Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A szemellenzős fotósok meg biztos az autókról gondolkodnak így, de én univerzális vagyok :D :D

Engem minden érdekel...

...modjuk van ott azért más Astra-s mókus is:

http://fotozz.hu/fotot_megmutat?Foto_ID=217267

Jó a kép az Astráról ^_^,enyémről is csinálhatna valaki ilyet! (csak a visszapillantóról levenném a matricát a tulaj helyében)

Link to comment
Megosztás:

Nem, de ez most a divat a fórumokon. Az elsőzőkön kívül mindenki sunázna mindenkit. Ma éppen schmuck andorra írta vki, miközben énekelte a kampánydalát. elég gyomorforgató :D

Ismerős, csak húztalak. :D Néha cigiszünet gyanánt én is beleolvasok egy-két "magvasabb" fórumba, ahol aztán tombol a fiatalság, meg a ványadt fotelharcosok... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ismerős, csak húztalak. :D Néha cigiszünet gyanánt én is beleolvasok egy-két "magvasabb" fórumba, ahol aztán tombol a fiatalság, meg a ványadt fotelharcosok... ^_^

Ja, az teccik, hogy az 1. hozzászólás: első, aztán második, stb... aztán kb az 5.-től anyázás, zsidózás, cigányozás, komcsizás... Hálás téma a bicikli-gyalogos, jobb-bal, cigi-nem cigi stb ellentét. Titeket azért szeretlek, mert itt a legritkább esetben bántjuk egymást és EZ JÓ. De azért mindenkit nem sunáznék itt se :D

Link to comment
Megosztás:

remélem nem az enyém volt ^_^

nekem se volt olyan nagy pihi,egy kicsi ebből meg abból,meló meg rengeteg....,na de semmi negatív hullám :D

Meló rengeteg = ez manapság a jobbik eset! Meg mindig: a munkahelyemen elrepül a munkaidő, mikor sok a meló, amikor üresjárat van, csak vánszorog... Jobb a pörgés egy bizonyos határig!

Link to comment
Megosztás:

Meló rengeteg = ez manapság a jobbik eset! Meg mindig: a munkahelyemen elrepül a munkaidő, mikor sok a meló, amikor üresjárat van, csak vánszorog... Jobb a pörgés egy bizonyos határig!

sajna én túl estem a határon,pl. holnap 5-től kb19-20ig ^_^

nálam 5 nap alatt 60-65 óra a megszokott,és nem irodai munkám van...

ja ,lesz majd megint felvétel nálunk....

Link to comment
Megosztás:

Ja, az teccik, hogy az 1. hozzászólás: első, aztán második, stb... aztán kb az 5.-től anyázás, zsidózás, cigányozás, komcsizás... Hálás téma a bicikli-gyalogos, jobb-bal, cigi-nem cigi stb ellentét. Titeket azért szeretlek, mert itt a legritkább esetben bántjuk egymást és EZ JÓ. De azért mindenkit nem sunáznék itt se :D

Meg hát! ^_^

Link to comment
Megosztás:

No, akkor Tommirra biztos meg fogja nézni ha kész lesz ^_^

Nagy Bringás ő is..

Faterom Nagy versenyző volt fiatal korában, nekem is volt rengeteg kerékpárom, kis koromban még gyermek méretű versenycangám is :D

Más: Engem senki se sunázzon!!! :D :D

Örülök, hogy tetsznek a képek...

Én meg robogóztam meg a bicajt építeném(de nincs megfelelő donor)csak a fele van kész.

Ilyen a robi:(nincs ilyen jó állapotban)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy kis gondom. Olajcserét akarok, és vettem szűrőt. De ez nagyobb mármint magasabb. Ami meg most van benne az alacsonyabb fanta. Azt kérdezném, hogy ez a magas belefér e, mert még nem szedtem le, de ahogy néztem, olyan mintha az aksi tartó miatt nem férne el pont a hosszúsága miatt. Vagy a kisebbet kell belerakni, vagy ez is jó hozzá?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.