Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A Boráról megtudhatunk valamit?

1.6 16V, 2005/12 évj. 36000km van benne ez igaz (tulajt ismerem) digi klíma, metál fekete nyári-téli gumigarn. mindkettő acélfelnin, középső kartámasz, hűthető kesztyűtartó, elekt. abl. elől-hátul. ABS-ASR-ESP, vezetett szervízkönyv, 2db bicskakulcs, 2M ft

Link to comment
Megosztás:

1.6 16V, 2005/12 évj. 36000km van benne ez igaz (tulajt ismerem) digi klíma, metál fekete nyári-téli gumigarn. mindkettő acélfelnin, középső kartámasz, hűthető kesztyűtartó, elekt. abl. elől-hátul. ABS-ASR-ESP, vezetett szervízkönyv, 2db bicskakulcs, 2M ft

Sok balesetmentes km-t hozzá. :D Aztán vigyázz az AGR-el... :)

Link to comment
Megosztás:

Astra G dísztárcsa, 4 db 6000,- Ft. Egész baráti ár ahhoz képest, hogy eddig csak darabját találtam ennyiért.

http://racing-bazar.hu/alkatresz/felni-gum...i_opel_15.16-os

Üdvözlők minden Opel tulajdonost, fórumozót!

Kb fél éve lettem boldog tulajdonosa egy 2005-ös Astra G típusú gépkocsinak és úgy 5hónapja találtam rá erre a fórumra.

Sok érdekes, hasznos dolgot megtudtam az autóról.

Egyenlőre kérdésem nincs, de szeretnék lassan belecsöppenni a fórumba.

Ezért a dísztárcsa témához íme egy link:

http://racing-bazar.hu/alkatresz/felni-gum...ztarcsadiszkont

CSAK 5e pénz az eredeti Opel garnitúra. :)

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlők minden Opel tulajdonost, fórumozót!

Kb fél éve lettem boldog tulajdonosa egy 2005-ös Astra G típusú gépkocsinak és úgy 5hónapja találtam rá erre a fórumra.

Sok érdekes, hasznos dolgot megtudtam az autóról.

Szia,üdv a fedélzeten!Pécsett már vagytok egypáran! :)

Link to comment
Megosztás:

Online biztosítás...

És másnap 0 órától van biztosításod...

Ennyi! :)

pl: Netrisk.hu ajánlom figyelmedbe, otthonról a székedben ülve kötöd meg a biztit, mindent ők intéznek helyetted, ingyenes az egész, a biztosítótól kapják a pénzt.

Ha velük kötöd meg nem kell keddig sem várnod és kevesebb macera neked is...

Link to comment
Megosztás:

Ennyi! :)

pl: Netrisk.hu ajánlom figyelmedbe, otthonról a székedben ülve kötöd meg a biztit, mindent ők intéznek helyetted, ingyenes az egész, a biztosítótól kapják a pénzt.

Ha velük kötöd meg nem kell keddig sem várnod és kevesebb macera neked is...

Ez így van..

Én netrisknél csinálom ...

Teljesen korrekt..

Link to comment
Megosztás:

1.6 16V, 2005/12 évj. 36000km van benne ez igaz (tulajt ismerem) digi klíma, metál fekete nyári-téli gumigarn. mindkettő acélfelnin, középső kartámasz, hűthető kesztyűtartó, elekt. abl. elől-hátul. ABS-ASR-ESP, vezetett szervízkönyv, 2db bicskakulcs, 2M ft

az astra váltóját vissza fogod sírni :D ...én is használtam egy darabig céges kocsiként egyet, garantált 70ekm-el és akadt mint a veszedelem...a három alig akart összejönni neki...(olvasd el a totalcar népitéletében, többen is erre panaszkodnak) a családban is van egy ilyen és arra is panaszkodnak emiatt... kollégám aki még használta, azt mondta a vectra és az astra is fényévekkel jobb ergonómiailag is...a megemelt feneke viszont zavart a tolatásban...

Szóval sok sikert hozzá, de ilyenekre számíthatsz... :)

Link to comment
Megosztás:

az astra váltóját vissza fogod sírni ;) ...én is használtam egy darabig céges kocsiként egyet, garantált 70ekm-el és akadt mint a veszedelem...a három alig akart összejönni neki...(olvasd el a totalcar népitéletében, többen is erre panaszkodnak) a családban is van egy ilyen és arra is panaszkodnak emiatt... kollégám aki még használta, azt mondta a vectra és az astra is fényévekkel jobb ergonómiailag is...a megemelt feneke viszont zavart a tolatásban...

Szóval sok sikert hozzá, de ilyenekre számíthatsz... :)

Ne mondj ilyeneket, mert tényleg elsírja magát. :D

Link to comment
Megosztás:

Ritka mint az ural zöld coupé :)

Sajnos nem eléggé.

Sima (nem Coupé) G Astrában meg Zafirában volt egy szín amit még kevesebb ideig, mindössze csak 3 hónapig, 2001 márciustól 2001 júniusig használtak, mégpedig a "Bayern München Edition" kiadásoknál. Ez volt a Maisgelb avagy kukoricasárga. Zafirán így nézett ki:

maisgelb_01.jpg

Link to comment
Megosztás:

az astra váltóját vissza fogod sírni :D ...én is használtam egy darabig céges kocsiként egyet, garantált 70ekm-el és akadt mint a veszedelem...a három alig akart összejönni neki...(olvasd el a totalcar népitéletében, többen is erre panaszkodnak) a családban is van egy ilyen és arra is panaszkodnak emiatt... kollégám aki még használta, azt mondta a vectra és az astra is fényévekkel jobb ergonómiailag is...a megemelt feneke viszont zavart a tolatásban...

Szóval sok sikert hozzá, de ilyenekre számíthatsz... :)

én is hallottam a "bora váltóról" DE ez az autó már 2005-ös és ERT-s váltó a régi DUU-s kódú volt az akadós széthullós......

már ennek is utánajártam......de biztos hogy lesznek érdekességek....a méretétől én is félek picit:)

Link to comment
Megosztás:

én is hallottam a "bora váltóról" DE ez az autó már 2005-ös és ERT-s váltó a régi DUU-s kódú volt az akadós széthullós......

már ennek is utánajártam......de biztos hogy lesznek érdekességek....a méretétől én is félek picit:)

Fúúú voltál a folkszvágen fórumon :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.