Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

az enjoyba sötétített első - hátsó lámpák vannak, asszem ködlámpával, színrefujt kilincs , és diszléc, bőrkormány, belül a középkonzol sötétszürke, és olyan mintás huzat van benne amit csak az enjoyba tettek, elektromos tükör , és ablak 2 db. hirtelen ennyi jut az eszembe <_<

Link to comment
Megosztás:

az enjoyba sötétített első - hátsó lámpák vannak, asszem ködlámpával, színrefujt kilincs , és diszléc, bőrkormány, belül a középkonzol sötétszürke, és olyan mintás huzat van benne amit csak az enjoyba tettek, elektromos tükör , és ablak 2 db. hirtelen ennyi jut az eszembe :angry:

+ még én úgy tudom, hogy a műszerfalon a mutatók krómgyűrűvel vannak ellátva, hűtőrácson krómcsík díszítés

Na most nekem az a nyomorom, hogy az enyémben van:

ködlámpa, bőrkormány (asszem), el.tükör és ablak, műszerfalon a mutatók krómgyűrűvel vannak ellátva, hűtőrácson krómcsík díszítés.

Szóval ilyen fél njoy csak <_<

Amit baromira szeretnék az a gyárilag sötétített njoy lámpák, az sajna nincs ,pedig a fekete kocsin rohadt jól mutatna :P

Arra gondoltam, hogy ha sikerül vennem (első-hátsót jó lenne, de legalább hátsót), akkor eladom az enyémeket valamivel olcsóbban és minimális anyagi ráfordítással tuningolhatok.

DE!! Már hónapok óta keresgélek és nincs sehol!!! Miért nem ?Hogy lehet ez? Vagy nem jó helyen keresem? Újat persze lehet hogy kapnék, de az gondolom borsos árú.

Link to comment
Megosztás:

+ még én úgy tudom, hogy a műszerfalon a mutatók krómgyűrűvel vannak ellátva, hűtőrácson krómcsík díszítés

Na most nekem az a nyomorom, hogy az enyémben van:

ködlámpa, bőrkormány (asszem), el.tükör és ablak, műszerfalon a mutatók krómgyűrűvel vannak ellátva, hűtőrácson krómcsík díszítés.

Szóval ilyen fél njoy csak <_<

Amit baromira szeretnék az a gyárilag sötétített njoy lámpák, az sajna nincs ,pedig a fekete kocsin rohadt jól mutatna :angry:

Arra gondoltam, hogy ha sikerül vennem (első-hátsót jó lenne, de legalább hátsót), akkor eladom az enyémeket valamivel olcsóbban és minimális anyagi ráfordítással tuningolhatok.

DE!! Már hónapok óta keresgélek és nincs sehol!!! Miért nem ?Hogy lehet ez? Vagy nem jó helyen keresem? Újat persze lehet hogy kapnék, de az gondolom borsos árú.

úgy hogy senki nem adja el, és a kutyának sem kell a sima... a simábol is max egyesével lehet eladni ha valaki összetörte.... ( úgy ahogy te se vennél sima lámpát így más sem teszi ezt. )

amugy venni sem túldrága újat, csak körbe kell nézni...

én amikor az asszony régi fehérastrájából eladtam a sima krómlámpákat, 4 és 5 ezerért adtam előket.

a hátsólámpát meg nem tudtam eladni még 2.000 Ftért sem kellett senkinek.

az első fekete lámpát 9600 FT / darabért

a hátsó lámpákat: olyan 7000 FT / darabért lehet venni.

ki venne sima lámpákat????? :P

Link to comment
Megosztás:

úgy hogy senki nem adja el, és a kutyának sem kell a sima... a simábol is max egyesével lehet eladni ha valaki összetörte.... ( úgy ahogy te se vennél sima lámpát így más sem teszi ezt. )

amugy venni sem túldrága újat, csak körbe kell nézni...

én amikor az asszony régi fehérastrájából eladtam a sima krómlámpákat, 4 és 5 ezerért adtam előket.

a hátsólámpát meg nem tudtam eladni még 2.000 Ftért sem kellett senkinek.

az első fekete lámpát 9600 FT / darabért

a hátsó lámpákat: olyan 7000 FT / darabért lehet venni.

ki venne sima lámpákat????? <_<

Hát ja,értem amit mondasz.

A tuning, lámpasötétítés rovatba is írtam elkeseredésemben, kivi lennék a véleményedre, nézd meg légyszi.

Link to comment
Megosztás:

Nemértem: "abdul8 Fórumozik: 2009-04-07"

De mindegy is: Isten éltesse!!

Azért írtam,hogy most jött ,mert 2009 áprilisban regisztrált és 2009 augusztus óta nem írt.

Most viszont írt és egyből szülinapja is lett!Csak feltünt,hogy szülinapos és

ráadásul az én korosztályom,nem bántásképp írtam egyáltalán!

Link to comment
Megosztás:

Azért írtam,hogy most jött ,mert 2009 áprilisban regisztrált és 2009 augusztus óta nem írt.

Most viszont írt és egyből szülinapja is lett!Csak feltünt,hogy szülinapos és

ráadásul az én korosztályom,nem bántásképp írtam egyáltalán!

Nincs semmi bántó, figyelmes vagy ennyi! <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem lesz eladó nJoy első fényszóróm egy pár, amint megérkezik végre a projektoros helyette. Remélhetőleg 1 héten belül... :P

Mennyit kérsz érte,milyen állapotù?

Bá a legrosszabbkor adod el, mert pénzem nem nagyon van jelenleg <_<

(most született a kisfiam,kocsi szerviz, majd műszaki hamarosan,tilos parkolásért meg most adtam fel 30ezret :angry:

Meg nem tom pénzzé tenni az enyémeket sem hirtelen és így gáz...

Azért viszonyításképpen írd meg lécci mibe fáj.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.