Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hát szerintem is kissé morbid. Nagyon el van túlozva. A lámpa meg (ha műbis) a fólia még rendben, de a kerék meg az a lökös...

Free kocsija olyan amilyenné (ha tehetném) én is tenném az enyémet.

Az összhatás nemrossz! A hosszúplatóssal is lehet "jó" dolgokat csinálni. De az a hótoló az lején :D ? én a Sokkal visszafogottabb tuning híve vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Sokba lehet a műszakiztatása! :) Gondolok itt a körbe fóliázásra és a xenonra.

Az eleje elég ormótlan (szerintem :D ).

ja, meg ne menj vele külfödre

engem német autópályán kértek meg, hogy légyszi szedjem már le a fóliát és amiért leszedhettem adtam még 200 €-t. tehát persze szép és jó csak elég drága tud lenni.

ja és előtte egy hónappal múszakiztattam le. (10-e-vel volt több a fólia miatt)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Épp most olvastam az új ( I ) Astra tesztjét az Origo-n.

http://www.origo.hu/auto/20091022-opel-astra-menetproba.html

Eléggé dícséri :D

De nem is ez a lényeg, hanem hogy tényleg úgy néz ki, hogy lesz Classic III a mostani H-ból. Az csak királyság!

Hát nagyot fog durranni az új Astra, ha tényleg ennyire jó. Ma jelent meg a TC-n a cikk, és ott is dicsérik.

http://totalcar.hu/tesztek/2009/10/25/a_husleves/

U.I.: Mielőtt rám fogjátok, hogy marketinges vagyok az Opelnél , elárulom, hogy nem, simán csak tetszik. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem is kissé morbid. Nagyon el van túlozva. A lámpa meg (ha műbis) a fólia még rendben, de a kerék meg az a lökös...

Free kocsija olyan amilyenné (ha tehetném) én is tenném az enyémet.

TNX :D

... bár jobban szeretem , ha kiirják a teljes nevem :) de semmi gond ;)

Üdv,

Nagyon nagy szerencsém van, kaptam szolgálati lakást, így LUJZA megmaradhat nálam, jah és még a fényszoróállítás is rendbe jött :D :D :D tehát szuper minden

hali

:D : D :D :D éljen!!!

Link to comment
Megosztás:

Az összhatás nemrossz! A hosszúplatóssal is lehet "jó" dolgokat csinálni. De az a hótoló az lején :D ? én a Sokkal visszafogottabb tuning híve vagyok!

Igen, azt hittem , hogy én vagyok vele egyedül de nekem nem tetszenek ezek a földig lógatott tuning lökösök.

olyan érzése van az embernek (áltlánosságban is), hogy mindjárt orra esik a kocsi.

Egyébként az tetszett, hogy a B C oszlopok feketék voltak+fólia, míg a kocsi fehér.

Link to comment
Megosztás:

Sorry Freeze! Tudod anno sokat chateltem és az istent is rövidítettük. :D Másfelől volt egy FreeCe nick akit Free-ként szólítottam. No persze Persze tudom Ő nem Te vagy, te Freeze vagy. Világos. :)

Az élet amúgyis rövid, nem kell, hogy tovább rövidítsük... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.