Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jól beszélsz Nyuszi, minden szavad igazság!!! ;)

Itt próbál az ember vidám lenni, aztán lebaccák. Telo, speciel én anno az "öreges szín" megjegyzésedre ígértem elfenekelést, de az is csak vicc volt. Erre utaltam visza, mert annak idején nem reagáltál erre a halálosan komoly fenyítésre. :D Hiába ...nem figyelsz a sima, mezei sexiotagok lelkivilágára :lol: :lol: :lol:

Na félre ezzel a hülyeséggel, próbálj, próbáljunk kicsit lazább lenni, nem kell sértődösködni, mostanában sokan túl komolyan veszik ezt az egészet meg magukat is.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem se az előzővel, se ezzel nem volt ilyen problémám. Mondjuk az is igaz, hogy reggel a garázsban 1szál pólóban ülök be, miután elfogyasztom a reggeli tejeskávémat az autó mellett. :lol:

De azért szoktam kinn is éjszakázni autóval.

Érdekes, eddig az volt a tapasznyalatom (reptéri tap.), hogy a másik nagy német márka kocsijai hajlamosak a befagyásra (beleértve a skoderátor és szeját márkát is).

Link to comment
Megosztás:

Itt próbál az ember vidám lenni, aztán lebaccák. Telo, speciel én anno az "öreges szín" megjegyzésedre ígértem elfenekelést, de az is csak vicc volt. Erre utaltam visza, mert annak idején nem reagáltál erre a halálosan komoly fenyítésre. :D Hiába ...nem figyelsz a sima, mezei sexiotagok lelkivilágára :lol: :lol: ;)

Persze, tudom, hogy az vicc volt! Azzal semmi bajom sincs, azon én is röhögtem, mikor olvastam. Az hogy nem reagáltam, azzal csak meghagytam neked az utsó szó jogát a témában kedves apuci... :D :lol: :D Én azt hittem, hogy a társaságból való "kitagadást" megerősítendő idézted a hozzászólásokat, és ezt illetve ezen a témán való lovaglást részemről már nem gondoltam annyira viccesnek. Jópofizhattam volna erre is, de nem volt hozzá hangulatom. Nem tehetek róla, ez vmiért nem esett jól, annak ellenére, hogy tudtam, hogy nyuszifül részéről ez vicc volt, hisz ott voltak a smile-k. Csak épp nekem most nem jött be. Ennyi. Ne ragozzuk...

Link to comment
Megosztás:

No comment

Szia Telo!

Hello! My name is Telo... :lol: ;)

Mijaza Hobi?

Hát ilyet nemtudni!.... :lol:

:lol: Nahát, erre nem si gondoltam!!!!!

Akkor ezen túl még a havat is elseprem magam előtt egészen a kocsiig :D :D

Nekem a garázsom előtt télen elég sokat kell lapátolni. Eljöhetsz ide is... :D

Link to comment
Megosztás:

Hello! My name is Telo... :lol: :D

Hát ilyet nemtudni!.... :lol:

Nekem a garázsom előtt télen elég sokat kell lapátolni. Eljöhetsz ide is... :D

:lol: Talán neked kellene felajánlanod, hogy minden reggel, idejössz letisztítod az autómat, hogy nyuszifül csak lekocog és már röppen is!!!!

Nem gondolod, apukám???? ;) :D

Link to comment
Megosztás:

:) Talán neked kellene felajánlanod, hogy minden reggel, idejössz letisztítod az autómat... Nem gondolod, apukám???? :) :lol:

Gondoltam, ha már annyira benne vagy a hókotrásban, egyúttal lenyomhatnád nálam is, anyukám... :blink:

nyuszifül csak lekocog és már röppen is!!!!

Röpülő nyuszik... :D

Most kicsit lelépek csillárt nézni... Délután-estefelé még benézek.

Tsók!

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam, ha már annyira benne vagy a hókotrásban, egyúttal lenyomhatnád nálam is, anyukám... :blink:

Röpülő nyuszik... :lol:

Most kicsit lelépek csillárt nézni... Délután-estefelé még benézek.

Tsók!

Na tessék, milyen jó dolga van egyeseknek :) Én meg melózok :)

De nehogy valami csiriviri csillárt vegyél, édes!Azt nem szeretem! :D

Pusza

Link to comment
Megosztás:

Na tessék, milyen jó dolga van egyeseknek :) Én meg melózok :blink:

De nehogy valami csiriviri csillárt vegyél, édes!Azt nem szeretem! :)

Pusza

Vettem... Nem lett csilli vili. :lol: 5 ágú ezüst-fa-fehér tejüveg búra kombináció. Majd csinálok képet, mert most még csak úgy oda van gányolva, még majd szebben fel kell rakni. A kis félszobába is vettem 3-as spot-os megoldást. Az is csak úgy gyorsmegoldásban lett most felrakva, de azzal még kicsit majd szenvedni kell hogy passzentosan, szépen függjön.

Link to comment
Megosztás:

Ügyi vagy!!!!

Biztos jól mutat majd!!! :)

Először bizonytalan voltam az 5 ágúval kapcsolatban, de egész jó lett. Nem olyan vészesen kevés az 5 db 40 wattos mignon izzó fényereje a 18 nm-es szobába. Nem olyan vakítóak, de azért szépen, egyenletesen, selymesen világítanak melegséget sugározva... :)

Na és persze maga a csillár is jól mutat szerintem... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Npasi javaslatára ma otthon haygtam a tűsarkút :D és sportos szerelésben vágtam neki a havazásnak :) Nos mit ne mondjak érdekes volt így elsőre..... :)

Ja szilikonozás végrehajtva!!!! :blink:

A végén egészen belevaló kis autós csajszi lesz belőled... :o :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.