Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hallgatta valaki reggel a Bumerángot?? A lencsilányt rockosítva megcsinálta valami no name együttes de nekem nagyon tetszett. Rákerestem neten, hogy kik ezek és a mulatós zenéket csinálják meg rockosítva. Pl

Nekem bejön!! Szeretem mind a két műfajt külön-külön is de így is marha jó!!

www.aketparaszt.hu

Link to comment
Megosztás:

1-2 vicces video a sajátokból:

Jon barátom videotréfái:

http://www.youtube.com/watch?v=ENCU7yhLxpo

Egy kis életérzés, avagy egy álmos délután freeze szemével:

http://www.youtube.com/watch?v=MibWl9up-sE

Na itt kifejezetten nem vagyok normális:

("itt a kert" spontán remake, a tanyasi házunkhoz megérkezvén)

http://www.youtube.com/watch?v=_ToDNYyl4cU

Az elmebeteg többiek:

http://www.youtube.com/watch?v=fQfuOrTAsME

Link to comment
Megosztás:

Hallgatta valaki reggel a Bumerángot?? A lencsilányt rockosítva megcsinálta valami no name együttes de nekem nagyon tetszett. Rákerestem neten, hogy kik ezek és a mulatós zenéket csinálják meg rockosítva. Pl
Nekem bejön!! Szeretem mind a két műfajt külön-külön is de így is marha jó!!

www.aketparaszt.hu

mulatós zorall?

Link to comment
Megosztás:

Ilyet használtam a WagonR-emen.

Nagyon jó gumi.

Mercis elakadt előttem, én meg az út szélén kikerültem, erre ő húzzam már ki a hóból, nekem úgyis 4wd-s a suzukim:-)

Mondom neki, nem csak téli gumis. E merci téligumival.

Nekem most van ilyen!Nincs panasz rá! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jól választottál ! Nálam már a második telet bírja. Csendes, jól fog.

téli gumi sztori:

asszony panda, nyári gumi, el akartunk indulni, nem de emelkedőn szegényke nem ment fel ami előttünk van, mondom sebaj visszagurulunk, majd astra téligumával. ugyanodáig jutottam. lehet akármilyen gumid, jegen, havon tök mind1.

Link to comment
Megosztás:

téli gumi sztori:

asszony panda, nyári gumi, el akartunk indulni, nem de emelkedőn szegényke nem ment fel ami előttünk van, mondom sebaj visszagurulunk, majd astra téligumával. ugyanodáig jutottam. lehet akármilyen gumid, jegen, havon tök mind1.

Azért nem minden mindegy:

...Kicsit bosszantó, mikor a hegyen alig tudtam menni tolatva!!! (előre felé esély sem volt), miközben egy Skoda favorit majdnem ledudált az útról... persze ő rendesen jött...

Aztán megállt, megvárta míg elvonszolom magam, aztán helyből elindult a lejtőn felfelé(hólánc nélkül persze).

És ez nem az első eset volt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdemes körülnézni a www.legolcsobbgumi.eu oldalon gumiabroncs ügyben. Én az ősszel onnét rendeltem Continental TS830-at. Szállítással mindennel együtt kb 2000/db árral olcsóbban kijöttem, mint itt nálunk a legolcsóbb gumisnál. Ja és nem túltárolt gumik, hanem kb 1 hónappal korábban gyártották le mint mikor megvettem tehát szinte még meleg volt.

És csak ajánlani tudom ezt a Continental téligumit. Mintázatától nem ájul el az ember, de nem az a lényeg hogyan nézki, hanem hogy mit teljsesít. Előtte Bridgestone LM volt de mindkettő tökéletes.

Link to comment
Megosztás:

Én tavaly télen vettem 4 db pirelli téli gumit. 195/65 15 van. Egy törött kocsiról lett jó haver aki szerezte azt mondta hogy kb 10000 et mehettek vele. Igaz jó kis hangja van az úton, de hóba nagyon tutti. Párom mikor mentem hozzá azt mikor látta hogy böszme hóba akarok beállni hogy neáám már oda akarok beállni. Erre én dehogyisnem jó lesz nekem az, aztán mikor gond nélkül belementem akkor nézegetett csak pöszén. Jégen nagy nudli viszont ez is. A TC lámpa szinte folyton ég :rolleyes: Szerintem jégen esélytelen bámilyen gumival az előrehaladás. Szerintem ott max a szöges kerék meg a 4WD ami szóba jöhet. Dehát az már igencsak nem a G astra kategória.

Link to comment
Megosztás:

kb 7-8 ezer km

Azt mondják, hogy egy minimális fogyás nem természetellenes.

Majd az okosak megmondják a tutit, de talán ez nem kóros

Nekem kb 0,5-1 cm ment el az elmúlt 15.000 km alatt

Azelőtt, mikor rossz volt a vízpumpám, akkor 1000 km után utána kellett tölteni 6-7 dl-t!

De folt akkor sem volt, mert menet közben dolgozta ki a pumpa és azonnal elpárolgott.

A fogyáson túl a gyanús jel a fűszeres illatú fagyállószag volt, mely a motortérből kívülről is érződött

zárt motorház tetőnél is!

Link to comment
Megosztás:

Próbáltátok már azt az STP márkájú szelep és injektor tisztítót? Egyáltalán valós dolog ez hogy húdejó az neki ha etetek vele ilyesmit?

Mint már korábban írtam, én naponta használom a kocsit 3-5 km-es utakra. Szinte mindig hideg a motor. Tudom hogy ez nagyon nem jó neki. Szóval ezért gondoltam hogy esetleg ,,örülne,, valami ilyesminek.

Esetleg más termék javaslat? Vagy mechanikus tisztítás?

A jövő 7 végén elmegyünk egy kis csavargásra. Ez 2x100km-t jelent neki. (Axem ez a fagyi. Ugyi? :rolleyes: ) Ez nyilván jót tesz majd neki (ha csak ki nem ég a dugó) , de azért előtte megkínálnám ha tényleg van értelme.

Persze a promókat én is olvastam de a ti egyéni tapasztalataitok érdekelne.

Köszik! :D

Szép jó napot kívánok!

Bár itt egy órája a hó diadalmaskodik a nap felett (alatt-előtt vagymi) :P

Elnézést hogy magamat idéztem. Tehát senki nem próbálta még ezeket a löttyöket?

Link to comment
Megosztás:

Azt mondják, hogy egy minimális fogyás nem természetellenes.

Majd az okosak megmondják a tutit, de talán ez nem kóros

Nekem kb 0,5-1 cm ment el az elmúlt 15.000 km alatt

Azelőtt, mikor rossz volt a vízpumpám, akkor 1000 km után utána kellett tölteni 6-7 dl-t!

De folt akkor sem volt, mert menet közben dolgozta ki a pumpa és azonnal elpárolgott.

A fogyáson túl a gyanús jel a fűszeres illatú fagyállószag volt, mely a motortérből kívülről is érződött

zárt motorház tetőnél is!

köszi a választ! nekem semmi fura szag nincsen, meg semmi tócsa az anyós ülés lábrészénél! vízpumpa cserém meg volt (vezérléssel együtt) még 12.000km-re ezelőtt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.