Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

hááát, mondjuk kerek 1 milla sztem...

Az enyémból indulok ki, 2009 áprban vettem, 1,2 M-ért. 110Ekm-rel

Nem néztem utána az aktuális árfolyamnak de kb. én is így gondolom.

Én 2008-ban vettem (2004-es, z14xe caravan) 1.65-ért és akkor már 50e.-t alkudtam. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nekem freeze-ről al bundy ugrott be :rolleyes:

ez a sör +fél kombó erősen kommersz kategória.

minőség=1/mennyiség

nekem most van egy meccsem az anyósomékkal.

van egy berlingo-juk el akarják adni.

a használtautón olyan 300-350e körül vannak. 500e-ről indultak. most 400.

de nem lehet nekik megmagyarázni hogy hülye aki ennyiért megveszi.

azt hajtogatják hogy ők x évvel ezelőtt 1 milláért vették és nem adják el ingyen.

de hogy az az autót mennyit használtál azt nem is fogják fel.

az ilyen ember csak "dicsekszik". akinek kell a lóvé az olyan árat mond, hogy elvigyék.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A klíma légyege a kompresszor meg egy halom cső. A kompresszor kuplungja nem zár gáz nélkül, tehát nem megállapítható a működése. A gázt hűteni kell, ezt egy venti végzi. Ha nincs mit hűteni... Ugye érted. Ez a helyzet a többi elektronikus kütyüvel is (érzékelő, kapcsoló,...).

Amit elsőként ki tudsz deríteni az a tömítettség, nincs-e lyuk valahol. A klímás először egy ,,hiba kereső,, gázzal tölti fel.

Nekem ez a véleményem a dologról. :rolleyes:

Üdv!

Köszi az infót,csak ott helyben szerettem volna valami okosat erre a megoldásra.Eléggé befolyásolja a további kőltségeket ha nem jó a klima.A feltőltés más tészta,bár csak ez legyen a hiba.

Üdv Shimi

Link to comment
Megosztás:

generátor csapágy csinálja?

lehet akkor inkább elébe megyek és megnézetem a villanyászommal

Nálam 99% hogy az. Már egy ideje lehet hallani hogy van valami hang aminek nem kellene lenni. Legelőször akkor hallottam amikor a kerék nyomást ellenőriztem. A bal első kerék mögé hallgatózva gyanús lett hogy ketyeg valamelyik csapágy órája. Akkor még nem tudtam, csak reméltem hogy generátor.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.