Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mehetsz a Teutul családba! :rolleyes: ;)

Hadd kérdezzem már meg,hogy bicikli(mtb) vázat mivel kell hegeszteni?

Az alakom megvan hozzá :D

Én awi-val csinálnám főleg ha alu vagy cr-mo anyagból van a váz.

Ha sima szénacél (ST37),akkor lehet elektróda vagy láng vagy co.

Én awi-t javaslom

Link to comment
Megosztás:

http://www.ergus.hu/digitig.html

Múlthéten rendeltem,nagyon jó.

Megszoktam égni én is,relatív kis árammal dolgozok.

100A felett pulcsi vagy kabát ;)

260e+áfa!!!!?? :rolleyes: Nem sok egy kicsit? EZ szerintem sokkal jobb gép és olcsóbb is. Tud AC/DC áramot, jobb a bekapcs. ideje és nem utolsó sorban olcsóbb is. Mondjuk igaz, hogy 30kg. De abban a kategóriában is vannak olcsóbb gépek mint amit vettél.

Link to comment
Megosztás:

260e+áfa!!!!?? :rolleyes: Nem sok egy kicsit? EZ szerintem sokkal jobb gép és olcsóbb is. Tud AC/DC áramot, jobb a bekapcs. ideje és nem utolsó sorban olcsóbb is. Mondjuk igaz, hogy 30kg. De abban a kategóriában is vannak olcsóbb gépek mint amit vettél.

Van ettől olcsóbb is br108e-ért,de az és ez is kínai lom.

Van különbség hidd el ;)

A másik dolog:

20% erejéig lehet felszerelést venni hozzá azaz 208e a gép.Mert ugye az áfa vissza jön. :D

És még volt 3% előre utalási kedvezmény.

A főnők nem akart kínait venni. :D

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon elégedet vagyok a G Astrámal akárki akármit mond ennyi jó kis autó szerintem le a kallapal az Opel előtt 4DANKE OPEL! :rolleyes: ;)

Nem akarlak megbántani, de téged az OPEL bérelt fel, hogy mindenféle jókat írj az autóról? mert hasonló dícsérő szavakat már korábban is írtál...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.