, tehát az 52 literes tankban még volt elvileg 8 és fél liter. Hozzáteszem én paragép vagyok, és az 1.8 Coupéval a lámpa világításától kezdve max. 40km-t mertem eddig csak elmenni, aztán elkezdett villogni, és én pánikszerűen rohantam az első kúthoz...

(A telkünk oda-vissza 30km-re van a lakástól, és ha világító lámpával kell elindulnom, akkor csak tojással a gázpedál alatt merek közlekedni <_< )

Én villogóval szoktam tankolni, nopersze csak akkor hagyom eddig, ha tudom, hogy van a közelben kút

Link to comment
Megosztás:

Nem éppen típusspecifikus kérdés. Apum autójábban igencsak kikopott, kiszakadt már az ülés és nem éppen üléshuzattal szeretné eltakarni. Hallotta valahol, hogy valaki ismer olyan embert, aki barátnőjének az apja, annak is az egyik ismerőse látott már olyat, hogy Pesten valaki foglalkozik üléshuzat javítással. Autóspecifikusan tud anyagot rendelni, tehát az eredeti állapotba tudná visszaállítani az üléseket. Aki esetleg ismer ilyen emberkét légyszi ossza meg velem az elérhetőségét.

Ennyit is írhattam ám volna:

Ha ismersz megbízható, olcsó kárpitost, légyszi küldd el az elérhetőségét. Köszi

De ez olyan személytelen, neeem? <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem éppen típusspecifikus kérdés. Apum autójábban igencsak kikopott, kiszakadt már az ülés és nem éppen üléshuzattal szeretné eltakarni. Hallotta valahol, hogy valaki ismer olyan embert, aki barátnőjének az apja, annak is az egyik ismerőse látott már olyat, hogy Pesten valaki foglalkozik üléshuzat javítással. Autóspecifikusan tud anyagot rendelni, tehát az eredeti állapotba tudná visszaállítani az üléseket. Aki esetleg ismer ilyen emberkét légyszi ossza meg velem az elérhetőségét.

Ennyit is írhattam ám volna:

Ha ismersz megbízható, olcsó kárpitost, légyszi küldd el az elérhetőségét. Köszi

De ez olyan személytelen, neeem? <_<

Én nem tudok, de ha csak úgy nem írtam volna semmit az olyan személytelen volna :lol:

Link to comment
Megosztás:

Felfújt Corsa, leengedett Insignia. => no egyéniség

Most kéne gyorsan venni egy új G-t, elraktározni és harminc év múlva (mert akkora talán megadja magát a mostani) elővenni 0 kilóméteresen :lol:

Én nem hasonlítgattam ezekhez, csak úgy magában néztem, nekem tetszik. Persze ízlés kérdésben nem lehet vita. Az aztán tényleg szuverén dolog. <_<

Link to comment
Megosztás:

<_<

Csak érdeklődés szintjén: Az UHU féle Civic az tetszik?

Nem igazándiból, de azt azért tudnám addig nézni, hogy megtetszen. Lehet, hogy ha élőben látok I Astrat, akkor megkövezem magam, de ezek a hatalmas lemez felületek lőrés ablakokkal már a seatokon sem tetszettek. A Corsa mondjuk tetszik. Amikor megtört I. Astra, akkor gondolkodtunk, hogy Corsát vagy másik G Astrát vegyünk, de aztán maradtunk a G Astránál.

Szerk: D Corsáról volt szól.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.