Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ezt láttátok??

nem politizálunk.... elolvassuk, kurvaanyázunk magunkba, oszt ennyi... ;)

:)

alapvetően, ha 20 ezer / év / auto, akkor simén megveszem mind a kettőre.... de egy autóra nem sok. az azért kibirható, főképp ha korlátlanul lehet használni az összes autópályát....

én 1 év alatt közel kifizettem az éves matricát, csak megosztva, mindig arra vettem amivel menni akartam...

így legalább lehet menni mindennel mindenhová :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem politizálunk.... elolvassuk, kurvaanyázunk magunkba, oszt ennyi... :)

:)

alapvetően, ha 20 ezer / év / auto, akkor simén megveszem mind a kettőre.... de egy autóra nem sok. az azért kibirható, főképp ha korlátlanul lehet használni az összes autópályát....

én 1 év alatt közel kifizettem az éves matricát, csak megosztva, mindig arra vettem amivel menni akartam...

így legalább lehet menni mindennel mindenhová :lol:

Hozok jó hírt is ;)

Mégsem 30e!

Link to comment
Megosztás:

nem politizálunk.... elolvassuk, kurvaanyázunk magunkba, oszt ennyi... ;)

:)

alapvetően, ha 20 ezer / év / auto, akkor simén megveszem mind a kettőre.... de egy autóra nem sok. az azért kibirható, főképp ha korlátlanul lehet használni az összes autópályát....

én 1 év alatt közel kifizettem az éves matricát, csak megosztva, mindig arra vettem amivel menni akartam...

így legalább lehet menni mindennel mindenhová :lol:

Az OK, hogy te jól jársz, mert eddig is vetted a pályamatricákat, de annak a nem kevés embernek, aki alig-alig téved fel az autópályára ez megint csak plusz kiadás. És őszintén szólva már nálam is k..vára kezd elszakadni a cérna, hogy meddig akarják még rólunk lehúzgálni az újabb és újabb bőrt.

Link to comment
Megosztás:

Az OK, hogy te jól jársz, mert eddig is vetted a pályamatricákat, de annak a nem kevés embernek, aki alig-alig téved fel az autópályára ez megint csak plusz kiadás. És őszintén szólva már nálam is k..vára kezd elszakadni a cérna, hogy meddig akarják még rólunk lehúzgálni az újabb és újabb bőrt.

Igaza van Uhuhu-nak, ne politizáljunk.... én is csak első kirohanásból tettem fel, vegyétek úgy, mint FYI. Ne folytassuk, még mielőtt baj lesz... :lol: Tudom fizetni a részletet, tudom fizetni a benzint, az adókat, van munkám, van hol laknom, van kajám, van ruhám, és egészséges vagyok. Pofám befogom!

Link to comment
Megosztás:

Igaza van Uhuhu-nak, ne politizáljunk.... én is csak első kirohanásból tettem fel, vegyétek úgy, mint FYI. Ne folytassuk, még mielőtt baj lesz... :lol: Tudom fizetni a részletet, tudom fizetni a benzint, az adókat, van munkám, van hol laknom, van kajám, van ruhám, és egészséges vagyok. Pofám befogom!

Egyetértek, kár belemenni, én is mindig megbánom, ahogy most is, csak hirtelen felszaladt a pumpa. Ezért nem is nagyon szoktam még csak elolvasni se ilyen híreket, mert csak felidegesítem magam.

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek, kár belemenni, én is mindig megbánom, ahogy most is, csak hirtelen felszaladt a pumpa. Ezért nem is nagyon szoktam még csak elolvasni se ilyen híreket, mert csak felidegesítem magam.

ezzel én is így vagyok....

alapvetően egy a baj, hogy mostmár nincs olyan nap hogy ne járna a fejembe az egyetlen mondat: menni innen de jó messzire....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a távfény/refi vetítését be lehet állítani? Nekem most jobbra fel tolja nagyon és kicsit lejjeb illetve balra kellene állítani. (Mellesleg jobb lenne, ha jobban pirítaná azokat a szembejövőket akik kisütik a szemem) Gondolom a lámpám felépítése olyan mint a Gastra-nak (ja amúgy xenonos lámpatest)

Köszönöm!

Az útdíjhoz: nekünk 3 autó van a családban, de talán még így is meg fogja érni. Viszont papám az elmúlt 2évben kb 3x volt autópályán. Neki már kevésbé lesz gazdaságos...

Link to comment
Megosztás:

Enyém 07/12 és 71e km, de ez sem sokkal több, normál használat ez.

Nem is sokallom. Inkább az állapotát csodálom. Ismerősi körben van két KPM-... rendszámos ugyanilyen színű és egy világosabb kb. egyforma km-el. 150k-160k. A sötétebből a motor akar kiesni, újkorától ukrán benzinnel megy, nem tudom ,van-e összefüggés. A másiknak nincs egy ép eleme sem és hiányzik a dísztárcsa, a műanyag küszöbborítás és a lökhárító alsó koptatója. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez mindig attól függ, hogy kinek mekkora érték az autó, mennyire kötődik érzelmileg hozzzá.

A papám autóját meg lehetne nézni: 120.000 km, 6 éves, és olyan mintha 1 perce gurult volna ki a szalonból. egy karc sincs rajta.

Én is eléggé vigyázok rá, bár már fele annyira sem mint egy pár éve, de azért még nekem sincs sok takargatn valóm :lol:

én rosszul is érezném magam egy leszakadt szarban....

Link to comment
Megosztás:

Nem is sokallom. Inkább az állapotát csodálom. Ismerősi körben van két KPM-... rendszámos ugyanilyen színű és egy világosabb kb. egyforma km-el. 150k-160k. A sötétebből a motor akar kiesni, újkorától ukrán benzinnel megy, nem tudom ,van-e összefüggés. A másiknak nincs egy ép eleme sem és hiányzik a dísztárcsa, a műanyag küszöbborítás és a lökhárító alsó koptatója. :lol:

Ahogy uhuhu is írta ez egyénfüggő, hogy milyen állapotban van.

Én hidegben nem pörgetem, és télen sem fűtők addig amíg a motor nem meleg...

Külsőre meg vigyázni kell ugyanúgy...

Link to comment
Megosztás:

Ahogy uhuhu is írta ez egyénfüggő, hogy milyen állapotban van.

Én hidegben nem pörgetem, és télen sem fűtők addig amíg a motor nem meleg...

Külsőre meg vigyázni kell ugyanúgy...

Azzal,hogy nem fűtesz addig míg be nem melegszik,mennyivel előbb éri el az üzemi hőfokot?

Link to comment
Megosztás:

Azzal,hogy nem fűtesz addig míg be nem melegszik,mennyivel előbb éri el az üzemi hőfokot?

Ezelőtt héten általában -5 fokban indultam, amíg kijártam, az volt kb 2 perc, majd onnét kb 5km mire elérte az üzemi hőfokot. (kb)

De ehhez tudni kell, hogy van egy 1.5 km-es szakasz, ahol szinte motorféken, vagy néha egy kis gázzal megyek, akkor nem is melegszik szinte a motor...

Amikor fűteni szoktam, akkor 7-8km is kellett neki, de nem próbáltam most, úgyhogy az nagyon kb adat.

Link to comment
Megosztás:

Autószerelő haverom mondta:

Franciát, Fordot, Fiátot, F..t ne vegyél....Az autó a német és a japán.... :lol:

Én meg egy másik fórumon azt olvastam, hogy 2000 utáni autót nem szabad venni. Ez legalább akkora balgaság mint a szerelő haver mondása. ;)

A Puntónak éppen a csomagtartója érdekelt volna, pont (Punto) arról nem tettek fel képet. A 264 l-s tér gondolom 0-ra redukálódott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.