Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Neked bevált ez a patronos? Én több félét próbáltam, de büdi maradt tőle..

Én olyat használok, amit a járatokba kell fújni. Nem hab, azt óvatosan kell fújni, akkor nem lehet gond....

aha,tök jó..

tavaly is ilyet kapott ,annyi hogy én még hagyom kb 10-15 percet ketyegni,miután már nem jön

Link to comment
Megosztás:

Hogy a fenébe ne érintene!

De azzal, hogy egy csomó ember szarakodik a városokban egy demonstráció miatt, még nem változott semmi!

Szerinted odafent a nagykutyákat érdekli, hogy felvonulás és káosz volt Debrecenben?

Hát pont leszarják! Akkor, értelme volt? SEMMI!

de valahol el kell kezdeni.

Link to comment
Megosztás:

tegnap beleforgott a 10.000 km be az órám.

február elsején vettem, március közepéig csak hébehóba használtam, március végén került bele a gáz.

és még müükkööddiik :D

a gázba is már több mint 7.000 km van.

meghibásodásaim 10.000 km alatt:

egyszer kigyulladt a motorkontrol. elötte iszonyat felhőszakadás volt, - főtengely jeladó hibát írt, azóta se jött elő a hiba.

Klima kondenzviz nem folyik ki rendesen, emiatt párásodik az autó a klima lekapcsolása után - szerintem a pollenszürő is elázik ilyenkor. ez egy közel 1 napos meló, szerintem a jövőhéten megjavítjuk :D

csöpög a váltóolajam, a bal féltengely szimeringnél. jövőhéten ez is meglesz.

egyszer leállt. iszonyat retkes volt a fojtószelepem, megpucoltam 5 perc alatt. azóta hibátlan

Jobb féknyereg porvédő gumija leszakadt, szerintem évek óta így járhattak vele, mert szétrohadt a dugattyú benne, bontott nyereg csere ( 10.000 Ft )

Elöl elkopott a fékbetét, és válla volt a tárcsának - csere

szétrohadt a kipufogódob hátul, még a gyári volt rajra, csere.

motorolaj fogyasztásom a 10.000 km alatt: 1 liter azt olyan 5.000 km nél töltöttem bele. tegnap lecseréltem az olajat, de nem néztem meg hogy mennyi van benne... ( gyári opelolajat kapott, 5w30 ast )

hát ennyi :D szerintem hibátlan...

Link to comment
Megosztás:

tegnap beleforgott a 10.000 km be az órám.

Klima kondenzviz nem folyik ki rendesen, emiatt párásodik az autó a klima lekapcsolása után - szerintem a pollenszürő is elázik ilyenkor. ez egy közel 1 napos meló, szerintem a jövőhéten megjavítjuk :D

szerintem hibátlan...

Egyelőre nincs ilyen gondom de érdekelne nagy vonalakban , hogy miket kell szétbontani a "duguláselhárításhoz"

Egyébként 2009 novembere óta kb.12000 km futás alatt csak 1 EGR csere volt (az első 300km után) :D ráadásul már mahinálva volt, mint kiderült...

Önszorgalomból megejtettünk 1 szívó oldali koromtalanítást, de az sem volt még annyira vészes.

Lekopogom kopp-kopp-kopp...csak tankolás és olajcsere.

Eddig minden kafa.

Link to comment
Megosztás:

tegnap beleforgott a 10.000 km be az órám.

február elsején vettem, március közepéig csak hébehóba használtam, március végén került bele a gáz.

és még müükkööddiik :D

a gázba is már több mint 7.000 km van.

meghibásodásaim 10.000 km alatt:

egyszer kigyulladt a motorkontrol. elötte iszonyat felhőszakadás volt, - főtengely jeladó hibát írt, azóta se jött elő a hiba.

Klima kondenzviz nem folyik ki rendesen, emiatt párásodik az autó a klima lekapcsolása után - szerintem a pollenszürő is elázik ilyenkor. ez egy közel 1 napos meló, szerintem a jövőhéten megjavítjuk :D

csöpög a váltóolajam, a bal féltengely szimeringnél. jövőhéten ez is meglesz.

egyszer leállt. iszonyat retkes volt a fojtószelepem, megpucoltam 5 perc alatt. azóta hibátlan

Jobb féknyereg porvédő gumija leszakadt, szerintem évek óta így járhattak vele, mert szétrohadt a dugattyú benne, bontott nyereg csere ( 10.000 Ft )

Elöl elkopott a fékbetét, és válla volt a tárcsának - csere

szétrohadt a kipufogódob hátul, még a gyári volt rajra, csere.

motorolaj fogyasztásom a 10.000 km alatt: 1 liter azt olyan 5.000 km nél töltöttem bele. tegnap lecseréltem az olajat, de nem néztem meg hogy mennyi van benne... ( gyári opelolajat kapott, 5w30 ast )

hát ennyi :D szerintem hibátlan...

Ez Opel betegség???

Nekem gariban cserélték egyszer, most meg már megint könnyezik, egyenlőre nem foglalkozok vele, amíg nem csöpög...

Link to comment
Megosztás:

Ez Opel betegség???

Nekem gariban cserélték egyszer, most meg már megint könnyezik, egyenlőre nem foglalkozok vele, amíg nem csöpög...

ez az autó 9 éves és 114.000 km-t futott ebből 104.000 km-t elég mostoha körülmények között...

én nem tartom ezt opel betegségnek :D

minimális olajpára lehet a váltón - motoron, az normális. de nekem már van csepp is a parkolóba....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.