Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jó volt ez a nap...

Délután beugrottam a gumishoz, mert kicsit rázott a kormány. Gondoltam vagy futómű, vagy gumi. Kiderült, hogy felni a gond, centírozták, majd egyszer lecserélem: 1700Ft. Elindultam, 100 méter után hangos kattanás, majd reszelő hang gázadáskor és nem ment tovább a kocsi. Se előre, se hátra. Marha boldog voltam... Visszavontattak a műhelybe és kiderült, hogy féltengely csukló törés. Nagynehezen szereztek egyet és már munkaidő után rakták be: 16600 Ft. Gurulnék ki, de nem indul az autó... Sz*rakodik az akksi, már az önindítót se forgatta meg, állítólag a hideg miatt ilyen (pedig akkor műhelyben állt vagy 1,5 órája): ez is lesz vagy 15000. Úgyhogy reggel valószínűleg a kolléganőm visz be, mert nem hiszem, hogy el fog indulni a kocsi.

Fateromék TV-je megadta magát -vagyis úgy tűnt-, így azzal szenvedtem egy kis időt, majd kicseréltem a saját TV-mre. Azon nem jött be a digitvs adás, pedig vagy 5x végigfuttatam a keresőt, így a beltérit piszkáltam. 1 óra múlva megjött a kép és így sem jó, úgyhogy hétvégén mehetek fel a padlásra piszkálni a kábelt. Nem baj, ráérek...

:S

Ja, és azt nem is mondtam, hogy ide se tudtam bejelentkezni idáig, pedig már este is próbáltam.

Link to comment
Megosztás:

Jó volt ez a nap...

Délután beugrottam a gumishoz, mert kicsit rázott a kormány. Gondoltam vagy futómű, vagy gumi. Kiderült, hogy felni a gond, centírozták, majd egyszer lecserélem: 1700Ft. Elindultam, 100 méter után hangos kattanás, majd reszelő hang gázadáskor és nem ment tovább a kocsi. Se előre, se hátra. Marha boldog voltam... Visszavontattak a műhelybe és kiderült, hogy féltengely csukló törés. Nagynehezen szereztek egyet és már munkaidő után rakták be: 16600 Ft. Gurulnék ki, de nem indul az autó... Sz*rakodik az akksi, már az önindítót se forgatta meg, állítólag a hideg miatt ilyen (pedig akkor műhelyben állt vagy 1,5 órája): ez is lesz vagy 15000. Úgyhogy reggel valószínűleg a kolléganőm visz be, mert nem hiszem, hogy el fog indulni a kocsi.

Fateromék TV-je megadta magát -vagyis úgy tűnt-, így azzal szenvedtem egy kis időt, majd kicseréltem a saját TV-mre. Azon nem jött be a digitvs adás, pedig vagy 5x végigfuttatam a keresőt, így a beltérit piszkáltam. 1 óra múlva megjött a kép és így sem jó, úgyhogy hétvégén mehetek fel a padlásra piszkálni a kábelt. Nem baj, ráérek...

:S

Ja, és azt nem is mondtam, hogy ide se tudtam bejelentkezni idáig, pedig már este is próbáltam.

szép sztori...

nekem meg:

épp hogy a felnikarcolás és a jaladó csere után ma reggel fordulnék meg az utcában... mindkét irányból kocsik hát sietek.

Hát nem odabsztam megint a felninek a járdaszegéllyel!! Kevés volt az ív :D

14 éve vezetek, 6 éve vannak alufelnis kocsijaim és soha nem csináltam ilyet, de még csak lemezfelnissel se (nem mintha köze lenne a felninek a vezetéshez). most meg egy hét alatt 2x .. valamik van a levegőben

Jön az Armageddon!

Link to comment
Megosztás:

Jó volt ez a nap...

Elindultam, 100 méter után hangos kattanás, majd reszelő hang gázadáskor és nem ment tovább a kocsi. Se előre, se hátra. Marha boldog voltam...

Jaj, de ismerős, mintha csak múlt pénteken történt volna. Debrecenből Bp felé 500m-re a Budapest táblától. Szeretem, ha trélereznek, ez volt a második...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

megvan a téli guminm :D Kleber Krisalp HP2 Vettem hozzá felnit is, egy halom pénzt otthagytam... Sajnos mikor lekerült a kerék, akkor lehetett látni, hogy már eléggé vállas a tárcsa és a betét is nagyon odavolt, úgyhogy egy füst alatt csere. Mondjuk láttam nyáron is, hogy ki van vállasodva, de gondoltam még jó lesz. Még lett is volna benne 5-10 ezer km, de inkáb csere, nem hiányzik, hogy egy szép ködös januári reggelen ne fogjon az első fék azért, mert vártam a cserével márciusig... Szóval most harap a fék rendesen :)

Link to comment
Megosztás:

szép sztori...

nekem meg:

épp hogy a felnikarcolás és a jaladó csere után ma reggel fordulnék meg az utcában... mindkét irányból kocsik hát sietek.

Hát nem odabsztam megint a felninek a járdaszegéllyel!! Kevés volt az ív :D

14 éve vezetek, 6 éve vannak alufelnis kocsijaim és soha nem csináltam ilyet, de még csak lemezfelnissel se (nem mintha köze lenne a felninek a vezetéshez). most meg egy hét alatt 2x .. valamik van a levegőben

Jön az Armageddon!

a héten már ne menj sehová....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.