Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A 15.00 jó lesz?? Tőlem maradhat, csak 18.00 kor át kell vennem a jegyeket.... Nem tom a Lurdytól mennyi idő átkeveregni a Madách kamarához (Örkény színház) a madách térre...

Vasárnap olyantájt nincs nagy forgalom. Max 15-20 perc alatt sztem oda lehet érni... Vagy még annyi se.

Link to comment
Megosztás:

Ha így haladunk kicsi lesz a parkoló :) Most jöttem a szervízből. Ingyen olajszűrő és munkadíj, "csak" az olajat kellet fizetni. Szörnyű, hogy a tulajt ennnnyyyire! hülyének nézik. A számla a nem egészen 4 liter olajért 16.136-HUF. Azért az olaj tiszta volt. Nem fáradt olajjal felhígított hordóból nyomták. Érdekes lehet új autósoknak, hogy az 1500-2000 közötti olajcsere jogos-e. Az én gépemből 1570 után koromfekete lötty jött le. Szerintem mindenképpen kell és oldjátok meg magatok, mert ennyi pénzért a legjobb olajat is megkapjátok. a "szervízjelző" ezt úgy sem jelzi.

Link to comment
Megosztás:

Ha így haladunk kicsi lesz a parkoló :) Most jöttem a szervízből. Ingyen olajszűrő és munkadíj, "csak" az olajat kellet fizetni. Szörnyű, hogy a tulajt ennnnyyyire! hülyének nézik. A számla a nem egészen 4 liter olajért 16.136-HUF. Azért az olaj tiszta volt. Nem fáradt olajjal felhígított hordóból nyomták. Érdekes lehet új autósoknak, hogy az 1500-2000 közötti olajcsere jogos-e. Az én gépemből 1570 után koromfekete lötty jött le. Szerintem mindenképpen kell és oldjátok meg magatok, mert ennyi pénzért a legjobb olajat is megkapjátok. a "szervízjelző" ezt úgy sem jelzi.

Én ha jól emlékszem 8-9000-et fizettem erre az ajánlott olajcserére márkaszervízben... Akkor úgy látszik szerencsés voltam? Egyébként addigra nekem is fekete volt az olaj...

Link to comment
Megosztás:

jöhetne valaki a vezetők közül is, és akkor még ma tag lennék. Míg meg nem gondolom magam :)

Skaccok!

Becsengettem a lét, remélem jövő héten már lesz valami látszatja is. Matrica meg satöbbi. :supz: Amusing, addig majd meggyőzünk valami főnöket, hogy gyöjjön el. Aztán fizethetsz.... Persze addig is meggyőzheted magad. :)

Link to comment
Megosztás:

Huha jol elfelejtettem lesni a topikot:(

ensuldigum!

Steve ha olvasod akkor a válaszom annyi hogy lehet uj auto g astra lesz és azt a 3 szögletü futurisztikus csunyaságot tuti nem akarom tekergetni mert nekem nagyon nem teccik ! formára leginkább! auto vásárlást nem kormány alapján csinálja az ember de ebben az esetben én most ezt a kormányt nagyon utálnám mégha az auto maga király is lenne...ennyi kb :)

Link to comment
Megosztás:

Huha jol elfelejtettem lesni a topikot:(

ensuldigum!

Steve ha olvasod akkor a válaszom annyi hogy lehet uj auto g astra lesz és azt a 3 szögletü futurisztikus csunyaságot tuti nem akarom tekergetni mert nekem nagyon nem teccik ! formára leginkább! auto vásárlást nem kormány alapján csinálja az ember de ebben az esetben én most ezt a kormányt nagyon utálnám mégha az auto maga király is lenne...ennyi kb :)

Nekem teljesen bejön a gyári kormány formája. Sztem szép... Bőrben meg még jó is a fogása, meg picit vastagabb is :wink: Kár, hogy nekem nem olyan van.

Link to comment
Megosztás:

Hmmm...hát ha ilyen árak vannak amiket írtok akkor az én szerelőm nemis drága!

30 rugóért olajat, olajszűrőt, levegő -és pollenszűrőt, benzinszűrőt, meg gyertyákat cserélt. Átnézte az autót alul, felül, mindenütt mielőtt kimentünk a nyáron Olaszba! Ugye ez nem olyan rossz! :)

Az oil félszinti 5w -40. Asszem Mobil1

Link to comment
Megosztás:

jöhetne valaki a vezetők közül is, és akkor még ma tag lennék.

Kedves Amusing kolléga ezt tényleg komolyan gondolta....mert most du. felhívott, hogy merre is van a Lurdy? Elnézte a dátumot, azt hitte, ma lesz az Astra-G találkozó!!:smt100

Nem baj, legalább lelkes és tuti, hogy eljön áprilisban is! Nem tudom, Fabro tettestárs vele volt-e? :)

Csak nehogy megsértődjön, hogy kiadtam!!! :smt014

Link to comment
Megosztás:

....Steve ha olvasod akkor a válaszom annyi hogy lehet uj auto g astra lesz és azt a 3 szögletü futurisztikus csunyaságot tuti nem akarom tekergetni mert nekem nagyon nem teccik ! formára leginkább! auto vásárlást nem kormány alapján csinálja az ember de ebben az esetben én most ezt a kormányt nagyon utálnám mégha az auto maga király is lenne...ennyi kb :)....

Persze-persze. Érdeklődéssel várom a fejleményeket :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.