Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Napra pontosan, 1989 12.14.-én hoztam, a csepeli Merkúr telepről. (a régi telepről)

2010.12.14.-én vitte el az autóbontó..... :lol:

470E km után, fúrás, gyűrűzés nélkül, csak gyertya, olaj, víz, szűrő, gumi csere....

A miénk 1990-ben lett forgalomba helyezve, hozzánk 2003-ban került, azután hogy megszereztem a jogsit. Az előéletét nem nagyon ismerem, mióta nálunk van egyszer a hengerfejtömítés adta meg magát, egyszer meg eltört egy elöregedett vízcső. Ezen kívül csak a szokásos fogyó, kopó alkatrészek lettek cserélve. Soha nem hagyott cserben, elpusztíthatatlan gépek. Azóta mondhatni már "nyugdíjas", mióta tavaly megvettem az Astrát már nem sokszor hagyta el a falut, csak apám szokot elszaladgálni vele itt helyben. De ragaszkodunk hozzá, én is sajnálnám eladni.

Link to comment
Megosztás:

A miénk 1990-ben lett forgalomba helyezve, hozzánk 2003-ban került, azután hogy megszereztem a jogsit. Az előéletét nem nagyon ismerem, mióta nálunk van egyszer a hengerfejtömítés adta meg magát, egyszer meg eltört egy elöregedett vízcső. Ezen kívül csak a szokásos fogyó, kopó alkatrészek lettek cserélve. Soha nem hagyott cserben, elpusztíthatatlan gépek. Azóta mondhatni már "nyugdíjas", mióta tavaly megvettem az Astrát már nem sokszor hagyta el a falut, csak apám szokot elszaladgálni vele itt helyben. De ragaszkodunk hozzá, én is sajnálnám eladni.

Az enyém, már megette a kenyere javát. Hengerfejtömítés, fúrás, gyűrűzés, nagy generál várt volna rá.

Szerettem, de se biztonsági, se kényelmi szempontból nem volt korszerű. Gázzal ment 270e km-t.

Már nem tudtam 9 alá menni vele! Ette az olajat. Füstölt.

Műszakin is úgy ment át, hogy le sem írom...

21 év, elég volt neki. Kb 200e kellett volna rákölteni, és akkor is csak egy öreg keleti maradt volna.

Bár, az alkatrész olcsó hozzá. A fent tartása, kevés pénzből kijött.

De mindig volt vele valami. A fűtéscsap évente.

Mindezek ellenére, szerettem. Benne volt a fél életem. A jó is, a rossz is.

Lehet, hogy levélnehezékként, vagy gemkapocsként született újjá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.