Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én múlt nyáron 2200km-t tettem a bringába, az több mint 3 tank benzin! :D

Napi 27 km-en az átlagsebességem 23-29 között van, széliránytól függően. Ha kifogok egy traktort, akkor szélárnyékban 35-40-et tekerek. :D

Én 20 perccel kelek korábban a tekerés miatt.

Egyébként néhány hónapig jártam biciklivel reggel 4-re is. Akkor még nem volt autóm. Igaz az csak 3 km volt kb. Sapka, kesztyű és nincs baj...

ennyi... :)

csak a kényelem nagy úr .... ,szerintem mindenkinél B)

Link to comment
Megosztás:

Meg bemutatták az új Zafira Tourert!Nem ,ne szaladjatok a szalonokba,még nem árulják! :)

Ha olyan lesz mint az új Meriva ! :D

Öt személyes és egész hátulra nyúlik az a sínes fém közép konzol, box (nem kiszedhető, fix). Szerintetek hova a pék tökébe rakja az ötödik utas a lábát? Ezt nagyon komolyan el b...ták! :D

Link to comment
Megosztás:

:) Nem is jelentkeztem a tegnapi hírekkel! Katasztrófavédelmi gyakorlat volt Solton. Rengeteg tűzoltó, 7 tűzoltó autó, meg rendőrök stb...

Majdnem Zozor-ék is jöttek, csak nem lett nekik engedélyezve a megyehatár átlépés! B)

Közelről vettem hogy vágnak szét egy autót és kimentettek két "sérültet"....

A B oszlop és a hátsó ajtó szétfeszítése az annyi mint egy szelet kenyér levágása késsel. Jó erőben van a gép.

Szóval látványos volt. De az biztos, hogy ha a tűzoltóknak az az utasítás hogy ki kell szedni az embert, akkor nem érdekli őket, hogy marad-e az autóból valami.

Persze jogos, csak mégis....

Nna, erről nem tudtam- ha érdekel valami a témában, segíthetek ám! :D

Jaja, 720bar nyomáson dolgozik a ketyere... :D Amúgy nem mindig kell szétvágni, sokszor elég, ha a tetőt vágjuk le- vagy csak felhajtjuk. Báár, így is mindegy a vasnak akkor már... :D

Link to comment
Megosztás:

ilyet még nem. pestiek előnyben. megint a vidéki szívja meg. itt nincs mire csatlakozni.

Miért? Nálatok nincs villany vezeték az utcán???

Mindenre találunk megoldást.....

Csak szólj,és máris elkezdünk "agyalni" a dolgon :D

Nem pesti vagyok,hanem pestmegyei.

Link to comment
Megosztás:

Nna, erről nem tudtam- ha érdekel valami a témában, segíthetek ám! B)

Jaja, 720bar nyomáson dolgozik a ketyere... :D Amúgy nem mindig kell szétvágni, sokszor elég, ha a tetőt vágjuk le- vagy csak felhajtjuk. Báár, így is mindegy a vasnak akkor már... :D

Akkor már tényleg mindegy!

Ha már vágtok.... akkor rendesen vágtok.

Minden tiszteletem a tiétek!!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Nna, erről nem tudtam- ha érdekel valami a témában, segíthetek ám! :)

Jaja, 720bar nyomáson dolgozik a ketyere... :D Amúgy nem mindig kell szétvágni, sokszor elég, ha a tetőt vágjuk le- vagy csak felhajtjuk. Báár, így is mindegy a vasnak akkor már... :D

Köszi! Szólok, ha lesz valami!

Most értünk vissza egy balesettől. 51-esen félpályás útzár Solt és Apostag között. Kamionos letúrta a személyautót az árokba hátulról.

A kamionos volt felháborodva, hogy már megint ellenük van ez az egész! Szerencsére nem kellett embert kivágni, de az autó gazdasági totálkár...

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Szólok, ha lesz valami!

Most értünk vissza egy balesettől. 51-esen félpályás útzár Solt és Apostag között. Kamionos letúrta a személyautót az árokba hátulról.

A kamionos volt felháborodva, hogy már megint ellenük van ez az egész! Szerencsére nem kellett embert kivágni, de az autó gazdasági totálkár...

Nem irigylem a munkátokat.....

Gondolom ez még semmi a többihez képest.

Link to comment
Megosztás:

Nem irigylem a munkátokat.....

Gondolom ez még semmi a többihez képest.

Hogy utálnak minket mikor kimegyünk egy káresethez. Maximálisan megértem az érintetteket. Én is elküldeném a pics...a

a tv-seket. Kétszer majdnem megvertek, az kemény volt. Védtem a kamerát. De hát nekem meg ez a munkám. Főnöki utasításra készítem a képeket. :D

Valóban vannak csúnya dolgok is, azokról nem kell beszélni...

Link to comment
Megosztás:

Hogy utálnak minket mikor kimegyünk egy káresethez. Maximálisan megértem az érintetteket. Én is elküldeném a pics...a

a tv-seket. Kétszer majdnem megvertek, az kemény volt. Védtem a kamerát. De hát nekem meg ez a munkám. Főnöki utasításra készítem a képeket. :D

Valóban vannak csúnya dolgok is, azokról nem kell beszélni...

Mindenkit meg lehet érteni. Te a munkádat végzed.

Ő pedig zaklatott ideg állapotban van,és persze ilyenkor nem tud magán uralkodni.

Csak azt nem értem miért titeket akarnak állandóan bántani?

Keressen magának egy téglafalat,és kezdje azt ütni,vagy a saját hülye fejét.

Link to comment
Megosztás:

Hogy utálnak minket mikor kimegyünk egy káresethez. Maximálisan megértem az érintetteket. Én is elküldeném a pics...a

a tv-seket. Kétszer majdnem megvertek, az kemény volt. Védtem a kamerát. De hát nekem meg ez a munkám. Főnöki utasításra készítem a képeket. :D

Valóban vannak csúnya dolgok is, azokról nem kell beszélni...

hát, hogy őszinte legyek, minden tiszteletem a tied, nem valószínű, hogy tudnám csinálni. sőt biztos.

Link to comment
Megosztás:

hát, hogy őszinte legyek, minden tiszteletem a tied, nem valószínű, hogy tudnám csinálni. sőt biztos.

Igazából ez úgy működik, hogy mikor ilyen van, akkor le sem veszem a szemem a kamera keresőjéről, és akkor olyan mintha tv-t néznék. Majdnem.

Úgy nem olyan rossz. Kis városban vagyunk, így szerencsére azért ritkán megyünk durva dolgokhoz, csak akkor meg mindig attól félek, nehogy ismerős legyen...

De nem kell ám ezt ilyen tragikusan felfogni, én ha nem bírok valamit akkor messzebb mehetek. A hivatásos szervek nem..., na az a durva.

Persze ők hozzászoknak, csak kérdés az, hogy hány év múlva jön ki a gyomorideg és a többi...

Link to comment
Megosztás:

Igazából ez úgy működik, hogy mikor ilyen van, akkor le sem veszem a szemem a kamera keresőjéről, és akkor olyan mintha tv-t néznék. Majdnem.

Úgy nem olyan rossz. Kis városban vagyunk, így szerencsére azért ritkán megyünk durva dolgokhoz, csak akkor meg mindig attól félek, nehogy ismerős legyen...

De nem kell ám ezt ilyen tragikusan felfogni, én ha nem bírok valamit akkor messzebb mehetek. A hivatásos szervek nem..., na az a durva.

Persze ők hozzászoknak, csak kérdés az, hogy hány év múlva jön ki a gyomorideg és a többi...

Sajnos nem lehet mindent megszokni....

Van egy lánglovag barátom a csepeli laktanyában,na ő is mesélt egy-két csúnya dolgot....

Link to comment
Megosztás:

Viszont ma azt hittem dobok egy hátast.Tegnap városban kocsikázgattam (intéztem a dolgaimat),bekapcsoltam a fűtő ventilátort, és átkapcsoltam arra a állásra,aminél a középső nyílásokon jön a levegő.Pár másodperc múlva ki is kapcsoltam,és lehúztam az ablakot,mert oltári bűz jött ki belőle. :D Ma amikor ellenőriztem az olajszintet,meg a hűtő víz szintet,láttam,hogy egy VAKONDOK feküdt hanyatt a levegő szűrő mögött.de azt hittem mindjárt elhányom magam,olyan büdös volt szegény.

Egyszerűen nem tudom,hogyan mászhatott fel oda?

Felvitte a macska vagy valami állat! :)

Sajnos nem lehet mindent megszokni....

Van egy lánglovag barátom a csepeli laktanyában,na ő is mesélt egy-két csúnya dolgot....

Eddig is tudtam hogy a mentősöknek,tűzoltóknak nem lehet könnyű,de tegnap találtak itt munkahelyemnél egy hullát!Kb 1 hete lehetett itt a napon!

Mikor vitték el,jöttem rá,hogy hullaszállító sem lennék semmi pénzért... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,múltkor érdeklödtem nálatok a hátsó ajtó lámpakapcsoló berakással kapcsolatban.

Sajnos nem sikerült a vezetékeket kihalásznom ugymond,és ezzel kapcsolatban érdeklödnék,hogy hogy lehet lebontani a müanyag burkolatot mert sehogy nem tudtam,eltörni meg nem akartam.

Hol vannak a felfogatoi a müanyagoknak?

Köszönöm a segitséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,múltkor érdeklödtem nálatok a hátsó ajtó lámpakapcsoló berakással kapcsolatban.

Sajnos nem sikerült a vezetékeket kihalásznom ugymond,és ezzel kapcsolatban érdeklödnék,hogy hogy lehet lebontani a müanyag burkolatot mert sehogy nem tudtam,eltörni meg nem akartam.

Hol vannak a felfogatoi a müanyagoknak?

Köszönöm a segitséget.

Azt hiszem az extra felszerelések rovatban írta valaki, hogy neki bontással lett meg az egyik oldalon. Őt keresd meg, tuti tudni fogja!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.