Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hali!

Olyan dologgal fordulnék hozzátok, hogy egy 1.4 es benzines 5 ajtós astrám van, hátul a dobféket lecseréltem tárcsára, de most meg nem találok hozzá sehol sem hátsó féktárcsát csak betétet. Tárcsát kéne cserélnem rajta mert a vastagsága már közelít az 5 milihez. ha jól tudom 6mm körül nem árt lecserélni. hol lehetne kapni? milyen árban? brembo max érdekelne igazán mert elől az van!

Szia! Ugye nem sokat mentél 5-6mm-es tárcsával? A minimum 8mm. :D

Link to comment
Megosztás:

no, én meg leírom ami a lelkemet nyomja:

Bennem rettenet harcok dúlnak. az egyik énem azt mondja hogy lapátra a Zafirával, a másik énem meg azt hogy eszemmbe se jusson eladni.

Ez még abba is nyilvánul meg, hogy tegnapeslött felraktam a hastználtautóra, majd tegnap levettem. ma visszaraktam.

Nem tudom eldönteni hogy mi a helyes.

Pénteken megvan a Vectra ( ma kifizettem, pénteken lesz adásvételi akkor már el tudom hozni ), 3 autó nem fér be a kertbe, ugyhogy valamit ki kell találnom :D

Az a helyzet hogy a Zafival közösen megtett 18.000 km alatt nagyon megszerettem. Nagy , kényelmes, jó a futómüve ( ######án billeg, és a kátyúkat leszarja ) pakolható, és ott merem hagyni bárhol.

egy dolog van amitől rosszul vagyok: a motorja. aki a zafirába engedte beleszerelni az 1.6 os motort annak a kurvaannyát.... ( a Honda nem véletlenül csak 1.8 assal árulta az egyterüjét 140 LE vel. ) De ez is megszokható, egyszerüen meg kell tanulni kezelni a tudását az autónak. Én már megtanultam.

A gázzal meg maximálisan meg vagyok elégedve, máég úgy is hogy 10 litert eszik. Rettenet mennyiségü pénzt spóroltam meg vele.

Már 16.000 km-t mentem gázzal, megjártam 2x horvátországot, ausztriát, szlovákiát. Meg magyarországot egy párszor

Szóval ennyi, vergődök, nem tudom hogy milesz, mi legyen.... :P

nincs igazság :D

Akkor rád nem igaz az az autós mondás, hogy kétszer örül az ember az autójának. Amikor veszi meg amikor eladja. :P

Link to comment
Megosztás:

mert Ti jól éltek,

???????????????

Ugyanúgy itt élek Magyarországon, mint Te ,(gyorsan be is írom a tartózkodási helyhez! :P) csak munkámból adódóan

kell kijárnom Romániába.Sajnos már azt sem sokáig,mert jön az év vége és kedves

munkáltatónk megint felvetette,hogy nagyon sokan vagyunk,elég lenne kevesebb

alkalmazott is! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.