Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A benzin szűrő cseréhez kell szakszerviz? Nagyon szét kell berhelni? Hol található ez?

Persze nyilván a Tis segítségemre lenne, de ha nem muszáj emiatt nem telepíteném. :lol:

Jobb hátsó kerék előtt a küszöb alatt nagyjából.Ha megnézed rájössz,hogy nem is nehéz kicserélni.

A benzincsövet mikor leveszed róla szorítsd el valamivel mert kifolyhat belőle az anyag meg a szűrőből is.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, segitsegeteket kernem, van e valakinek mio gps be valo Magyarorszag terkepe,illetve romania, jelenleg olaszba vagyok vettem 1 gps est mio moov s 505 europa terkepet, de ugy nez ki h magyarorszagot es romaniat nem tartja europai orszagnak,segitsegeteket elore is koszonom

sajna nem értek a miomap-hoz csak az igo-hoz

Link to comment
Megosztás:

freeze:

nem akarom más ... csalánba veregetni, de nehezen megoldható, hogy az xls-ben 2-3 sorral több legyen?

ha valaki pl. e85-tel felesben járna? ár, liter, stb.

ha jön a jó idő lehet én is kipróbálom az e85öt felesbe.

Az oszlop lenne nem sor :lol:

De már nagyon bonyolult lenne bele integrálni. Én meg lusta vagyok :)

Inkább akkor javaslom, hogy vezessen két táblát aki efelé hajlik. Egyet erre, másikat arra

hmm?

Link to comment
Megosztás:

Jobb hátsó kerék előtt a küszöb alatt nagyjából.Ha megnézed rájössz,hogy nem is nehéz kicserélni.

A benzincsövet mikor leveszed róla szorítsd el valamivel mert kifolyhat belőle az anyag meg a szűrőből is.

na ne...én úgy emlékszem, hogy egy tök merev cső mind2 vége, méghozzá "O" gyűrűs tömítéssel, rögzítő fülekkel...szóval azt aztán szorongathatod... :lol: inkább a benzin nyomást kell lecsökkenteni...relé ki, indítózás....aztán már mehet...

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg dugja be! :)

Lehet az még az F Astránál volt akkor?Na mindegy ,ne folyjon ki,mert drága és szagos !

azt már le ne írd mivel tegye ezt ;) , de ahogy fentebb hozzá írtam, inkábba benya nyomást kell elengedni... bár még én is cask elgondoltam hogy kellene, mert tavasszal esedékes lesz...de wessz-el megoldjuk ezt is szerintem.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

na ne...én úgy emlékszem, hogy egy tök merev cső mind2 vége, méghozzá "O" gyűrűs tömítéssel, rögzítő fülekkel...szóval azt aztán szorongathatod... :lol: inkább a benzin nyomást kell lecsökkenteni...relé ki, indítózás....aztán már mehet...

Aztán jön a hibakód, meg a para.

Link to comment
Megosztás:

Jobb hátsó kerék előtt a küszöb alatt nagyjából.Ha megnézed rájössz,hogy nem is nehéz kicserélni.

A benzincsövet mikor leveszed róla szorítsd el valamivel mert kifolyhat belőle az anyag meg a szűrőből is.

Remek! Köszönöm!

Remélem a 7végéig még nem lesz dugulás. Előbb már biztosan nem lesz rá időm. Most hívtak hogy mehetek előbb dolgozni. 4 órával. Éledezik a gazdaság. Persze nem nálunk, hanem azoknál akik tőlünk rendelik a cuccot.

Amíg ,,válság,, volt addig kevés volt a rendelés, kevés volt a munka, csökkentették a munkaidőt heti négy napra, menesztették a pár éve ott dolgozókat. Viszont volt prémium, és a kieső 4 napból 2-t fizettek. Ergo; kevesebb melóval kerestem meg a pénzemet. Most újra rengeteg a megrendelés, beindult a meló ezerrel. Vettek fel... azaz hogy rendeltek húst (munkaerőt) a közvetítőtől. Így nem saját hanem bérmunkások lettek. (Elképesztő aljasság...)

Nekünk karbantartóknak több lett a meló a gépek hajszolása miatt, plusz a beruházás, új üzem építés miatt. Ez a cégnek öltség, tehát prémium nuku, meló ezer... :lol:

Bocs a panasznapért! :)

Sovány vigasz, de vannak akiknek rosszabb a helyzetük.

Link to comment
Megosztás:

na ne...én úgy emlékszem, hogy egy tök merev cső mind2 vége, méghozzá "O" gyűrűs tömítéssel, rögzítő fülekkel...szóval azt aztán szorongathatod... :) inkább a benzin nyomást kell lecsökkenteni...relé ki, indítózás....aztán már mehet...

A levegősödéssel mizujs? Nem kell ezt légteleníteni miután összeraktam? Egyetlen veszély hogy kifolyik a benzin és kint lesz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.