Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

nálunk meg az eső esik......

szerintem nem gáz ez a tél, inkább az a gáz, hogy tavaly nem volt nyár. én úgy érzem, hogy nem tudtam feltöltődni nappal, meg meleggel, és eért viselem sokkal rosszabbul ezt a telet.

tavaly nálunk sokkal hidegebb volt.

tavaly volt olyan hogy 1 hétig minusz 15-20 fok volt itt, idén ez nem annyira v olt jellemző. szerintem ebben az évben olyan minusz 3-4 volt folyamatosan...

Link to comment
Megosztás:

nálunk meg az eső esik......

szerintem nem gáz ez a tél, inkább az a gáz, hogy tavaly nem volt nyár. én úgy érzem, hogy nem tudtam feltöltődni nappal, meg meleggel, és eért viselem sokkal rosszabbul ezt a telet.

tavaly nálunk sokkal hidegebb volt.

tavaly volt olyan hogy 1 hétig minusz 15-20 fok volt itt, idén ez nem annyira v olt jellemző. szerintem ebben az évben olyan minusz 3-4 volt folyamatosan...

Ebben teljesen egyet értek veled. Én abból látom, hogy nem volt az a hosszan tartó hideg, hogy a patak nem volt rendesen összefagyva. Gyerekkoromban mindig ott csúszkáltunk. Ej a régi szép idők! <_<

Link to comment
Megosztás:

<_< :D Te semminek nem tudsz örülni :D

Már félve kattintottam rá,azt hittem valamilyen szerszám vagy iparigép lesz

a link alatt amivel dolgoznod kell ma éjszaka. :)

Azért megnyugodtam egy kissé!Bár lehet ez csak átverés és valójában

vízvágóval John Deere kettőstömegű lendkereket vágsz reggelig,Beta szerszámokkal az övedben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.