Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szerintem sem jó a váltó, a 0 km-es Astrán is akad a hátramenet, neked minden akad minden irányba. Lehet nem mindegyik ilyen, de sok igen. :D

Sok kocsi váltója ennél rosszabb, ez legalább nem lötyög, s nem jár hosszú úton.

A hátramenet néha recseg, de arra is meg van a megoldás, csak kicsit macerás. De ez legyen a legnagyobb gondja. Ha kiszolgálja a kocsit, akkor no problem. :D

Link to comment
Megosztás:

túléled. én is túléltem... ha akarsz tanácsot, vagy csak beszélgetni akkó hijjá fel :D

No megjött a kis kártékony B) .Egy hét münichben,abból minden nap ivászat,egy két estére nem is emléxek,kicsit helyrerakott... :)

dscf6038.jpg

Na itt már baj volt :D

Csunnnya világez... :D

Link to comment
Megosztás:

Mi készülünk munkatársammal. Haverja ott szerelő és megpróbál valami kártyát intézni a 7végére. Jó lenne ott lenni, a hétvégi futam is nagyon ott volt.

Az ülő, álló hely ingyen lesz. Csak a VIP-ért kell fizetni. Parkolás nem tudom hogy működik.

Link to comment
Megosztás:

Ákos!

A Combo egyenlőre nem világít.

Remélem ez így is marad. :D

Köszi a segítséget.

Üdv. Tomi

pont most akartam írni neked hogy namivan?

OK, szurkolok hogy jólegyen :D

Szivi :)

UI: a süti bombasztikus volt! járhatnál sürübben felénk B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.