Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Kedves Opelforum.hu felhasználó,

Elnézést kérünk levelünkért, melyet nem felesleges SPAM célból küldtük számodra.

Arra kérnénk, hogy az adóbevallás elkészítésekor fordíts 1 percet az SZJA adó 1% felajánlásra. Ez Neked semmibe sem kerül, de nagyon sokat segíthetsz vele! Egyesületünk NON PROFIT, ha nem is vagy tagunk, de így támogathatsz minket!

Én most is ide fogom adni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy kistörténet: másfél hónappal ezelőttről... Megyek a Kika mellett, Lehel és Róbert Károly körűt kereszteződésében az M3-as felé, mire hírtelen jobbról egy lökést kaptam. Kiszállok. Jön oda egy srác, bocs, de megdobta az autóját valami (Opel Omega 2.5) és kormányozhatatlanná vált és egy S betűt leírva orral a jobb első ajtómat, a kerék feletti lemezt, a felnit találta el (kb 45°-ban kellett a kormányt tartanom, hogy egyenesen menjen az autó). Ő, rólam lepattanva a Kika előtti buszmegállóba csapódott. Első lámpák, hűtőrács, motorháztető sérült.

Oké, a srác, mindent elismerve, sűrűn elnézeést kért, stb. Erre poénosan odaszóltam, remélem, nem a Máv Biztosítónál volt a köteleződ.. Erre a srác:, 10 napja vettem az autót, még nincs átíratva, és kötelezőm sincs... Nabammeg. Se köpni, se nyelni nem tudtam. Na ilyenkor mit kell csinálni? Hívtam a rendőrséget.

A vége az lett, hogy a srácot feljelentik, bírságot fog majd kapni. Mivel nincs kötelezője, nincs aki az én káromat fizesse. Ekkor jön a MABISZ, ha megvan a károkozó, akkor bevasalhatja rajta az én javítási költségemet. Mennyivel egyszerűbb lett volna ha KGFB köt. Így most 4-500e forintot fizethet, mert az autó 1.5 éves és én nem vagyok hajlandó, csak márkakereskedésbe javíttatni a garancia miatt, és mivel még van hitel az autón.

Mivel nekem volt Casco-m el tudtam indítani a javítást elő casco-ra, és majd az én javítási költségemet és önrészemet (700e alatt 90e, felette 10%) kifizeti a MABISZ, ha lezáródik az ügy.

Úgyhogy, egy biztos, hogy akármilyen autóm is lesz a CASCO-t mindig megkötöm nemcsak a lopás, feltörés miatt hanem, mert ilyen "emberek" is vannak....

Link to comment
Megosztás:

Tegnap végre hosszas vívódás után rászántam magam és elmentem edzőterembe. Arra gondoltam kicsit egészségesebben kellene élni, többet mozogni.

Bementem az öltözőbe majd mikor átöltöztem kimentem a terembe és mint aki tudja mit akar, elindultam a gépek és súlyzók között. Természetesen fogalmam sem volt, hogy mi mire való, csak nem akartam amatőrnek látszani. Mikor már végig mentem mindenen kinéztem magamnak egy szimpatikus fiatal srácot akin látszott, hogy nem akkor volt ott elöször. Megcéloztam és elindultam felé. Odaálltam elé és mondtam neki, hogy segítségre lenne szükségem mert kezdő vagyok és nem nagyon tudom mit is kellene csinálni. Nagyon kedves és segítőkész volt. Mindent megmutatott.

Másfél órát töltöttem ott és mikor hazaértem egész jól éreztem magam, fel voltam dobódva. Jól esett a mozgás.

Ma egy kisebb izomlázzal ébredtem ami jó jel, mert valószinü hatásos volt az edzés.

Szerintem heti 3 alkalommal el fogok járni. Mellesleg ha tehetem kicsit odafigyelek az étrendemre is.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ott nem volt :hasi-tasi nem kér kódot? :D

Sajna a német nekem kínai :lol: amugy ha jól vettem ki, akkor ezen az oldalon én is meg tudnám nézni, hogy ki, mikor mit csinált a kocsival?

Szerintem meg pont belefér az "Astra gyári hifi" témába, hogy kinek milyen gyári "hifi" van/volt a G Astrában ! :(

Tehát milyen lehetőségek vannak gyári vonalon..... :D

Ez a 2 hsz nem épp Astra G hifi témába vágó volt. Úh nem értem miről beszélsz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy kistörténet: másfél hónappal ezelőttről... Megyek a Kika mellett, Lehel és Róbert Károly körűt kereszteződésében az M3-as felé, mire hírtelen jobbról egy lökést kaptam. Kiszállok. Jön oda egy srác, bocs, de megdobta az autóját valami (Opel Omega 2.5) és kormányozhatatlanná vált és egy S betűt leírva orral a jobb első ajtómat, a kerék feletti lemezt, a felnit találta el (kb 45°-ban kellett a kormányt tartanom, hogy egyenesen menjen az autó). Ő, rólam lepattanva a Kika előtti buszmegállóba csapódott. Első lámpák, hűtőrács, motorháztető sérült.

Oké, a srác, mindent elismerve, sűrűn elnézeést kért, stb. Erre poénosan odaszóltam, remélem, nem a Máv Biztosítónál volt a köteleződ.. Erre a srác:, 10 napja vettem az autót, még nincs átíratva, és kötelezőm sincs... Nabammeg. Se köpni, se nyelni nem tudtam. Na ilyenkor mit kell csinálni? Hívtam a rendőrséget.

A vége az lett, hogy a srácot feljelentik, bírságot fog majd kapni. Mivel nincs kötelezője, nincs aki az én káromat fizesse. Ekkor jön a MABISZ, ha megvan a károkozó, akkor bevasalhatja rajta az én javítási költségemet. Mennyivel egyszerűbb lett volna ha KGFB köt. Így most 4-500e forintot fizethet, mert az autó 1.5 éves és én nem vagyok hajlandó, csak márkakereskedésbe javíttatni a garancia miatt, és mivel még van hitel az autón.

Mivel nekem volt Casco-m el tudtam indítani a javítást elő casco-ra, és majd az én javítási költségemet és önrészemet (700e alatt 90e, felette 10%) kifizeti a MABISZ, ha lezáródik az ügy.

Úgyhogy, egy biztos, hogy akármilyen autóm is lesz a CASCO-t mindig megkötöm nemcsak a lopás, feltörés miatt hanem, mert ilyen "emberek" is vannak....

hát nagyon sajnálom :lol: az embert mindig megtalálja a baj!

Én is épp az ilyen állatok miatt kötöttem cascot, nah meg mert nekem is hitel van a verdán, és elég kellemetlen lenne ha bármi komolyabb baj történne....

Link to comment
Megosztás:

hát nagyon sajnálom :lol: az embert mindig megtalálja a baj!

Én is épp az ilyen állatok miatt kötöttem cascot, nah meg mert nekem is hitel van a verdán, és elég kellemetlen lenne ha bármi komolyabb baj történne....

Egyetértek, nekem is van cascom. Hiába vigyázok, ha más nem vigyáz rám. Sokszor látom és érzem néhány sofőrnél, hogy még a sávváltásnál sincs tisztába, hogy mögötte, esetleg mellette van-e valaki. Sokszor nem is néznek visszapillantóba....

Link to comment
Megosztás:

hát nagyon sajnálom :lol: az embert mindig megtalálja a baj!

Én is épp az ilyen állatok miatt kötöttem cascot, nah meg mert nekem is hitel van a verdán, és elég kellemetlen lenne ha bármi komolyabb baj történne....

Köszi.

Egy kis móka, annak aki nem ismeri:

http://hu.opel.clientsites.carspecs.jato.c...opel/choose.asp

Össze lehet hasonlítgatni az autót más modellekkel :lol:

És egy kis vonatos, fürdős

http://tv.repubblica.it/copertina/il-treno...nte/43132?video

Link to comment
Megosztás:

Hát megnéztem mind1-iket! Sok alkatrészt találtam, ami kell, de egy valami egyiken sincs :lol:

Hátsó tárcsafékhez porvédőlemez /mondjuk elsőhöz se találtam/.

Link to comment
Megosztás:

Te most részeg vagy, vagy cinkelsz? :)

Van mit inni?Hol?Mi?Mennyi?

Nem csak piszkállak ,csak egy picit szívom a véred.Mert jó fej vagy és kész. :lol:

Melóba szoktuk piszkálni egymást: Látom tök ideg,oda állok fölé és tátom a számat és mondom neki hogy csodálhatom-e?Ennyi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.