Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszi. :) Akkor ezek szerint a Hu 46-os jó?

Nemtom :)

Nekem pl olyan kulcsom van amihez a HU100A-s kellene (2.kép)

Egyébként én is filóztam rajta de mivel nekem van váltózár is így annak a kulcsa mellett már nincs értelme igazán.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma a családba került egy Astra G, 2007-es évjárat, elméletben 90.000 kilométeres futásteljesítménnyel, Z16XEP motorral. Utóbbival kapcsolatban kérdeznék: a szerviz intervallumok között azt láttam, hogy ennél a típusnál 120.000 km van megadva. Rosszul értelmezem, vagy valóban kétszer annyit képes futni egy vezérlés szettel ez a motor, mint például egy X16XEL? A 120.000 km csak a szíjra érvényes, vagy a görgőkre és a vízpumpákra egyaránt?

Más. Milyen olajat ajánlotok ehhez a motorhoz? Úgy látom, 5W30 a gyári ajánlás, 30.000 km-es intervallumokban cserélve. No, ez utóbbi gondolom egy vicc.

Ez a motor nem szíjas, hanem láncos.
Link to comment
Megosztás:

nem úgy értettem :)

saját motorja az opelnak ,na így :)

Ja, vagy úgy!

Opelnek az a saját dízel motorja, amelyiket némi módosítás után éppen beleteszi. Alapoktól kezdve saját fejlesztésű nincs. Van Isuzu alapú és volt FIAT eredetű (a már megszűnt 1.9).

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem: ki akarom cserélni a kulcsot bicskakulcsra (12 dollár az ebayen), de nem tudom, melyik fajta. Va nolyan, hogy HU 46, HU 100 A, HU 100 Y n 28, Hu 43..... honnan tudom, melyik ez?

köszi

Ha meglesz, küldj róla képet légyszi, meg hozd el Vadkertre... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.