Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én fenntartásokkal kezelem ezeket a kosza orvostani híreket.

Olyan ez minta

Bifidusz eszenzisz

Bifidusz akturegulárisz

El Kezei deffenzisz

A magyarországo fogorvosok szövetségének az ajánlása

A magyaroszági Pizzaszövetség ajánlása

Lehet konzervatív vagyok, de ébren jobb az ilyesmi. Alvás közben max. aludni jó... :D
Link to comment
Megosztás:

Na aztan ti kisegitetek :D)))

Szerintem a fojtószelepnél is lehet valami gond. Úgy tudom, ez is bejátszik az ECU-nak a gázpedál állás mellett. Mikor leállítod, nem hallasz zajt a fojtószelep felől, amikor keresi a helyét? A helyedben én leszedném/leszedetném, és jó alaposan elpucolnám WD40-el, hátha...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Láttátok az új Caravant illetve sports tourert?

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/06/1...uj_astra_kombi/

Egy gondom vana formatervvel. Annyira sportosra akarták, hogy pont családi autónak lesz kicsit nehezen használható, mert a hátsó ablakoknál az övvonal rettentő magas aztán nyüszögnek majd a lurkók, mert nem látnak ki... Mondjuk ez mostanság minden autónal így van, kivétel talán a Skoda roomster...

A csomagtartótól is féltem, mert a hírekben mondták, hogy nem lesz világbajnok, de az én Caravbanom 470 literénél még nagyobb is és ebben is nagyon jól elférek. Szóval király, csak félek, hogy az ára miatt nem nekem való lesz... :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Láttátok az új Caravant illetve sports tourert?

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/06/1...uj_astra_kombi/

Egy gondom van a formatervvel. Annyira sportosra akarták, hogy pont családi autónak lesz kicsit nehezen használható, mert a hátsó ablakoknál az övvonal rettentő magas aztán nyüszögnek majd a lurkók, mert nem látnak ki... Mondjuk ez mostanság minden autónal így van, kivétel talán a Skoda roomster...

Nagyon szép,nekem bejön(ne)! :D Ja,a mostani kombik már nem csak arról szólnak,mint régebben.

Az esztétikum már megelőzi a nagy raktér/pakolhatóság szempontokat!

Nem tudtok olcsón spoilert/szárnyat/ g astrára? Nekem nincs az autómon és olyan hiányosnak érzem anélkül a gépet!Szerintem sokat dob rajta!

Vatera vagy bontó! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki Zachi tel. számát?

Én kis hazánk ÖSSZES telefonszámát fejből tudom! csak nem tudom, kihez tartozik a szám (mármint nem az én szám, ugye...) :D

AVAGY:

nekem a Balatonban mindenhol leér a lábam - csak a fejem nem látszik ki...

na jó, reggelre ennyit, mindenkinek hasonlóan vidám napot, mint ahogy nekem indult!

Link to comment
Megosztás:

KÉne a ráknak...

Egyből eladnám :D

hát igen.. azért talán nem véletlen, h G astránk van! ez egy ésszerű autó, kevés kompromisszummal, a videón pedig egy pazarló, használhatatlan baromság van.

Ez az okfejtésem igaz lehet(ne), de végülis G astra van a videón... ki érti ezt?!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.