Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mostanság egy kicsit mintha süllyedne a színvonal ezen a téren, nem?

Vagy csak nekem tűnik úgy? Hódít a face meg az ilyen idiótaságok, az értelmi szint meg zuhan...

Én nem látok zuhanást itt,van egy két fura figura,oszt joccakát <_<

Jól elbeszélget,írogat az ember,ha meg valami nyűg van akkor segít,ha tud...,vannak értelmes emberkék,meg értelmetlenebb.

De tudod,minden ember jó valamire,ha másra nem,hát elrettentő példának... :angry:

Link to comment
Megosztás:

Mostanság egy kicsit mintha süllyedne a színvonal ezen a téren, nem?

Vagy csak nekem tűnik úgy? Hódít a face meg az ilyen idiótaságok, az értelmi szint meg zuhan...

De nem értem mi bajod van a fácsebukkal is?Közösségi oldal,ha nem tetszik nem kell nézegetni.De én pl sok olyan régi iskolatársammal ,ismerőssel tartom ott a kapcsolatot,akikkel máshogy nem tudom.Külföldön vannak,messze laknak.

Jó dolog részemről.

Link to comment
Megosztás:

De nem értem mi bajod van a fácsebukkal is?Közösségi oldal,ha nem tetszik nem kell nézegetni.De én pl sok olyan régi iskolatársammal ,ismerőssel tartom ott a kapcsolatot,akikkel máshogy nem tudom.Külföldön vannak,messze laknak.

Jó dolog részemről.

Nincs nekem semmi bajom ezekkel a közösségi oldalakkal, csak annyira messze van a valóságtól. Mindenki vagány, mindenki szép, mindenki okos. Az egész csak parasztvakítás.

Van az emberkének 65000 ismerőse iwiwen, közbe meg nem találkozik senkivel, csak ütögeti a billentyűzetet egész nap.

Én nem használom ezeket, de akarva akaratlan beleütközik az ember itt a neten. És csak nézek nagyokat a mai fiatalok gondolkodásáról, közben meg már írni se tudnak, meg fingjuk sincs róla, hogy mi volt pl. március 15-én. Én is csak egy tudatlan parasztgyerek vagyok, de egy alapvető műveltsége legyen már az embernek.

DE tényleg, ez a fórum magasan kiemelkedik a többi közül, amennyire én látom, ezért is vagyok itt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.