Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hali!

Tudja valaki, hogy az öt ajtós G Astránál létezik olyan hátsó üléstámla, aminek a középső része lehajtható, azt hiszem úgy hívják, hogy könyöklös. Ha igen, akkor hol érdemes egy ilyet beszerezni, és egy az egyben beszerelhető-e a régi helyére? Előre is köszi.

Kell hogy létezzen, mivel 4 ajtósban és kombiban biztos van. Beszerelés gyerekjáték, beszerezni már nehezebb szerintem...... talán bontóból vagy ha valakinek olyanja van és cserélne veled....

De nem biztos hogy ér annyit. Nekem nem érné meg én mindíg elöl ülök.... :)

Link to comment
Megosztás:

A gyári csati hogy néz ki? Mert a KD-G722-es JVC-m LINK tudja a kormányról vezérlést legalábbis van csatija, de lehet kell hozzá vmi átalakító? nekem ez az infrás nem tetszik...a csati meg olyasmi rajta mint egy 2.5-es vagy 3,5-es jack aljzat...

A gyári kormánytáv az ISO csatin van bekötve. Ezért is kell az adapter, meg azért, mert az adatprotokoll sem feltétlen ua. mint a JVC fejegységé.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Tudja valaki, hogy az öt ajtós G Astránál létezik olyan hátsó üléstámla, aminek a középső része lehajtható, azt hiszem úgy hívják, hogy könyöklös. Ha igen, akkor hol érdemes egy ilyet beszerezni, és egy az egyben beszerelhető-e a régi helyére? Előre is köszi.

Nem tudom pontosan hogy érted...de olyan van, hogy a 1/3-2/3 arányban oszthatóból a 2/3-ad arányosban a kocsi közepén van egy kartámasz és egy sílécek miatti átvezetés a csomagtartóból, ajtóval...sajnos a pontos megnevezése nem ugrik be...B) de nekem ilyen van :)

Link to comment
Megosztás:

így van,így van :)

egyelőre még nem teszteltem teljes sötétségben,de ez nagyon világít B)

majd rakok fel képeket,hogy milyen volt halogénnel,és milyen lett a xenonnal.

mackó,neked pedig kösz a segítséget,szerintem nyugodtan nyithatnál egy opel-szervízt az udvaron :)

Angel eyes-ba is lehet xenont applikálni? (elég gyenge a fénye....)

Link to comment
Megosztás:

Mennyi pénzbe fáj egy ilyen művelet????

xenon szetthez mindenféle áron hozzá lehet jutni,az enyém konkrétan 32e ft volt,plusz vettem két h7 gyári foglalatot (opel szalonban 1500ft/db),hogy ne a régieket alakítsuk át,így akármikor vissza lehet alakítani.

plusz a beszerelés költsége. ahol vettem a szettet,ott 5000 ft-ért rakták volna be...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklödni szeretnék ha valaki tud e ebben tanácsot adni nekem.

Szeretnék venni légterelöt az autora.

Kérdésem az lenne mennyivel különbözik egy 4-ajto,egy 5-ajtos,és a karavaán ajtoinak mérete,gondolok itt a hátso oldalso ajtokra is,mert mindenhol ez alapján tudják csak megmondani hogy milyen fajta légterelö kellene az autora.

Én azt hittem eddig hogy legalábbis a 4-és 5 ajtos ASTRA ajtoinak mérete megegyezö.

Ezek szerint mégsem?

Köszi elöre is a tanácsaitokat.

Link to comment
Megosztás:

xenon szetthez mindenféle áron hozzá lehet jutni,az enyém konkrétan 32e ft volt,plusz vettem két h7 gyári foglalatot (opel szalonban 1500ft/db),hogy ne a régieket alakítsuk át,így akármikor vissza lehet alakítani.

plusz a beszerelés költsége. ahol vettem a szettet,ott 5000 ft-ért rakták volna be...

Tehát kb 40.000Ft.... nem is rossz.... Bár előbb a bal fényszórómmal kellene kezdeni valamit , mert nem lehet állítani a magasságán....

Link to comment
Megosztás:

Tehát kb 40.000Ft.... nem is rossz.... Bár előbb a bal fényszórómmal kellene kezdeni valamit , mert nem lehet állítani a magasságán....

azzal én is hadilábon állok,egyszerűen nem tudom beállítani rendesen,és így nem úgy világít,ahogy kellene (túl alacsonyan világít).de akkor úgy látom más is szenved ezzel :)

de jövő héten elviszem szakműhelybe.

xenon egyébként már 23e ft-tól van,szinte mindenütt,igaz azt nem tudom mennyivel gyengébb minőségű,mint egy drágább.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.