Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

sziasztok mindenkinek a segÍtségét kérném legyen az az ország bármely pontján

akocsimban totálisan szétolvadt a blokk és ezért mindenkit megkérnék arra ha akörnyékén van opel bontó és útba esik neki akkor legyenszives érdeklődni mennyiért adnának egy motort elektronika nélkül hengerfejjel

Link to comment
Megosztás:

sziasztok mindenkinek a segÍtségét kérném legyen az az ország bármely pontján

akocsimban totálisan szétolvadt a blokk és ezért mindenkit megkérnék arra ha akörnyékén van opel bontó és útba esik neki akkor legyenszives érdeklődni mennyiért adnának egy motort elektronika nélkül hengerfejjel

akkor sajnos bejött amit írtam..részvétem... <_<

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem emlékeztek ki volt az a fickó, aki úgy február táján, már nem tudom melyik topicon, egy benzin-gáz üzemű, asszem agyonhasznált astra-ról vitázott itt mindenkivel és senki tanácsát nem fogadta meg?

starchild: ma megyek a fényezett szemesért, már nagyon kíváncsi vagyok! <_<

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem emlékeztek ki volt az a fickó, aki úgy február táján, már nem tudom melyik topicon, egy benzin-gáz üzemű, asszem agyonhasznált astra-ról vitázott itt mindenkivel és senki tanácsát nem fogadta meg?

starchild: ma megyek a fényezett szemesért, már nagyon kíváncsi vagyok! <_<

Talán: Mr.V

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem lenne,ha szemben állok az autoval,és lenézek a hütö és a lökhárito közé,ott találhato a lökhárito közepénél valami szenzor szerüség és egy kábel megy rá,ez milyen szenzor?

Csak nem a benti hömérséklet kijelzöé??????

A kijelző tényleg benti, mármint bent van az utastérben, de a szenzor a külső levegő hőmérsékletét méri! <_<

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Z14XE, 2001, Delphi klíma

Tudja valaki, hol tudok hozzá szerválni relatíve olcsón külső-belső levegő szabályzó "lapátot" "csappantyút??

A tengely amibe az állító motor csatlakozik eltört és csak ide-oda lötyög... <_<

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Z14XE, 2001, Delphi klíma

Tudja valaki, hol tudok hozzá szerválni relatíve olcsón külső-belső levegő szabályzó "lapátot" "csappantyút??

A tengely amibe az állító motor csatlakozik eltört és csak ide-oda lötyög... <_<

Előre is köszi.

Valamelyik cartárs régebben azt írta, hogy ezt a csappantyút nemes egyszerűséggel átfordította 180°-kal és így a másik, ép oldalba csatlakoztatta a motort.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg tudna valaki segiteni olyanban,hogy ha motort szeretnék cserélni pontosan mi kell hozzá,tehát gondolom kell egy motorköteg,a fülke részt nem tudom egyezik e vagy hasonlóe...

mondjuk egy 1.8-as moci? én is ilyenen agyalok. <_< ...ezt vki leírhatná, hogy mit kell hozzá cserélni...mert a papír munka elvileg nem ütközik jogszabályba csak új műszaki legfeljebb...+1-2 dolog, de mind szabályos...

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek,nem tudom nem lenne-e valakinek egy darab jobb első sárfogó gumija mert az enyémet lelopták az aljas szemét állatok,és csak párba lehetne venni gyárit.

Köszi Api <_<

Az én gépemen sem elöl, sem hátul nem volt és accem nem is lesz ilyen cullang, hacsak újra kötelezővé nem teszik.

Állítólag ezek maguktól is elhagyják a fedélzetet, nem kell őket meglovasítani. :)

De mint mondtam, saját tapasztalatom ez ügyben nincs.

Vaterán szokott lenni első is, hátsó is 6600-7000 Ft/pár körüli áron.

Link to comment
Megosztás:

Az én gépemen sem elöl, sem hátul nem volt és accem nem is lesz ilyen cullang, hacsak újra kötelezővé nem teszik.

Állítólag ezek maguktól is elhagyják a fedélzetet, nem kell őket meglovasítani. <_<

De mint mondtam, saját tapasztalatom ez ügyben nincs.

Vaterán szokott lenni első is, hátsó is 6600-7000 Ft/pár körüli áron.

A én Cl2-mön sem volt és szerintem fiatalosabb, jobban is néz ki nélküle, de a Vectrámról én is elhagytam, így a másikat is leszedtem...

Link to comment
Megosztás:

mondjuk egy 1.8-as moci? én is ilyenen agyalok. <_< ...ezt vki leírhatná, hogy mit kell hozzá cserélni...mert a papír munka elvileg nem ütközik jogszabályba csak új műszaki legfeljebb...+1-2 dolog, de mind szabályos...

igen,valami olyasmire gondoltam:) Egy cipőben evezünk tán?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.