Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ezt a választ akartam elkerülni! :rolleyes:

Meg egyébbként nincs fenn pontosan, de még körülbelül sem ilyen. De pont azért kell ár, hogy mennyiért tudnám felrakni oda.

Bocsi :blink:

Ez attól függ hogy elakarod-e adni kissé nyomot áron,vagy piaci áron akarod eladni.

Ha érted mire gondolok.

De célszerű szétnézni több cégnél,pl. opel kereskedéseknél ,elég sok árul használt autót.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyiért lehetne eladni egy 2005 ös classicII -t? Z16XEP és sok extrával van. Csak körülbelüli árak kellenének, hogy ha hirdetném, akkor mennyiért menne minnél elöbb, de ugy hogy még "jól" is járjak. Lehet hülye kérdés, de kiváncsi vagyok...

ez tényleg az.. :blink: már bocsi...inkább írd le a paramétereit a gépnek...mik az extrák, mert vkinek a fejtámla és a forgatható kormánykerék is az... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg jó dolog! Én egy torrentről szedtem le. Ez eléggé sokáig tartana leszedni. Nem?

Leszedtem a magyar nyelvű verziót is, azt már én is tudtam használni. Elég kevés szót tudok angolul. :rolleyes:

Az lenne az igazi ha a gépre tudnám csatlakoztatni az autót. :blink: Persze nem lehetetlen, csak hát kőtteni kéne rá. :lol:

Engem is érdekelne! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyiért lehetne eladni egy 2005 ös classicII -t? Z16XEP és sok extrával van. Csak körülbelüli árak kellenének, hogy ha hirdetném, akkor mennyiért menne minnél elöbb, de ugy hogy még "jól" is járjak. Lehet hülye kérdés, de kiváncsi vagyok...

nagyon lent vannak az árak... nagyon nehéz eladni autót , csak akkor lehet ha az ára alacsony. az extrákat meg szedd ki, mert ha nem fiatal veszi meg akkor elöször is elriasztja a sok átépítés, másodszor az magasabb ár miatt az olcsóbbat fogja megnézni és nem a tiedet.

egy ismerősöm most vette eyg igaz 1.4 est, sötétszürkét, 2005 öst, 65.000 km rel, vezetett szervizkönyvest 1.4 M ért... ehez kalkulálj szerintem egy plusz 200 ezret... mindenki magasabb áron hirdeti, de nagyon nehéz eladni...

amugy a Hagalex is nemrég vett egyet, az 1.6 os, ha jól emlékszem digit klimás, olyan 1.7 körül. abba olyan 70.000 km volt, szervizkönyves, teliextrást.

És mi lesz a következő autó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyiért lehetne eladni egy 2005 ös classicII -t? Z16XEP és sok extrával van. Csak körülbelüli árak kellenének, hogy ha hirdetném, akkor mennyiért menne minnél elöbb, de ugy hogy még "jól" is járjak. Lehet hülye kérdés, de kiváncsi vagyok...

én 2007-es, 1,4-es classic II-t (Z14XEP) vettem njoy felszereltséggel, alufelnivel, 3M fóliával,32.000km-rel,vezetett sz.könyvvel 1.9-ért.

És ha nem számíttatok be autót, akkor szerintem 1.750-max.1.8-ba elhozhattam volna.

400-at adtak az F astráért és így le kellett tennem az 1,5millát mellé., de ha az aegész kp., akkor simán ment volna óccsóbban.

Az enyém is tuningos volt amit leadtam és nagyon nehezen tudtam így is eladni, ráadásul cseréltek rajta vissza gyárira sokmindent, mert a kutyának nem kellett úgy, féltek megvenni az emberek, mert biztos szét van hajtva.Pedig nagyon vigyáztam rá, karban volt tartva, csak optikai tuning rémisztően hat a népekre.

(sportkipuffogó, sportkormány, fólia, jel nélküli hűtőmaszk,lexus lámpa)

Ha nagyon tuningos, akkor nagy szerencsével talán találsz egy fiatal suhancot, akinek pont abban az állapotában van a verda, amilyet ő is szeretne és az kifizeti neked a magasabb árat érte, de ilyet nagyon nehezen fogsz találni.

Az emberek általában az ilyen kocsikat megnézik, de félnek megvenni használtan.Az idősebb korosztály eleve kiesik a potenciális vásárlói körből...Sok fiatal is úgy van vele, hogy vesz egy gyári állapotút és a saját igényei szerint teszi egyedivé, ha tuningolni szeretné.

Szóval amit csak lehet, cserélj vissza rajta gyárira, sokkal hamarabb el tudod adni és az extrákat meg felteszed ide a fórumra, abból is tudsz pénzt csinálni és akkor már jobban pénzednél leszel a végére, mire mindent kiárulsz.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a választ akartam elkerülni! :rolleyes:

Meg egyébbként nincs fenn pontosan, de még körülbelül sem ilyen. De pont azért kell ár, hogy mennyiért tudnám felrakni oda.

Nekem mélyen ár alatt sikerült venni az astrát z14xep ,35ekm,2008,6 havi,1.5 guriga kp.

A piaci ára 1.8-tól,de inkább 2.

Link to comment
Megosztás:

Nekem mélyen ár alatt sikerült venni az astrát z14xep ,35ekm,2008,6 havi,1.5 guriga kp.

A piaci ára 1.8-tól,de inkább 2.

azt nagyon jó áron vetted meg az biztos!!!

engem lehúztak a beszámítás miatt ahogy írtam az imént, de nem volt mit tenni, beleszerettem és kellett :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

azt nagyon jó áron vetted meg az biztos!!!

engem lehúztak a beszámítás miatt ahogy írtam az imént, de nem volt mit tenni, beleszerettem és kellett :rolleyes:

A corsa után megérdemeltem :lol:

Tényleg szép, meg jó szagú a szekér,még mindig új szaga van. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Most néztem meg Universal Soldier Regenration-t! :rolleyes: JVCD és Dolph Lundgren imsét akcióban!

Az első rész annó nagyon jó volt, de a folytatások nem, B kategóriás no plot sz@rok.

Viszont ez egy egész kellemes meglepetés volt, kiváló harc jelenetek, jó bunyók, helyenként elég durva is, és látványos.

Nem mondom, moziba vélhetőleg nem kerül, de ha lesz rá lehetőségetek, nézzétek meg!

A borító ne riasszon el senkit, nem túl igényes, de érdemes megnézni.

universalsoldierregeneri.jpg

Link to comment
Megosztás:

nagyon lent vannak az árak... nagyon nehéz eladni autót , csak akkor lehet ha az ára alacsony. az extrákat meg szedd ki, mert ha nem fiatal veszi meg akkor elöször is elriasztja a sok átépítés, másodszor az magasabb ár miatt az olcsóbbat fogja megnézni és nem a tiedet.

egy ismerősöm most vette eyg igaz 1.4 est, sötétszürkét, 2005 öst, 65.000 km rel, vezetett szervizkönyvest 1.4 M ért... ehez kalkulálj szerintem egy plusz 200 ezret... mindenki magasabb áron hirdeti, de nagyon nehéz eladni...

amugy a Hagalex is nemrég vett egyet, az 1.6 os, ha jól emlékszem digit klimás, olyan 1.7 körül. abba olyan 70.000 km volt, szervizkönyves, teliextrást.

És mi lesz a következő autó?

Köszi a válaszokat!

Még gondolkodom, hogy mi legyen, aztán ha csere, akkor vmi kombi!

Link to comment
Megosztás:

Most egy teljesen nem idevalo témában szeretném a segítségeteket kérni. Nem tudja valaki, hogy hogy lehet merevlemezes TV-ről kiírni a felvett filmeket?? LG 42PT81 a tv és LG DVD Recorder DR389 az író.

Apámnak pont LG merevlemezes tévéje van és múltkor mondta, hogy ő eléggé utánanézett,és azt mondta, nem lehet! Gondolom szétszedéssel és be/kimenetforrasztással lehetne, de szerintem nem ilyen megoldásra gondolsz :rolleyes: Az író nem is érdekes,itt a TV a gyenge láncszem...

Link to comment
Megosztás:

Ezzel dolgozó lány jól jár??? a lap alja felé írja...

Bárén nem értek hozzá, amit ír, az tejjel-mézzel folyó kánaán, de azért ez a hangnem....

A kommentek egy része meg biztos fake :rolleyes:

De édes... a bejegyzésemben a k*rva szót átjavította dolgozó lányra!

ez tecccccik :blink:

Link to comment
Megosztás:

De édes... a bejegyzésemben a k*rva szót átjavította dolgozó lányra!

ez tecccccik :lol:

jaja, csinál ilyeneket. Én direkt a múltkor teszteltem különféle "csúnya" szavakkal, fain kis szinonimákat írt ki helyette.

Úgy tudod kipróbálni, hogy megírod és a hozzászólás előnézete gombra kattintasz, akkor megmutatja bal oldalt felül, hogy mit írtál / mire javítja át automatikusan.

Aztán persze átírod a kommentet és úgy küldöd el :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor mondjuk igaz amit írtak, ez nagyon megéri, akinek van egy műhelye és ebből él!!

Tényleg jó cucc lehet, meg is éri, komoly oldal, alátámasztva észérvekkel, részletes videó, semmi nem zsákbamacska stb..., de a végén azon a szövegen bexartam azért, hogy lehet már ilyet odaírni? Szerintem van aki amúgy megvenné talán, de pont azért a dumáért nem fogja :rolleyes:

Igen, szerintem ezt jól el...ták. Bár ha nekem kéne, biztos megvenném, csak ettől egy kicsit olyan komolytalan bulváros lesz az egész...

Link to comment
Megosztás:

Magamnak vettem,nálam az immos kulcs másolás verte ki a biztit.

Meg sok az opeles ismerős.

1 hét alatt ért ide Sidneyből ,kb 1700ft a posta költség,az átalakított 7500 volt (nem OBD csatlakozós autókhoz)Esztergomból jött 4nap 1100ftért. :blink:

Akkor jól értelmeztem, hogy ausztrál zöldhasút :rolleyes:

Hihetetlen a posta ára is, meg a sebessége...

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg jó!

Nekem még aszonta a dunaharaszti szerelő, h újra kéne programoztatnom az immót, mert az autót áprilisban használtan vettem és 6 kulcs volt rátanítva, ami ugye gyanús... Csak ugye volt a tempomat felismertetés 5E, a sw frissítés 4E, már nem volt kedvem visszamenni további 4E-t otthagyni.

Ez a szerkezet erre is jó lenne ugye? (merthogy azért nem nagyon értek hozzá)...

Mire gondolsz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.