Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Már ebbe az autóba is 368k km van kevés hibával, nagyon jó :rolleyes:

http://nepitelet.hu/autok/opel/astra_1998/...egjobb_verdaja/

Ismerős szerelő is azt mondta, mikor haverral ott voltunk, hogy az Isuzu motor lemegy félmilliót is nagyobb gond nélkül. Csak az a baj, hogy ha használtan veszi az ember, akkor az tipikusan vissza van tekerve, nemis keveset, onnan meg aztán lehet, hogy 150k-nál ledöglik, valójában meg lehet, hogy 400k van benne...

Link to comment
Megosztás:

Ismerős szerelő is azt mondta, mikor haverral ott voltunk, hogy az Isuzu motor lemegy félmilliót is nagyobb gond nélkül. Csak az a baj, hogy ha használtan veszi az ember, akkor az tipikusan vissza van tekerve, nemis keveset, onnan meg aztán lehet, hogy 150k-nál ledöglik, valójában meg lehet, hogy 400k van benne...

köszi a Denszesz Tippet, jó volt :rolleyes:

ÉN egy Hírős Opel szerelőtől hallottam: Az opel Motor 200 ezer után járodik be <_<

Link to comment
Megosztás:

Suzuki Swift 1.3 GLX, 1998, 83777 km-s, 1298 ccm, sötét kék, 5 ajtós (hatchback), 68 LE (Használt) - eladó - Pest megye

Ár: 650 000 Ft Nem rossz ár :rolleyes:

Eladó Suzuki Swift 1.3 GLX, 5 ajtós, megkímélt állapotban nagyszervíz után. Vezérműszíj, feszítő, ékszíjak, kipufogósor, fékfelújítás, olajcsere+váltóolajcsere után.

Alufelni+téli gumira szerelt acélfelni, műbizonylattal lefóliázva.

A vevő költségére bármennyi próbaút megtehető. EZ KORREKT???????

Link to comment
Megosztás:

Sportos, mint egy jó Nike cipő <_<

35235_266656_500x300.jpg

Fogggalmam sincs miért ez jutott eszembe :D

A H nagyon nem tetszett, de nekem ez jól néz ki, mert arányos szerintem.

Lehet, hogy hasonlít erre-arra, de objektíve nézve jól sikerült szerintem a forma

Külöben is.. manapság melyik autó nem hasonlít egy másikra :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.